و اما دوست من  یک بازی بسیار عالی وجود داره که خانم استر هیکس اون رو طراحی کرده و نتیجه فوق العاده ای در تغییر باورهای مالی وکسب پول وثروت داره.+ یک نکته بسیار مهم

اگر کسی این تمرین رو انجام بده و پول و ثروت ،وارد زندگیش نشه ، بسیار جای تعجب داره .

مدت این بازی یک سال هست و در طی این یک سال که معادل۳۶۵روز هست ، شما باید در نظر بگیری و این رو واقعی فرض کنی که هر روز مبلغ یک میلیون تومان به حساب فرضیت واریز میشه و قانونش اینه که این مبلغ رو باید در همون روز خرج کنی و در روز دوم دو میلیون تومان به حسابت واریز میشه و باید همون روز همه رو خرج کنی .

روز سوم سه میلیون تومان و باید همش رو خرج کنی و در روز مثلا ۱۵۰ ، مبلغ ۱۵۰میلیون تومان به حسابت واریز میشه و در همون روز باید کل پول رو خرج کنی.باید حس واقعیت به این بازی بدی.مثلا اگر امروز گوشی سامسونگ خریدی،فردا دیگه یک چیز دیگه بخر.درست مثل واقعیت و نیازهای واقعی خودت رو خرید کن .

و در کل یک سال چیزی حدود ۶۶ میلیارد تومان پول به حسابت واریز میشه و تصور کن خرج کردن این مقدار پول در طی یک سال چه تاثیر شگفت انگیزی در ذهنت می گذاره .

امکان نداره این تمرین رو انجام بدی ونتیجه نگیری.

ولی دوست من اگه فکر می کنی این تمرین خیلی راحت هست وبراحتی میتونی انجامش بدی ، خوب دست بکار شو.

ولی نهایتا ممکنه تا۳۰یا ۴۰روز پیش بری!!

ناخودآگاهت وقتی این پولها رقمش هی بالاتر میره از خودش واکنش نشون میده و به اشکال مختلف جلوی تو رو می گیره.

یک روز میبینی  به خودت میگی خوب وقت دارم و تا شب انجامش میدم وتاشب میشه و بالاخره یادت می ره و فردا میگی آخ من دیروز بازی فراوانی خودم رو انجام ندادم.

یک روز بهانه می آری ،یک روز چیزی برای خرید پیدا نمی کنی و……

همه اینها موانع ذهنی ما و باورهای تثبیت شده  ما درباره مسائل مالی و ثروت هستند.

قوانین بازی هم این ها هستند :

۱-پول هر روز فقط در همان روز وتا آخر وقت همان روز باید خرج بشود.(۲۴ساعت برای خرج کردن پول، وقت دارید)

۲-هر روز یادداشت کنید که چه چیزهایی خریدید.(توضیح کامل لازم نیست ولی اگر جزئیات بیان بشه خیلی بهتره)

۳-پول نباید خرج بدهی ها ، پس انداز، سرمایه گذاری ، قرض و وام  بشود.

ویادت باشه اگه یک روز این بازی رو انجام ندادی ،حالا به هر دلیلی ، باید از اولش شروع کنی وبهتر هست که خرج کردن پولهات از چیزهای مورد نیازت و از نیازهای کوچک باشه تا به ترتیب وطی روزهای آتی به موارد بزرگتر برسی.دوست من باید دفتری تهیه کنی و هر روز با جزئیات پولی که در حسابت واریز میشه رو خرج کرده و بنویسی و

من برای بهتر انجام دادن و راحت بودن این بازی یک فایل اکسل طراحی کردم و میتونی و اگه تمایل داشتی ، در انتهای این  نوشته فایل رو دانلود کنی و این میتونه یک روش وایده باشه و شاید خودت خیلی بهتر بتونی این بازی رو به پیش ببری و همچنین فایل توضیحات این بازی را هم گوش کنی.

و دوست من راه های مختلفی برای تغییر باورها به سمت رسیدن به خواسته هامون وجود داره و همه اونها در دسترس تو هست به شرط اینکه فقط بخواهی .وبا خواستن و اقدام کردن تو مسیر گام به گام برات روشن میشه.

نکته بسیار مهم:

  این بازی جهت شخصی بیشترین نتیجه و جواب را می دهد که به قانون جذب ایمان داشته باشد 

پس پیشنهاد ما استادی در قانون جذب هست.

در غیر اینصورت دوست من وقت خودت را نگیر و دنبال انجام این بازی نباش.

پ . ن : توضیحی درباره نحوه محاسبه کل مبالغی که طی یک سال به حساب واریز میشود به این صورت هست که روز اول یک میلیون تومان/روز دوم دو میلیون تومان/روز سوم سه میلیون تومان که جمع مبالغ شش میلیون تومان می شود و یا اگر بخواهیم جمع مبالغ واریزی روز۳۶۴ و ۳۶۵ را محاسبه کنیم مبلغ ۷۲۹میلیون تومان می شود و چنانچه بخواهیم جمع کل مبالغ واریزی طی یک سال را محاسبه کنیم،جمع مبلغ کلی که به حساب ما واریز میشود چیزی حدود ۶۶ میلیارد تومان هست.

سوالات خود را در انتهای همین صفحه مطرح کنید و همچنین نتایجی که از این تمرین می گیرید در همینجا بنویسید.

اگر فایل متنی سه گام ساده تا استادی قانون جذب با سیستم برمودای موفقیت رو مطالعه نکردید از اینجا اقدام کنید.

 

دانلود فایل صوتی توضیحات مهم بازی و همچنین فایل اکسل طراحی شده جهت بازی فراوانی و ثروت خانم استرهیکس.(این بازی از این سایت بیشتراز ۴۰۰۰هزار بار دانلود شده است.)

