قدرت ضمیرناخودآگاه

ضمیرناخودآگاه هدیه خداوندهست که بوسیله اون به همه چیزهایی که خواهانشیم براحتی دست پیدا کنیم وهمه ما میتونیم بااستفاده از قدرت اون وهمچنین اقدامات وگامهایی که در راه اهدافمون برمیداریم به رویاها وخواسته هامون برسیم.

همین حالا ذهنت را برنامه ریزی کن!

 

با خواندن این متن با استفاده از تکنیک مقصدآسان برمودای موفقیت ، ذهن ناخودآگاه خودتان را برای زندگی بهتر،برنامه ریزی مجدد کنید.

هر عملی با تفکری شروع میشه و این تفکرات هستند که ما رو هدایت می کنند و در شرایط خاص (یا بحرانی)زندگیمون بما کمک می کنند.وقتی که ما در مورد آنچه که با آنها روبرو هستیم(درمسائل مختلف زندگیمون) با استفاده از دانشگاه مغز و فکرمون،تصمیم می گیریم، میتونیم به نتایج مثبتی که بیشتر به نفع خودمون و اطرافیانمون هست،فکر کنیم.

اگر ما به چیزهای مثبت و خوب فکر کنیم،برای ما همه چیز ،به خوبی اتفاق می افتد و برعکس.

 

ما به آن چه فکر می کنیم،تبدیل می شویم.

بودا

این روش تفکری که باور داریم از خودآگاهی ما نشأت می گیره.تمام اعمالی که از ما سر میزنه مربوط به رویدادها و اتفاقاتی هست که از گذشته تا به امروز برای ما اتفاق افتاده و وارد ذهن ناهوشیار ما شده و اگر این وقایع به نفع ما نبوده و موجب مشکلات در زندگی ما شده باشه ،بایستی با روشهایی ذهن خودمون رو تغییر بدیم و بهترین روشی که میتونم برای تغییر ذهن به سمت موفقیت در همه ابعاد اون به شما پیشنهاد کنم استفاده از روش های سیستمی برمودای موفقیت هست.

آنها که نمی توانند فکر وذهن خود را تغییر دهند،هرگز قادر به تغییر چیزی نخواهند بود.

جرج برنارد شاو

با خواندن متن زیر با استفاده از تکنیک مقصدآسان برمودای موفقیت ، ذهن ناخودآگاه خودتان را برای زندگی بهتر،برنامه ریزی مجدد کنید.

توصیه برای جواب گرفتن ۱۰۰ درصدی از این روش این است که کتاب برمودای موفقیت را مطالعه نموده و از فایلهای صوتی برنامه ریزی ذهن سایت آهن ربای ذهن دات کام استفاده کنید .

در هر صورت ۲۱(بیست ویک)بار در ۲۱ روز خواندن این متن،با تمرکز،تأثیر عجیبی در ذهنیت شما ایجاد خواهد کرد که شما را متعجب خواهد کرد.

شروع میکنیم.

 

تکنیک مقصد آسان برای هدف موفقیت وزندگی بهتر(از تکنیکهای بکار رفته در سیستم برمودای موفقیت)

 

تغییر ذهن به روش مقصدآسان
تغییر ذهن

 

با صدایی که بتونی راحت بشنوی ، بخون :

من الان با حس آرامشی که دارم و با صدای آروم و ملایمی که صحبت می کنم ، لحن آرومش ذهن وبدن منو آروم میکنه. بدن من کم کم داره به آرامش میرسه و فعالیتش کم میشه و انگار همه چیز داره با دور آروم و کند حرکت میکنه. من با هر کلمه ای که میخونم و هر جمله ای که میگم، احساس آرامش وآسایش بیشتری میکنم.

لحظه به لحظه ، ذهنم ، آروم و شفاف میشه ، درست مثل یک دریاچه آرام کوهستانی .

 

همینطور که ذهنم آروم و شفاف میشه، از تصور خودم برای عمیق تر آروم شدن استفاده می کنم.

