پیام های پنهان پیام هایی هستند که خارج از محدوده شنوایی ضمیر خودآگاه قرار دارند طوری که به راحتی از سد ضمیر خودآگاه عبور کرده و در ضمیر ناخودآگاه می نشینند .
 
 
محدوده شنوایی انسان بین ۲۰ تا ۲۰هزار هرتز می باشد . پس صدایی که در این بازه قرار بگیرد می تواند  توسط گوش انسان شنیده  شود و مورد تجزیه و تحلیل ضمیر خودآگاه قرار بگیرد. 
 
پیام های پنهان با توجه به اینکه در محدوده ضمیر خودآگاه نیستند ، مستقیما بر ضمیر ناخودآگاه تاثیر گذاشته و آرام آرام آن را برنامه نویسی مجدد می کنند
 

 کم شدن صدای عبارات تاکیدی به این دلیل است که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد چون ضمیر خودآگاه همانند نگهبان دروازه برای ضمیر ناخودآگاه عمل می کند و اجازه ی ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه را نمی دهد اما زمانی که صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم می شود که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد و فقط ضمیر ناخودآگاه بتواند آن را درک کند.

 
این مانند زمانی است که اصلا ضمیر خودآگاهی وجود ندارد که مانع ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه شود مثل حالت خلسه که در هیپنوتیزم روی می دهد که در حالت خلسه ی هیپنوتیزمی ضمیر خودآگاه فرد کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه در دسترس قرار می گیرد و آماده ی دریافت تلقینات یا همان عبارات تاکیدی می شود .
که دقیقا همین شرایط هم در هنگام استفاده از فایل های بی کلام اتفاق می افتد چون صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم است که توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و به راحتی می تواند به ضمیر ناخودآگاه وارد شده و آن را برنامه ریزی مجدد کند و زمانی که شما بارها این فایل ها ی بی کلام را گوش می دهید با تکرار این کار ، عبارات تاکیدی در ضمیر ناخودآگاه شما می نشیند و آن را برنامه ریزی مجدد می کند .

 

بر همین اساس یک سری فایل های صوتی بی کلام ۱۰ لایه آماده شده که مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است که البته منظور از بی کلام بودن این نیست که عبارات تاکیدی در آن ها وجود ندارند بلکه صدای عبارات تاکیدی آنقدرکم شده که  توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاه است .

 
**تمام فایل های بی کلام به زبان فارسی و توسط سایت آهن ربای ذهن تهیه شده است**

 

استفاده از فایل های پیام پنهان مغز یا سابلیمینال مسیج ، یکی از روشهای برنامه نویسی مجدد ذهن ناخودآگاه  است که بسیار آسان و جدید می باشد.

این روش به طور گسترده در تبلیغات تلویزیونی و فیلم های سینمایی برای تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه استفاده می شود . 

شما می توانید با گوش دادن به  فایلهای صوتی پیام پنهان مغز، بسیارآسان  ذهنتان رابرنامه ریزی مجدد کنید!

فقط ۱۰ دقیقه پیام پنهان مغز جهت برنامه ریزی آن، با گوش دادن به فایل صوتی mp3 و اجازه بدید subliminals (سابلیمینال)کار سخت را برای شما آسان کند!!

با گوش دادن اختصاصی و یا در هر حالت که در طول روز ،درآن بسر میبرید ، از نتایج آن ، شگفت زده می شوید!!

در اینجا یک راهنمای سریع برای شروع کار ،درکنار راهنمایی جهت به حداکثر رساندن تجربه برنامه ریزی پنهان مغز شماست:

چگونه بلافاصله آغاز کنیم.

این واقعا برای شروع این تجربه برنامه ریزی پنهانی مغز،آسان هست.

هدف مورد نظر برای برنامه ریزی مغز از طریق پیام های پنهانی را انتخاب کرده و آن را تهیه می نمایید.

پس از دانلود فایل، آماده برای استفاده هست،به همین راحتی!!

شما میتوانید آنرا در کامپیوتر خودتان گوش دهید و یا آنرا به دستگاه آیفون یا اندروید خود انتقال دهید و یا اینکه از آن در سیستم پخش استریو منزل یا محل کار ویا خودرو خود ازآن استفاده کنید.

شما در استفاده از فایل های پیام پنهان مغز دو انتخاب دارید:

گوش دادن به صورت فعال

گوش دادن منفعلانه

 

هنگام گوش دادن فعال:

میتوانید در گوشه ای راحت بنشینید ودر حال استراحت به فایل صوتی به صورت انحصاری یک بار در روز، گوش دهید.این میتواند خیلی راحت باشد. در این حالت میتوانید از هدفون استفاده کنید ولی استفاده از آن لازم و واجب نیست.