 

 و اما بر اساس تجربیات خودم و مطالعاتی که داشتم بازی اختصاصی جذب پول را بر اساس فرمول قانون جذب طراحی نمودم که در صورت تمایل میتوانید با وارد کردن ایمیل در باکس زیر آن را دریافت نمایید.

488 دیدگاه برای “بازی فراوانی و ثروت طراحی شده توسط خانم استرهیکس و دانلود فایل اکسل طراحی شده جهت این بازی

 1. میلاد گفته:

  سلام خسته نباشید
  واقعیتش من نمی دونستم سرمایه گذاری نباید کرد. یکبار در بازی فراوانی من ۹ میلیون تومن سهام یک شرکتی رو خریداری کردم. و یکبار هم ۸ میلیون تومن طلا خریدم. الان روز ۲۱ ام هستم بازم باید برگردم عقب؟
  و سوال دیگه اینکه خرج کردن پول در امور خیریه که ایرادی نداره؟ داره؟
  ممنون میشم اگه زود پاسخ بدید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   جدی گرفتن این بازی رو به شما تبریک می گم. دوست من شما بازی رو درست انجام دادید و خرج کردن پول در همان روز مهم هست و شما نباید پول رو مثلا برای فردا ذخیره کنید وشما سهام یک شرکت رو خریداری کردید و هیچ مشکلی نداره ، و در ادامه میتونید کل شرکت رو بخرید و همچنین خرید طلا در صورتی که جنبه استفاده داشته باشه و نه ذخیره کردن ، مشکلی نداره و علتش اینه که ذخیره کردن همون دیدگاه کمبود رو تداعی می کنه ، یک توضیح مختصر بدم واینکه هدف این بازی دور زدن ضمیرناخودآگاه و باورهای ما به صورت آگاهانه با تمرین و تکرار دیدگاه فراوانی پول وثروت هست. در صورت ادامه این بازی خیلی از افراد همون روزهای اول نشانه هاش رو دیدند و قول میدم اگه تا ۳۰ روز حداقل ادامه بدید و بازی رو درست انجام بدید ، با دیدن نشونه هایی در زندگیتون که یواش یواش پیدا میشه ، دیگه در انجام بازی تردید پیدا نمی کنید و دوست دارم هر کسی هر نشونه ای دید اینجا کامنت بگذاره تا هم باورهای خودش و هم باورهای هر کسی که جذب این صفحه شده رو بالاتر ببره. باورهای ما زندگی ما رو میسازند و در هر شرایطی حقیقت پیدا می کنند. در مورد خرج کردن در امور خیریه ،باید بازم برگردید به واقعیت خودتون که اگر واقعا این مقدار پول داشتید کمک می کردید؟ دراون صورت مشکلی نیست و هر چه خرج کردنتون به واقعیت نزدیک تر باشه ، نتیجه گیریتون بهتر میشه.

   پس یادتون باشه هدف این بازی القای باور فراوانی به ذهن ناخودآگاهتون هست هر جور که می خواهید پول رو خرج کنید ببینید نیت و هدفتون چیه، اگه پس انداز کردن و ذخیره کردن برای بعد باشه مشکل داره ولی اگه رفع نیازهای روزمره و مصرف و دارایی و خریدکردن جهت لذت وزندگی دلخواه باشه درست هست
   شاد و پیروز و ثروتمند باشید.

   • میلاد گفته:

    خیلی ممنون واقعا به من انرژی دادین دعا کنید بتونم تا تهش برم.
    اینکه می فرمایید با پس انداز کردن باعث تداعی شدن کمبود در ذهن میشیم درسته ولی من دو سه بار هم ته مونده ی پولم رو سکه خریدم چون واقعا نمی دونستم با پولم دیگه چیکار می تونم بنکم.
    این کار ینی خرید سکه عین پس اندازه دیگه. ولی تمام خرید هارو در موقعیت واقعی انجام دادم.
    حالا نمی دونم این درسته یا خطا.

    • مدیر سایت گفته:

     شما باید از خرج کردن پول لذت ببرید.همین، نه بفکر پس انداز باشید و نه خریدوفروش.در مورد سکه هم من لذت می برم یه عالمه سکه داشته باشم فقط برای داشتنش و نه برای پس اندازویا فروشش در موقع نیاز که در اینصورت درست نیست.دوست من پایه این بازی تفریحی انجام دادنش هست و چرا اسمش بازی گذاشته شده ؟ چون هدفش اینه که از اونچه هستیم و از وضعیت مالی که داریم تمرکزمون خارج بشه و وارد مدار بالاتری از پول و ثروت از نظر ذهنی بشیم تا از نظر فیزیکی نیز به واقعیت برسه. و باز هم تاکید می کنم این بازی رو تفریحی وبا شادی ولذت انجام بدید و با فکر کردن در مورد چیزهایی که میتونید با پولتون بخرید قدرت تجسمتون رو افزایش بدید که ارتعاشات بیشتری در جهت خواسته هاتون بفرستید.داشتن استرس و وسواس زیاد بخرج دادن رو من توصیه نمیکنم.

 2. میلاد گفته:

  بسیار سپاس گزارم از وقتی که برای پاسخگویی به من قرار دادید.
  سوال دیگه اینه که شما گفتین وقتی دارید آرزو هاتونو می نویسید زمانشو معلوم نکنید واین نکته دقیقا بر عکس چیزیه که دکتر آزمندیامن در کتاب تکنولوزی فکر نوشتن. ایشون گفتن وقتی آرزو هاتونو روی کاغذ میارید براش زمان معلوم کنید. واقعا آدم بین این همه نظر مختلف سردرگم میشه.