برمودای موفقیت
تکنیک مقصدآسان

تصور میکنم ، حالا که دارم این متن رو میخونم روی یک صندلی راحت  در یک دشت وسیع و زیبا نشستم که پوشیده از چمنهای سبز وگلهای رنگارنگه ، رودخانه ای بزرگ وزلال از وسط این دشت زیبا میگذره ، نسیم پاک وخنکی که به صورتم می خوره احساس می کنم…   ، عطر گلهای رنگارنگ فضا رو معطر کرده و از دوردستها صدای آواز پرنده ها رو میشنوم ،   در حالیکه جسم وروحم سرشار از سلامت و شادابی شده…  شروع به نفس کشیدن عمیق می کنم …(یک نفس عمیق بکش) 

(حالا نفست رو آروم بیرون بده)

 

وقتی نفسم رو به درون می کشم ، تصور می کنم ،هوا به صورت گازی آبی رنگ هست که وارد بدنم میشه و بدنم رو سرشار از انرژی وسلامت میکنه وموقع بازدم  ،سموم بدن ، میکروبها ، خستگی وکسالت ، همراه با بازدم از بدنم ، خارج میشه. حالا یک نفس عمیق دیگه میکشم… (نفس عمیقی بکش…..)     احساس آرامش می کنم.  و در حالیکه نفسم رو بیرون میدم این احساس آرامش عمیقتر میشه.(نفست رو به بیرون بده…)     از این آرامش لذت می برم و دوباره نفس عمیقی می کشم…  ودر حالیکه بدنم آرومتر ورها تر میشه نفسم رو به بیرون میدم.

حالا جسمم رها وآروم شده و در این دشت زیبا شروع به قدم زدن میکنم وبه سمت جنگلی که در اون نزدیکیها هست قدم بر میدارم و در شروع مسیر یک جفت کفش  راحت پیدا می کنم ، کفش ها رو پوشیده و متوجه میشم که اندازه پاهای منه و بسیار کفی نرمی داره و پاهام توش  خیلی راحته ، و این باعث میشه موقع راه رفتن خیلی راحت باشم.  همینطور که در جنگل عبور می کنم سنجابهای کوچولو رو میبینم که از لابه لای شاخه های درخت من رو نگاه می کنن… 

هر چی بیشتر تو دل جنگل میرم ، احساس آرامش بیشتری می کنم.

تو وسط جنگل برکه  زیبا و کم عمقی میبینم که آب بسیار زلالی داره ، صدای موسیقی زیبایی رو میشنوم که  احساس بسیار خوش و خوبی بمن میده…

کفشام رو در میارم و با پای برهنه از وسط برکه عبور می کنم. نرمی کف برکه و خنکی آب اون رو روی پاهام احساس می کنم. حیوونای زیبایی رو دارم میبینم که کنار برکه در حال نوشیدن آب هستند، آروم روی برکه خم میشم و دستهام رو پر از آب میکنم و از این آب زلال و پاکیزه وجادویی چند جرعه می خورم…. احساسی از خوشی وشادابی وسلامت با نوشیدن از این آب در وجودم ، احساس می کنم.

از برکه میگذرم و کفش های زیباو راحتم رو میپوشم وبه حرکت در دل جنگل ادامه میدم

جنگل خیلی ساکت و آروم هست و من در مسیر سایه دار در حال حرکت هستم. و هر چی بیشتر در دل جنگل میرم احساس راحتی وآرامش بیشتری میکنم. عطر گل یاس همه جا پیچیده  و نگاه کردن به گلهای زیبا ، احساس بسیار خوبی به من میده . وای خدای من چقدر این گلها زیبا هستند و من با دیدن اونها چقدر احساس آرامش وراحتی  بسیار زیادی ، میکنم.

 

تغییر ذهن به روش برمودایی
تکنیک مقصدآسان

همینطور که راه میرم ،

ناگهان یک کلبه بسیار زیبا و شیک در پایین دره ای که شیب خیلی ملایمی داره ، توجه منو بخودش جلب میکنه.

آروم آروم به سمت اون کلبه زیبا حرکت می کنم.  یک لحظه به مسیری که تا کلبه هست توجه میکنم. بله ده شیب بسیار ملایم تا کلبه فاصله دارم .

شروع به حرکت به سمت کلبه میکنم . یک ، بله اولین شیب رو عبور کردم . چه آرامشی در من بوجود اومده …

 

bermuoda success
برمودای موفقیت

دو ، من از دومین  شیب هم گذشتم و با گذشتن از هر شیبی که در مسیر من تا رسیدن به کلبه وجود داره احساس آرامش و راحتی بیشتری می کنم.

سه ،  با هر گامی که بر میدارم و هر شیب ملایمی رو که میگذرونم … عمیق تر … و عمیق تر…  آروم میشم.

چهار ، هر چقدر به پایین میرم ، ذهن ناخودآگاهم عمیقتر میشه…

پنج ، حالا به مسیرم به سمت کلبه ،ادامه میدم و پایین میرم.