هنگام گوش دادن منفعلانه: شما می توانید بارها و بارها در طول روز همراه با انجام کارهایتان از جمله چک کردن ایمیلتان ویا انجام کارهای منزل یا در دفتر کار ، در سالن ورزش، ویا حتی در هنگام رانندگی آنرا گوش دهید.استفاده از آن بسیار راحت هست.

برای بدست آوردن بهترین نتیجه باید متعهد شوید که در هر روز حداقل یک بار به این فایل ها گوش دهید.

اکثر افراد با چند بار گوش دادن به این فایل ها، نتایج اولیه آنرا می بینند.

ما توصیه می کنیم  برای بدست آمدن نتایج مطلوب حداقل سه (۳) هفته کامل، به گوش دادن ادامه دهید.

برخی افراد هم برای استفاده کامل از مزایای آن ،ترجیح می دهند به مدت یک ماه تمام به گوش دادن ادامه دهند.

 

نکته # ۱: انتخاب هدف دلخواه  شما!

هر فایل  پیام پنهان مغز همراه موسیقی به همراه پیام های پنهان است.

هر یک از فایل ها  شامل تعداد  دقیقی فن آوری  پیام پنهان مغز ، اما با سبک های مختلف موسیقی هست. فقط  فایلی  که با خواسته شما مطابقت دارند (مربوط به هدف خاص شما می باشد) را انتخاب کرده و دانلود نمایید.

نکته # ۲: تکرار در گوش دادن !

شما لازم نیست که به طور فعال به subliminals (فایل های پیام پنهان مغز) جهت دریافت نتیجه و اثرآن گوش دهید و شما به سادگی می توانید آنها را در کنار کارهای خود ، در هر حالتی گوش دهید.

تکرار در گوش دادن  در حالی که شما ایمیل را بررسی می کنید،  کارهای خانه را انجام می دهید، و یادر باشگاه تمرین می کنید.. بدون نیاز به تمرکز بر روی آنها، فقط آنها را گوش دهید و این فایلها کار خودشان را برای نفوذ در ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی ذهن  و کمک به تغییر زندگی شما به صورت اتوماتیک ،انجام خواهند داد.

نکته # ۳: گوش دادن در هنگام خواب!

شما حتی می توانید به این فایلهای برنامه ریزی پنهان مغز در حالت خواب هم گوش کنید. این یک راه عالی برای استفاده کامل (بیشتر از۸ ساعت آموزش مغز) در هر روز هست!

علم نشان می دهد که ضمیرخودآگاه در هنگام خواب ،از کار می افتد ولی ناخودآگاه نسبت به محرک های خارجی بیدار وهوشیار هست. بنابراین شما می توانید از گوش دادن در طول مدت شب بهره مند شوید.

نکته شماره ۴: استفاده  آن  با بیش از یک فایل!

آیا بیش از یک تغییر  در ذهن  در یک زمان را می خواهید؟

شما به راحتی می توانید در یک زمان به چندین فایل مختلف پیام پنهان مغز،  گوش دهید.

 

 

نکته شماره ۵: دیگران متوجه تغییرات در شما خواهند شد!

  با فایل های پیام پنهان مغز(subliminals)، تغییر  از درون اتفاق می افتد . این بدان معناست که ما اغلب حتی  تغییراتی که در درون خودمان اتفاق می افتدرا نمی بینیم و متوجه آن نمی شویم.

با توجه ویژه به گفته های  دیگران، شما  متوجه تغییرات واقعی که در زندگی روزانه تان  بوجود آمده خواهید شد.

نکته # ۶: هیچ نیازی به وجود هدفون نخواهد بود!

در استفاده از فایلهای خودهیپنوتیزم استفاده از هدفون های باکیفیت و استریو لازم و مورد تاکید هست ولی در گوش دادن از این فایلهای برنامه ریزی پنهان مغز الزامی به استفاده از آن وجود ندارد و اگر ترجیح می دهید که از هدفون استفاده کنید ، از کیفیت و وضوح بیشتر و در نتیجه نتایج کمی بهتری بهره می برید.

به طور کلی، با این حال، با آنچه با آن راحت تر هستید را توصیه می کنیم .

نکته # ۷: فایل  Subliminals همراه با پیشنهادات تلقینی!