  • مدیر سایت گفته:

   از توجه شما به برنامه های موفقیت که در سایت آهن ربای ذهن إرائه میشه سپاسگذارم، و سوالات شما برای بسیاری از افراد هم شاید پیش بیاد ، البته این مورد که شما فرمودید جای صحبت خیلی زیادی داره ، و من هم در آموزشهای پایه خودم توصیه به نوشتن اهداف که می کنم براشون زمانبندی و برنامه ریزی رو در نظر گرفتم هر چند در مراحل پیشرفته تر اصلا لزومی به نوشتن اهداف هم نیست! ولی توصیه من اینه که حتما آرزوها و اهداف به زمان حال نوشته بشوند،حتی اگر براشون زمان مشخصی در نظر میگیریم نباید مربوط به آینده ای بدونیم که نیومده، یک نمونه مثال میزنم ،اگر هدف من این باشه که وزنم رو مثلا۵ کیلو پایین بیارم به این صورت توصیه میشه نوشته بشه : وزن من طی شش ماه ۵کیلو کم شده واین کم شدن به این صورت بوده که طی هر ماه با ورزشی که انجام دادم و همچنین تغییر باورهای ذهنی خودم در مورد غذا و اضافه وزن و رعایت آگاهیهای کاهش وزن به تدریج وماهی دو کیلو کم شده است. اگر دقت کنید در این نوع نوشتن اهداف هم زمان مشخص شده و هم برنامه ریزی شده که مثلا ماهی دو کیلو کم بشه وهم اصول قانون جذب رعایت شده.
   دوست من وقتی شما برای اهداف و آرزوهاتون زمانی در آینده تعریف کنید به جهان و کائنات ارتعاش نداشتن اون ها رو در زمان حال ، می فرستید ،یعنی میگید من الان اینها رو ندارم و طبق قانون کائنات ، همون چیزی برای شما تهیه میشه که ارتعاشش رو فرستاده باشید.
   یک جواب من به یک دوستی که همانند شما اظهار سردرگمی بین آموزشهای مختلف اساتید موفقیت میکرد دادم و سوال شما باعث شد اون رو در اینجا بازگو کنم.

   من در ابتدا محقق موفقیت هستم و بعد از اون مدرس موفقیت و بدنبال بهترین روشها برای موفقیت پایدار و آسان هستم.خدا رو سپاسگذاریم در موقعیتی هستیم که همه چیز برای بهترین زندگیها آماده و فراهم هست و تقریبا اساتید بزرگی که در ایران و جهان هستند روش و نحوه خدماتشون د ر فایل های رایگانی که إرائه می دند بسیار مشخص هست.

   یعنی شما کافیه به برنامه های استادی در راه موفقیتش گوش بدید (با فایل های رایگانی که إرائه می کنه)و ببینید چه احساسی پیدا می کنید،آیا در درونتون یه چیزی به شما میگه که روش اون بدرد شما می خوره و میتونه کمکتون کنه؟یا نه؟
   دوست من ، خیلی مهم هست شما از چه شخصی آموزش میبینید و یک نکته مهم که بهش خیلی اعتقاد دارم قانون جذب هست واینکه شما رو تفکری که داشتید به اینجا کشوند و الان در سایت من بودید و مثلا میتونستید در یک سایت دیگه باشید و یا تو گوگل مطلبی رو جستجو کنید که سایتهای دیگه ای رو بهتون نشون بده و اینجا نباشید.پس اومدنتون به اینجا جذب خودتونه و ماندنتون با ما هم ادامه جذبتون هست
   من همیشه برای خودم بهترین و فهمیده ترین و موفق ترین و نتیجه گیر ترین کاربران رو جذب سایتم و آموزهام کردم و واقعا خدا رو سپاسگذارم

   دوست من مفاهیم موفقیت تا درصد بسیار زیادی ،مشخص هستند و تفاوت در روش هاست
   یه مثال می خوام بزنم
   یک درس بخصوص رو مثلا در مدرسه برای بچه ها اگه در نظر بگیریم یکی از عوامل تأثیر گذار علاوه بر استعدادهای بچه ها و تلاش وانگیزه اونها و…..معلمی هست که آموزش می ده
   یک معلم اونقدر با روش بخصوصی خوب درس میده که درصد نتایج اون کلاس با توجه به همه عواملی گفتم مثل استعداد و تلاش و… خیلی بالاتر میره واین درحالیه که همون درس رو یک معلم دیگه طوری درس میده که نتایج خیلی ضعیف میشه درصورتی که مفاهیم همون درس خاص بودند
   میشه حتی مربی یه تیم فوتبال رو هم مثال زد.
   من خیلی در روشهای موفقیت اساتید بزرگ ایرانی و خارجی تحقیق کردم و این موضوع روش آموزش خیلی مهم هست

   در مرحله بعدی دوست من باید یک مدتی روی خودت کار بکنی

   دراین راه هزینه زمان و هزینه مادی بگذاری ، هر چند اگه کم باشه ولی تداوم داشته باشه.

   مگه وقتی می خوای رانندگی یاد بگیری و مصمم هستی که راننده بشی،زمان نمی گذاری؟ وقت صرف نمی کنی؟ هزینه نمیدی؟

   البته که یه مدتی اختصاصی با تمرکز ویژه ای بدنبال اون مهارت می ری و جلوتر از اینکه راننده بشی ،خودت رو راننده تصور می کنی و در این فکر مطمئن هستی

   و در طی اون دوره به مهارت ابتدایی رانندگی میرسی و گواهیت رو میگیری ولی هنوز تازه کار هستی باید اونقدر تمرین بیشتر کنی تا مهارتت تکمیل بشه و بعد از یک مدت مشخصی که ممکنه یک سال باشه دو سال باشه یا بیشتر دیگه یه راننده ماهر میشی که حتی تو یه وضعیت ناگهانی هم میتونی عکس العمل های خیلی خوبی از خودت نشون بدی که دچار حادثه نشی و در ادامه میتونی دنبال مهارتهای بالاتر رانندگی بری مثلا پایه یک بگیری یا گواهی بین الملل بگیری و یا باز هم فراتر بری و بتونی در مسابقات رانندگی شرکت کنی و…….