شش ، در حالیکه به پایین می رم به درون عمق ذهن ناخودآگاهم  بیشتر ،نزدیک میشم.

هفت ، گام به گام به پایین…   پایین…  وسطوح عمیق تر میرم.

هشت ، چقدر احساس آرامش دارم. این مسیر ، مسیر منه و این گامها ، گامهای من به سمت ذهن ناخودآگاهم هست.

نه ، تقریبا به نزدیک کلبه زیبا و باشکوه رسیدم. آه خدای من … یک محافظ بسیار قوی هیکل و مجهزبا اسلحه، دم در اون ایستاده و بسیار با ابهت هست و از کلبه محافظت میکنه.

یک لحظه به مسیر بی انتهای جلوی کلبه نگاه می کنم. بله انتها نداره و این یعنی ریلکسیشن و دستیابی به ذهن ناخودآگاه ، انتها نداره ونمیشه برای آرامش وریلکس بودن کسی انتهایی تعریف کرد.

ده ، حالا من به در کلبه زیبا و باشکوه رسیدم. اون محافظ نگاهی بسیار با احترام وبا ادب داره و در حالیکه به من تعظیم میکنه ، بمن میگه : عالیجناب به کلبه خودت خوش اومدی و در همین هنگام در رو ، بروی من باز میکنه و من وارد کلبه میشم و میفهمم که این کلبه مال منه و اون محافظ هم برای محافظت از من در اینجا خدمت میکنه. کلبه کاملا در اختیار منه، چون این کلبه… کلبه ذهن درونی منه. من اینجا تو خونه خودم هستم و الان، بسیار آرامش دارم.

درون کلبه رو نگاه میکنم که چه زیبا و هنرمندانه تزئین شده. با فرشهایی که با طرحهای بسیار هنرمندانه ای بافته شده و نشون دهنده صحنه های زیبایی از تعادل و زیباییه. من در اعماق ذهن درونی خودم هستم.

وارد اتاق مطالعه میشم. آه یک صندلی راحتی اون گوشه هست ، کنار شومینه ای که هیزم سوزانش ، به آرومی شعله میکشه. انگار به من خوشامد گفته میشه و نزدیک صندلی بسیار راحت میرم و روش میشینم. کتابی رو از میز کوچیک کنار صندلی برمیدارم ، روی کتاب رو که میخونم نوشته ، برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه، کتاب رو باز میکنم و شروع به خوندنش می کنم. جملات کتاب دارند با من صحبت می کنند و از صفحات کتاب بیرون می پرند و وارد ذهنم میشن. و این چیزیه که اونها بمن میگن،

هر زمان که این متن رو میخونم ، عمیق تر از دفعه قبل وارد حالت آماده برای برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه ، میشم و من با گفتن کلمه عمیق تر وآرامش خیلی زود به این حالت خود خلسه ، می رسم.  من هر روز و هر لحظه ، از هر حیث و از هر جهت ، بهتر وبهتر میشم. من هر روز و هر لحظه ، از هر حیث و از هر جهت ، بهتر وبهتر میشم. الان یکی از بهترین حالات زندگیم رو دارم. قدرت پیروز کننده خدا ، به لحظه لحظه های زندگی من برکت میبخشه تا به عالیترین نتیجه های خوب برسم، من خودم رو دوست دارم ،پس گذشته ام رو میبخشم و تمام تجربه های گذشته ام رو می بخشم و رها میشم…

خودم رو دقیقا به همین شکلی که هستم دوست دارم وتأیید میکنم…

من هوش بسیار زیادی دارم وآگاهی و دانش زیادی دارم و ثروتمندم…

من از انرژی و سلامت بسیار زیادی برخوردارم…

من خیلی بخشنده و مهربون هستم…

زندگیم رو به شکوفایی و کمال هست…سرشار از نظم الهی هست…

من ارزش عالیترین چیزها رو دارم…من فقط افراد و مردم دوست داشتنی رو به جهان خودم جذب میکنم چون اونها بازتاب خودم هستند…