هر فایل  پیام پنهان  مغز یک فایل صوتیmp3  همراه با پیشنهادات خودتلقینی می باشد.

فایل های صوتی بی کلام از ۱۰ لایه تشکیل شده اند که عبارتند از :

لایه ی اول و دوم : شامل دو آهنگ است که از آهنگ های بی کلام دلنشین و صداهای آرامش بخش طبیعت استفاده شده است .

لایه ی سوم تا دهم : در هشت لایه بعد عبارات تاکیدی مثبت متناسب با اهداف قرار داده شده است که بارها و بارها تکرار می شود تا در ضمیرناخودآگاهتان به عنوان یک باور حک شود (به یاد داشته باشید باور چیزی است که بارها و بارها برای ما تکرار شده باشد) . عبارات تاکیدی استفاده شده دو دسته هستند ، عبارات تاکیدی که از کانال سمت راست پخش می شوند که به صورت اول شخص می باشد مثلا “من از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستم” و عبارات تاکیدی که از کانال سمت چپ به صورت دوم شخص تکرار می شود مثلا “تو از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستی” یعنی زمانی که شما در حال گوش دادن به این فایل ها هستید هم زمان در یک گوش شما عبارت  “من از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستم” و در گوش دیگرشما عبارت “تو از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستی” در حال پخش و تکرار است و تکرار بارها و بارهای این عبارات و گوش دادن مداوم شما به این فایل ها باعث ایجاد باور جدید و برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاهتان می شود .
  وقتی شما در حال گوش دادن به این فایل های بی کلام هستید مثل این است که دارید به یک آهنگ آرامش بخش گوش می دهید ولی عبارات تاکیدی مدام در حال تکرار و برنامه ریزی ضمیر ناخود آگاه شماست .

فایل های پیام پنهان مغز با کلام

این ترکیب،  ترکیب پیام های آشکار و پنهان (subliminals) هست. این فایل ها  برای کمک به تاکید مجدد خواسته های شما هم در خودآگاه و هم ناخودآگاه  شما بسیار عالی است.

کلام های تلقینی در فایل با صدای بلندشروع می شود. 

برای استفاده از  فایل های سابلیمینال کلامی، به سادگی و در حالیکه بدنتان را در حالت آرام و ریلکس قرار دادید ،به فایل گوش دهید. 

ممکن است چشمان خود را ببندید.می توانید به جای یک جلسه به طور منظم در فواصل زمانی خاص به آن گوش دهید،  و این برای کمک به متصل کردن خواسته های خودآگاه و ناخودآگاه شماست .

در صورت امکان، توصیه می کنیم که به جلسه پنهان گفتاری به طور فعال (به عنوان مثال، به طور انحصاری)، و با هدفون گوش دهید.

نکته # ۸: افزایش نتایج با استفاده از شتاب دهنده ها

فایل های پیام پنهان مغز به همراه موسیقی وجود دارند که بوسیله این نوع فایلهای صوتی یک فرایند که در آن تن های خاص برای نفوذ الگوهای  مغزی استفاده می شود، و شنونده را به حالت عمیق تر و حالت دریافتی بیشتر در ذهن ،هنگامی که در حال گوش دادن هست ،هدایت می کند.

اگر شما به فایل صوتی  همراه با پیشنهادات خودتلقینی (فایلهای سابلیمینال کلامی) در یک جلسه گوش دادیدو سپس از یک نسخه فایل شتاب دهنده  استفاده کنید،به افزایش نتایج شما از آن جلسه کمک خواهد کرد.

 

ضمنا  از فایل صوتی امواج مغزی(شتاب دهنده)  و گوش دادن به آن هنگام رانندگی و یا کار با ماشین آلات خطرناک، اکیدا خودداری فرمایید.

نکته # ۸: بررسی هر هفته!

برای بدست آوردن بهترین نتایج، توصیه می کنیم که کاربر عزیز به طور فعال ،جلسات گوش دادن خود در هر هفته را بررسی  کند.

این به شما کمک می کند روند کلی ذهنتان، را جهت یادآوری هدف اصلی خودش، بررسی نمائید.

5 دیدگاه برای “subliminals message یا پیامهای پنهان مغز(راهنمای استفاده)

 1. نوید گفته:

  استاد سلام
  یه سوال داشتم
  و اینکه من برعکس عمل میکنم …
  مثلا زمانی که حالم بد میشه و نا امید میشم یهو اتفاق خوب یعدش می افته که حالم بهتر شه ..
  دلیلش جی میتونه باشه /.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image