   دوست من ، مراحلی رو که هر شخصی باید برای رسیدن به موفقیت در هر کاری طی کنه ، هم بدینصورت هست.

   و خیلی خوشحال میشم ، اگر آموزش های من رو انتخاب کرده باشی و بتونم در خدمت تو دوست خوبم باشم

   باز هم میگم مفاهیم موفقیت تا درصد بسیار بالایی یکی هستند و تفاوت در روشها هست

   یک آیه بسیار زیبا در قرآن هست
   وَمَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ وَمَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا » ( سوره طلاق، آیات ۲ و ۳).
   در ابتدای این آیه میگه هر کس تقوای الهی پیشه کند،خداوند برایش راه رو روشن میکند.راه خروجی قرار میدهد.(به سوی سعادت و خوشبختی)
   دوست من قانون جذب هم همین رو میگه واینکه شما تفکرات خودت رو روشن کن و ببین چه چیزی توزندگیت می خوای ، و وقتی از قوانین خداوند پیروی کردی بهترین مسیر برات مشخص خواهد شد. حالا یا استادی عالی بهت آموزش میده یا کتابی عالی به مسیرت میخوره ویا….
   بهترین ها رو برات آرزو می کنم

 3. امین م گفته:

  با عرض سلام
  در مورد این بازی من واقعا نمیدونم پولو چیکار کنم،
  من فکرم فقط به این میرسه که اگر این همه پول داشتم ، فقط غذا رستوران های خوب میخوردمو با کیفیت
  و برای حمل و نقل دربست میگرفتم هرجا که میخواستم برم بجای بی ار تی و مترو و پیاده
  همین، چون تبلت و هنسفری و هدفون و لپ تاب خودم رو دارم که همه خوب اند وراضی ام ازشون
  دیگه هیچ چیزی نمیتونم فکر کنم بخرم
  و اگر واقعا این پول را اشتم پس اندازش میکردم
  واصلا یه بار این تمرین را شروع به انجام کردم و دو روز اول عالی بود
  ولی از روز سوم به بعد حالم بد شد و اصلا نمیتونستم تجسم کنم که همچین پولی رو دارم خرج میکنم
  و به شدت احساس غم و افسردگی میگیرم( چون تو واقعیت من اصلا نمیتونم هیچی برای خودم خرج کنم و از ۱۰ هزار تومن به بالا به شدت حالم بد میشه
  و اون خرجه کوفتم میشهو از فکر کردن به خرج کردن زجر میکشم)
  موقعی که میرم تو مغازه و با طرف در مورد جنس صحبت میکنم احساس وقت تلفی میکنم
  و ذهنم همش میگه که این پول رو اگه داشتی که پس اناز میکردی ، چرا داری به خودت دروغ میگی
  و اینقدر این باوره فاسده که ذهنم دیونم میکنه تا یه ذره به خرج فکر میکنم.
  حتی تو خونه هم خوراکی ه رو میگم پدر مادرم قبلا بخرن و من هر روز واسه دانشکاه اونا روببرم و واسه نهار هم فلال میخورم
  واگه صبح تو خونه خوراکی نباشه
  من تا آخر روز گشنه میمونم چون ذهنم نمیذاره که خرید کنم چون به محض کارت کشیدن حالم بد میشه و تا آخر روز اعصابم خورد میشه.
  مورد دیگه همونیه که گفتم اصلا از روز سه چهار به بعد هیچی به ذهنم نمیاد که بخرم.
  و هر چیهم فکر میکنم واقعا چیزی به ذهنم نمیرسه که اگه اون چولو داشتم و باید تا شب خرجش میکردم ، چی میخریدم.
  چی کار کنم بتونم این تمرین رو انجام بدن؟
  چون همه میگن این تمرین معجزه میکنه و کلی اثر داره در حای که من حتی نمیتونم یه هفته اون رو انجام بدم و به اندازه یه هفته خرید یهنی ۲۸ میلیون چیزی به ذهنم نمیرسه.
  لطفا راهنمایی ام کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   دوست من همه مواردی رو که ذکر کردید نشان از این داره که باید روی باورهای مالی خودتون کار کنید و شما از این موضوع آگاهی دارید ولی مشکل شما اینه که خیلی زود می خواهید نتیجه بگیرید و کل عادتها و باورهای قبلی زود از ذهنتون پاک بشه! و از این مسئله کلافه شدید. یه خبر خوب به شما بدم اینه که این کاملا طبیعی هست که ذهنتون مقاومت میکنه و جلوی تلاشهای شما رو میگیره واتفاقا این بازی برای همین طراحی شده که ذهنیت ما رو نسبت به پول وثروت عوض کنه،البته این یکی از راه هاست و خیلی خوب هم جواب داده. دوست من الان همیکنه میدونی این حالت طبیعی هست خیلی جلوی مقاومت ذهنت رو میگیری ولی توصیه من اینه که خودت رو درگیر این احساسات نکنی و فقط بازیت رو ادامه بدی. به همین راحتی وسادگی. میتونید یک لیست بلندبالا از هر چیزی که دوست دارید تهیه کنید و کم کم اونها رو با پولی که وارد حسابتون میشه بخرید.فکر کنید قرعه کشی بانکبرنده شدید و بانک به شما روزی یک میلیون میده و قراردادبسته که هر روز یک میلیون به روز قبل اضافه کنه و اگر تا پایان اون روز پول خرج نشه ، اون پول به یک نفر دیگه داده میشه یا از حسابت خارج میشه در اینصورت چه احساسی بهت دست میده ؟ آیا دوست نداری هر طور که شده اون رو خرج کنی؟
   این یک بازی هست و بخاطر همین هم بعد از مدتی میتونه ذهن ناخودآگاهت رو دور بزنه و بعد از مدتی میبینی جریان پول تو زندگیت خیلی راحت تر گردش پیدا میکنه و وارد زندگیت میشه. در کل هر چیزی که ما می خواهیم برای ما مهیا و حاضر هست ولی خودمون باید بهش اجازه ورود به زندگیمون بدیم. من یک برنامه مراقبه رو شروع کردم که خیلی عالی هست ومیتونی از مراقبه برای دراختیار گرفتن افکار و ذهنت خیلی خیلی استفاده ببری.