من آرزومند بهترین نعمات الهی هستم و بهترین نعمتها رو به سمت خودم میکشونم…

من سزاوار بهترینها هستم و بهترینها همین الان به سراغ من می آن…

زندگی خودم رو دقیقا اون طوری که می خوام درست میکنم…

از فکر عالی و بانفوذ خودم برای خلق اونچه که می خوام استفاده می کنم…

خیرو خوشی از همه جا و همه کس به سراغ من می آن…

تمام عوامل موفقیت در من هست. این عالم سرشار از نعمت هست…

فرصتهای طلایی در هر گوشه و کنار منتظر من هستند…

عشق الهی در زندگی من موج میزنه…

تمام منشأ برکت و توانمندی من خدا هست و همین الان از راههای ویژه خودش ، توانگری و برکاتش رو به من میرسونه…

من مثل آهن ربا ثروت الهی رو به سمت خودم جذب می کنم…

خداوند روزی رسان منه و الان بر تمام زوایای زندگی من برکت میبخشه تا شاهد توانگری و سعادتی بی پایان باشم…

هر روز بر ثروت و توانگری من افزوده میشه…

پول آزادانه و به فراوانی در زندگی من جریان داره…

عشق الهی من رو توانگر ودولتمند میکنه…

ثروتهای بی پایان، آزادنه به سمت من در جریان هستند…

شبها وقتی که سرم رو روی بالش میگذارم به خوابی عمیق فرو میرم…

برای روز موفقیت آمیزم خدا رو شکر میکنم و آرامش دارم و میدونم که خرد الهی ذهن و تن منو شاداب میکنه تا برای فردایی بهتر آماده باشه…

هر روز صبح زود سرشار از انرژی بیدار میشم…

حافظه ام هر روز قوی تر و قوی تر میشه…

ومن هر روز از هر جهت بهتر و بهتر میشم و من هر روز از هر جهت بهتر وبهتر میشم…

 

با شمردن تا عدد پنج از حالت خودخلسه ارادی بیدار میشم. وقتی که به عدد پنج میرسم، کاملا هوشیار میشم و از حالت خودخلسه ، بیدار میشم.

یک…شروع به بیدار شدن از حالت خودخلسه می کنم.

دو…از محیط اطرافم آگاه میشم. احساس آرامش، لذت و رضایت و امنیت می کنم.

سه… منتظر رسیدن به نتایج بسیار عالی از جلسه خودخلسه ارادی خودم هستم.

چهار… احساس خوش بینی وتازگی می کنم.

پنج…پنج…پنج… الان کاملا به هوشیاری رسیدم و از حالت خودخلسه ، بیدار میشم.

 

 

فایل تصویری متن بالا را ازینجا مشاهده و گوش کنید.

 

لطفا از احساس فوق العاده خود پس از گوش دادن به این فایل صوتی ،برای ما بنویسید.

21 دیدگاه برای “همین حالا ذهنت را برنامه نویسی کن!برنامه ریزی مجدد مغزتان برای موفقیت Reprogramming your brain for success

 1. zahra گفته:

  باسلام.از مطالب خوبی که در سایت میزارید ممنونم واقعا عالی ومفید بوده برای من. میشه لطفا فایل صوتی بالا رو به ایمیلم بفرستید ؟تشکر

 2. hamedfouladfar گفته:

  ممنونم از سایت بسیار خوبتون واقعا از مطالب شما میشه یه زندگیه درست وبا هدفو به وجود آورد لطفا فایل صوتی این متن و برام بفرستید واقعا بهش احتیاج دارم

 3. هستی گفته:

  بادرود برشما
  آقای علیزاده عزیز هرچی فایل درخواست داشتم برام فرستادین بینهایت ممنونم.
  فایل صوتی برنامه ریزی ذهن رو میخوام.لطفا برام ارسال کنید.بازم ممنونم ازشما.زنده باشین

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/زیبا درخواست کردن رو باید از شما یادبگیرم/در یکی از گامهای دوره استاد قانون جذب شوید،قانون درخواست رو کامل توضیح میدم .فایل درخواستی برای شما ارسال شد/از توجه شما سپاسگزارم.

 4. مریم شیدایی گفته:

  سلام واقعا عالی بود حس بسیار خوبی پیدا کردم، سپاسگزارم از این همه حس خوبی که به ما میدین
  ،لطفا این فایل صوتی رو برام ارسال کنید

 5. foroogh.safari گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما. خیلی خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم واقعاً عالی هستش. کتاب برمودای موفقیت رو گرفتم و دارم مطالعه میکنم و بهتون تبریک میگ واقعاً عالی هستش. اگر لطف بفرمایید فایل صوتی رو برای من هم ارسال بفرمایید ممنون میشم.
  انشاالله عالی و در پناه خدای مهربان باشید.
  یاعلی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image