 4. $@ گفته:

  سلام من این بازی رو انجام دادم بار اول روز سوم اثر باور نکردنی این بازی رو دیدم من خانه دار هستم وهیچ درامدی ندارم ولی الان هر ماه به حسابم پول واریز میشه بدون هیچ اینکه کار ی انجام بدم .چند بار از اول شروع کردم واین بار هم یه پول بزرگی دستم رسید که خودمم باورم نمیشه.سع کنین انجامش بدین و معجزه خانم هیکس رو ببینین

  • مدیر سایت گفته:

   سلام خدمت شما دوست عزیز و بسیار سپاسگذارم از إرائه تجربتون در مورد اثرات انجام این بازی که خیلی به افرادی که با مقاومت ذهنی این بازی رو انجام میدند کمک خواهد کرد.
   با سپاس فراوان

   • امیرحسین گفته:

    سلام وقت بخیر سپاسگزام که هم وقت میگذارین برای جواب به سوالات و هم معلومات بسیار خوبتونو در اختیار من و دیگر دوستان میگذارین.
    من مدت ۶۰ روز پیش کاملن اتفاقی با سایت شما و این بازیه بسیار جذاب اشنا شدم و از سه روز بعدش شروع کردم والان روز ۵۷ هستم، و از انجایی که انسانی هستم کاملاً مثبت اندیش و کاملاً رویایی که باوجود اینکه ۳۷ سال از خدا عمر گرفتم اما مثل بچه‌ها خیال پردازی میکنم و بارها از قانون جذب جواب گرفتم ولی هر بار این ترس بوده که توانسته شکستم بده و الان دارم روش کار میکنم.
    با این بازی سر خرج کردن مشکلی ندارم چون این احساسو دارم که روزی به کمک خداوند و راهنماییهای دوستان خوب مثل شما بصورت واقعیت تبدیل میشه سوال اولم: ایا میشه یه جنس گرون قیمتو اقساطی خرید؟
    یا باید تو واقعیت خوده شرکت عرضه کننده فروش اقساطی داشته باشه؟
    سوال دومم: وقتی پیامهای دوستانو خوندم متوجه شدم همه نشانه‌هایی در روزهای اولیه دیده‌اند اما من الان روز ۵۷ هستم و نشانه‌ای ندیده‌ام در صورتی که هر شب با اشتیاق کامل بطوری که در طول روز بارها به مبلغ و نحوه خرج کردنش فکر میکنم و شب با لذت مبالغ و خرجی که اجام داده‌ام رو مینویسم،
    پیساپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم.

    • مدیر سایت گفته:

     سلام/بسیار عالی از اینکه همون بار اول تا به اینجا رسیدید./بابت سوال اولتون ،در جواب دوستانی که سوال کرده بودند ،گفته بودم که میتوان قرار دادی بست و هر کالا یا ملک یا زمینی رو به صورت پرداخت مرحله ای خرید کرد و این در واقعیت هم انجام میشود و یا اون کالا و ملک و… رو همون ابتدای قرار داد تحویل گرفت و یا در انتهای پرداخت وجه آن /در مورد نشانه ها ، باید کمی به اونها توجه داشته باشید ، و شاید کمی فراتر از انتظارتون دنبال نشونه بودید ولی در کل یک چیز رو کاملا مطمئن هستم و اینکه طبق قانون جذب،زیادی دنبال چیزی باشی ،از شما دورتر میشه ، شما فقط بازی رو انجام بده و نشانه ها هم به موقع ظاهر خواهند شد ./موفق و پیروز باشید.

     • امیرحسین گفته:

      سلام و خدا قوت
      سپاس فراوان از توجه و پاسخ شما.
      انشاا… فرستی پیش بیاد ضحمات شمارو جبران کنم.
      در پناه حضرت حق باشید.

  • مدیر سایت گفته:

   دوست من به طور اختصاصی برای شما در ایمیلتون ارسال شد.
   دوستان اگر فایل مورد نظر رو دریافت نکردید حتما پوشه اسپم ایمیلتون رو چک کنید.واگر باز هم فایل مورد نظر رو دریافت نکردید.حتما از طریق فرم زیر یا تماس باما اطلاع دهید تا برای شما بطور اختصاصی ارسال شود. با تشکر از همراهی شما عزیزان

 5. راحیل گفته:

  چرا نمیشه این فایلو دانلود کرد????????دوروزه دارم سعی میکنم دانلودش کنم میگه براتون ارسال میشه ولی چیزی اراسال نمیشه ?چراااااااا???

 6. mmorteza گفته:

  باسلام
  من بار اولی ک این بازی بهم پیشنهاد داده شد،بهم گفتن ک خیلی سخته ک کسی برای بار اول به ۴۰روز برسه ینی بدون اینک حتی یکبار ب اول برنگرده،خوشحالم ازین بابت ک ثابت کردم من ب عنوان فردی ک برای بار اول این بازی و شروع کره به ۴۰روز رسیدم بدون حتی یکبار ب اول برگشتن و الان ۶ماهه ک دارم ادامه میدم بصورت مداوم.تاثیراتش روی کل زندگیم تاثیر گذاشته ب صورتی ک شغل فعلیم با درامد دلخواهم رو مدیون همین بازی هستم.شبو روز باین بازی دارم زندگی میکنم و بیشتر و بیشتر تاثیرات زندگیم رو تحت و شعاع قرار میده.هرچی بیشتر بااین بازی زندگی کنین و درکش کنین بیشتر بهتون جواب میده.حس خیلی شیرینیه ک روزانه مبلغ عظیمی پول تو حسابت واریز بشه و هر اونچه ک بخای رو بتونی بخری(فقط برنامه ریزی باید داشته باشه ادم ک پولش بیخود سوخت نشه).هرروز راحتی و اسایش بیشتر هرروز خوشحالی مزاعف هرروز فکری اماده تر،ضمیر ناخودآگاهی زنده تر برای کسب پول واقعی در زندگی روزمره،واقعااااا حس شیرینیه.
  حس اینک واقعا پولداری حتی روی نحوه راه ررفتن آدم درعین سادگی تاثیر میزاره
  انجام بدین بازی رو حتما
  من از انجامش خیلی چیز ها بدست اوردم خیلی

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز،بسیار بسیار سپاسگزارم از قرار دادن تجربه شیرینتون از این بازی.مطمئنا این تجربه شما افراد بسیاری رو که در ابتدای راه کسب ثروت و رسیدن به اهداف مالی هستند،تشویق به پیگیری اهدافشون میکنه .اگه تمایل داشتید،برای راهنمایی بیشتر دوستانی که به این صفحه مراجعه می کنند،از جزئیات تجربتون هم بیشتر بگید.با سپاس

   • mmorteza گفته:

    باعث افتخار و خوشحالیه بتونم کمکی کنم.

    حقیقت اینجاست ک من بازی رو جزعی از زندگیم کردم ینی مدام بهش فکر میکنم و برنامه ریزی میکنم برای فردا و فرداهام با پولی ک قراره بیاد توی حسابم.اولش شاید یکم سخت باشه چون مقدار پولیک توی حساب میاد کمه ولی اگر مدیریت و برنامه ریزی باشه خیلی زود زیاد میشه.منظورم از برنامه ریزی اینه ک الان مثلا من مقدار پول واریزی حسابم رو تا۲۵روز اینده خرج کردم،ینی اینک فقط منتظرم پول توی حسابم بیاد بخش بزرگیش رو ب اون کار اختصاص میدم و مقداریش رو هم برای امور روز مره ک ب مشکل نخورم.
    برای روزهای اول چون ادم ممکنه گیج بشه ک پولش رو چکار کنه میتونید توی خیابون ک راه میرید ب مغازه ها نگاه کنید و هرآونچه رو که دلتون خواست نشون بزارین و توی دفتر یاداشتتون بنویسین تا برای فردا یا روز های ایندتون تهیش کین و استفاده ببرین ازش.بعد اینک واقعا واقعا واقعا بااون چیزی ک خریداری میکنین زندگی کنین،لمسش کنین،حسش کنین،توی دنیای واقعیتون واردش کنین.مثلا من روز۳۱می ک تازه شروع کرده بودم بازی رو رفتم ماشین خریدم و شروع کردم ب زندگی باهاش ب طور مثال سوار تاکسی یا اتوبوس ک میشدم هنزفری میزاشتم ک مثلا توی ماشین خودم هستم و دارم اهنگ گوش میدم،شاید بنظر مسخره بیاد ولی خب واقعیت اینه ک وااااقعا باید وارد زندگیت کنیش تا بهت جواب بده.
    جالب اینجاس ک وقتی بازی رو انقد جدی انجام میدی قوانین دیگه هم ب ککمکت میان و اگربه تمارین او قوانین دیگه هم اهمیت بدی و انجام داده بشه تاثیراتش چندین برابر میشه،مثلا قانون جذب یا قانون موفقیت ک شاخص ترین قوانینی هستن ک با بازی فراوانی گره میخوره و قابلانجامن باهم.
    وقتی بااون چیزی ک شما خرید میکنین زندگی میکنین توی ذهنتون قانون جذب بکار گیری میشه ب این طریق ک واقعا همونچیز رو در اختیار شما قراربده،من خودم در کار این بازی بازیه موفقیت رو هم اضافه کردم ینی اینک هر صبح ک از خواب بیدار میشم ۱۰۰بار مدام تکرار میکنم من موفقترینم من ثروتمند ترینم من خوشبخترینم من قدرتمندترینم …. و جملات و کلماتی از این قبیل….
    اولش شاید بنظر سخت برسه و گفته بشه ک خیلی پیچیدس یا…. ولی اگر برنامه ریزی باشه همش آسون میشه،مثل من که بهم گفته شد برای بار اول به۴۰روز نمیرسی ولی با برنامه و جدیت عکسش رو اثبات کردم.
    ازجمله چیزایی ک من بدست اوردم با بازی اینه ک شغلی رو ک بهش فک میکردم با درامد دلخواه و ترفیع شغلیی ک مد نظرم بود,بهم پیشنهاد داده شد و قبول کردم.از پیشنهاد اون شغل شگفتزده نشدم چون داشتم توی ذهنم باهاش زندگی میکردم،خودم رو صاحب اون جایگاه شغلی قرار دادده بودم و میدونستم تااینک توی دنیای واقعیت بدستش اوردم.
    من شاید۶ماه باشه ک این بازی رو ادامه میدم و شروع کردم ولی دیدگاهی ک توی این۶ماه بدست اوردم خیلی بزرگتر عمیقتر و بیشتر از اون چیزیه بنظرم میرسه.مقدار پولی ک بدست میارم،ترفیع شغلیم،بسیاری از روابطم اهدافی ک نوشتم توی دفترچه یادداشتم و بطور واقعی بهشون رسیدم(چ مادی چ معنوی)و حتی نحوه برخورد و خوشحالیه خانوادم از جمله چیزایی بوده ک تواین ۶ماه بدست اوردم ک روز ب روز داره برام بیشتر و باارزش تر میشه.من ب کل خانوادم و اطرافیانم پیشنهاددادم ک انجام بدن چون موفقیت و خوشحالی همه بااهمیته برام.پیشنهاد میکنم هرکس این متن رو مطالعه میکنه حتما انجام بده تااز معجزه ها دهن خودش ک توسط این بازی نمایان میشه برخوردار بشه.
    هرچیزی ک بدست میاری از طریق ذهن خودته فقط با بازی تمرینش میدی ک عادت کنه مدام مثبت باشه و ب سمت بهترین شدن پیش بره.

    ممنون و سپاسگذارم ک وقت گذاشتید مطالعه کردین.

    • مدیر سایت گفته:

     خیلی از شما دوست عزیز سپاسگزارم.من یکی از توصیه هایی که به علاقمندان به موفقیت وبخصوص کاربران سایتم میکنم اینه که بدنبال مستندسازی باورهاشون باشن.یعنی ببینند در چه زمینه ای می خواهند موفق بشوند و بدنبال اون موضوع دنبال افرادی بگردند که همین الان موارد مورد نظر اونها رو بدست آوردند و با این کار باورهاشون قوی وقوی تر میشه و بخاطر همین هست که از عزیزان درخواست کردم نظراتشون رو و موفقیت هاشون رو بنویسند،چون هم به تقویت باورهای خودشون کمک میشه و هم کمک به افرادی هست که علاقمند موفق شدن هستند. چون نتایج رو میبینند واینکه به نظرات افراد منفی توجه نکنند و از مسخره شدن ترس نداشته باشند و با قدرت ادامه بدن.یا اگه سوالی در ذهنشون هست ، وقتی بیان کنند و جواب بگیرند راه خیلی براشون روشنتر میشه.

    • mohammad گفته:

     احسنت
     واقعا عالی بود
     منم ۳ روزه که این بازی و شرع کردم. و تصمیم گرفتم مثل شما به این تمرین عمل کنم
     ذهنم خیلی مقاومت داره ولی باید پیش رفت

    • منصور گفته:

     سلام باتشکر از سایت عالیتون،یه سوال در مورد بازی غراوانی داشتم اینکه مثلا روز اول که تصور میکنم یک میلیون به حسابم میاد،اگه مثلا یه گوشی میخام باید برم به صورت یه گوشی فروشی قیمت بگیرم؟یا نه باید تصور کنم که یه گوشی خریدم قیمتش یه میلیون تومانه؟ ممنونم

     • مدیر سایت گفته:

      سلام/شما همون کاری که موقع خرید یک کالا انجام می دهید را شبیه سازی کنید و میتونید از اینترنت کمک بگیرید و خریدهاتون رو اینترنتی هم انجام بدید و بعد از خرید احساس داشتن اون کالا را داشته باشید./با تشکر از توجه شما

 7. میلاد گفته:

  سلام
  من مجددا مزاحمتون شدم.
  سوالم اینه که اگه با دیگران در میان بگذاریم که در بازی فراوانی چه چیز هایی خریدیم کار اشتباهی انجام دادیم؟
  یعنی باید کاملا مخفی و در دفتر خودمون باشه یا با دیگران هم می تونیم مشورت کنیم و بهشون بگیم که چیا تا حالا خریدیم؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   یکی از راه های فرستادن ارتعاش مثبت و جذب چیزهای دلخواه و خواسته هامون،صحبت کردن در مورد اون چیزهاست،ولی باید دقت بشه که با چه کسی صحبت میشه.
   مسلما شخصی که با ما هم فرکانس نباشه و اصل ماجرا رو قبول نداشته باشه،حتی ما رو از نتیجه دور هم میکنه.در این بازی هم همینطور،در میان گذاشتن چیزهایی که خریداری میشه مشکلی نداره،ولی شخصی که باهاش در میان گذاشته میشه مهم هست ودر کل تا نگرفتن نتیجه ، لزومی نداره از اهدافمون دیگران رو خبردار کنیم.کافیه طرفمون یک حرف منفی بزنه و شاید دلسردمون کنه.
   این مطلب رو برای استفاده دوستان عزیز قرار میدم.در بعضی مواقع که ما پیشاپیش دیگران رو ،بخصوص نزدیکانمون ،در جریان اهداف و خواسته ها و روشهای رسیدن به اونها قرار میدیم،امکان داره زمان بیشتری تا حصول نتیجه نیاز داشته باشه و چون ما نتیجه هایی که مورد نظرمون هست ،اعلام کردیم،خودبخود یک حس بدی در ما ایجاد میشه ،چرا؟ چون ممکن هست بما بگویند،پس چی شد؟کارت به کجا رسید؟و… و این کم کم در ذهن ما ثبت میشه و وارد ناخودآگاه ما میشه که ببین نتیجه نگرفتی! و به همین خاطر توصیه میشه تا قبل از حصول نتیجه تا حد ممکن راز دار باشیم و یا فقط با افراد هم فرکانس صحبت بشه.

 8. علی بامداد گفته:

  سلام میخاستم بدونم در مورد بازی فراوانی فقط باید نیاز ها و چیزهایی که برا خودمون میخایم خرید کنیم یا برا خانواده مون هم که نیاز هایی دارن میتونیم خرید کنیم لطفا راهنمایی کنید با سپاس فراوان

  • مدیر سایت گفته:

   با سلام و احترام
   دوست من ، شما باید ببینید آیا در واقعیت هم اگر این مبالغ پول به حسابتون واریز میشد،چنین هزینه هایی می کردید یا خیر؟ و هر چه بازی رو به واقعیت نزدیک تر کنید ،نتیجه بهتر میشه.
   موفق وپیروز باشید.

 9. میلاد گفته:

  سلام
  شما گفتین پولتونو هرجوری که در شرایط واقعی بودین در بازی فراوانی خرج کنید.من الان روز ۵۴ ام هستم و واقعا دیگه همه چیز رو از بهترین هاش خریدم و الان دارم فقط پولمو صرف کارای خیر می کنم. واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم خیلی سخت شده. بعضی وقتا تا ۹۹درصد پولمو خرج کار خیر می کنم و آخرش ۱۰ تومن کارت شارژ می خرم.
  میشه کمکم کنید؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   دوست من باید متوجه شده باشید که چقدر زود ظرف خواسته های شما پر شده است. اینها همون مقاومت ذهنی در مقابل فراوانی و ثروت هست. اگر واقعا فکر کنید و وقت بگذارید متوجه می شوید که خیلی خیلی موارد دیگه ای وجود داره که شما هنوز اصلا وارد اون نشدید.یک پیشنهاد برای ادامه موفق این بازی برای شما و افرادی که در خواسته ها و خرید به بن بست رسیدند دارم. کافیست زندگی چند ثروتمند رو چک کنید و طرز زندگی و دارایی ها و تفریحات و علایق و… آنها رو بررسی کنید و هر کدوم رو که بیشتر می پسندید و با روحیه و خواسته های درونی شما هماهنگ تر بود ، از نحوه زندگیشان ایده بگیرید و در ادامه این بازی یک سری اهداف رو دنبال کنید و به نتیجه برسانید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و درود خدمت شما
   همه هدف این بازی این هست که توجه ما رو از نداشتن ها و شرایط حال حاضرمون خارج کنه و به شرایط ایده آل و مورد دلخواهمون ببره تا نقطه جذب ما تغییر کنه و باعث بشه که ارتعاش و فرکانس های مثبت و دلخواهمون رو بفرستیم تا در واقعیت هم این تغییر ایجاد بشود. یعنی وقتی که شما از نظر ذهنی و ارتعاشی در شرایط مالی بدی هستید نمیتوانید به شرایط ایده آل و دلخواهتون دسترسی داشته باشید.

 10. فرزاد گفته:

  با سلام، آیا اگر کسی فقط ماهیانه ۲ میلیون درآمد داشته باشد.و ۱ میلیون قسط و قرض چگونه می تواند روزی ۱ میلیون خرج کند.و اینکه آیا امکان ندارد هر کس به نسبت درآمدش هزینه کند؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   همه هدف این بازی بردن توجه شما به چیزهایی هست که دوست دارید داشته باشید و می خواهید.
   بنابراین اصلا وضعیت فعلی شما ملاک نیست.
   میتونید مثلا از روزی ۱۰۰هزار تومان هم شروع کنید ولی فرقی نمیکنه چون شاید یکم دیرتر مقاومت ذهنیتون فعال بشه.

 11. آجنا گفته:

  سلام.روزتون پراز انرژی های مثبت.
  میخواستم ببینم مگه هر روز ۱ میلیون نمیاد تو حساب!یعنی ۳۶۵ روز میشه ۳۶۵ میلیون تو حسابت میاد.پس چرا خانم هیکس میگن تو ۱ سال ۶۶ میلیارد خرج میکنی؟۱ سال میشه ۳۶۵ میلیون دیگهههه!
  لطفا جواب بدید.
  ممنون از انرژی که میزارید…

  • مدیر سایت گفته:

   درود و سلام بر شما
   هر روز یک میلیون تومان به این صورت که امروز مثلا شما در روز ۱۰۰ هستید و صد میلیون تومان به حسابتون واریز میشه و فردای روز صدم که روز صدویکم هست،صدو یک میلیون تومان به حسابتون واریز میشه که جمع فقط این دو روز میشه ۲۰۱ میلیون تومان که در نهایت جمع کل روزهای این بازی در طی یک سال به رقم حدودا ۶۶ میلیارد تومان میرسه.

 12. ژيلا گفته:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما..من تازه با سایت شما آشنا شدم و نظرات دوستان و پاسخ شما رو خوندم برام خیلى جالبه دوس دارم ک بیشتر بدونم و این بازى رو انجاک بدم اما نمیدونم از کجا شروع کنم..ممنون میشم دوست عزیز راهنماییم کنین..در ضمن من ایمیلم رو در ابتدا وارد کردم اما چیزى برام ارسال نشد ..ممنون میشم جواب بدین..

  • مدیر سایت گفته:

   سلام ودرود خدمت شما دوست گرامی
   ابتدا از شما می خوام فایل متنی درباره استاد قانون جذب شوید رو مطالعه کنید و توضیحات کافی در اون داده شده(در ابتدای ورود به سایت میتونید اون رو با وارد کردن ایمیلتون دریافت کنید)
   یه توضیح مختصر هم بدم واینکه مهم ترین قانون آفرینش ، قانون جذب هست که هیچ قانونی رو دست اون نتونسته بره. یعنی قانون جاذبه که نیوتن اون رو کشف کرده اگرچه قانون قدرتمندی هست ولی هر لحظه میشه بر اون غلبه کرد.یک هواپیما با اون جثه خودش میتونه بر این قانون غلبه کنه و از زمین بلند بشه و…
   ولی قانون جذب چه دربارش آگاهی داشته باشیم و چه نداشته باشیم ، بدون خطاداره برای ما کار میکنه. پس چه بهتر که از قدرتش استفاده کنیم.
   و این قانون میگه شما به هر چیزی توجه کنید و به اون احساس بدید(ارتعاش) چیزهایی از همون جنس رو دریافت میکنید و وارد تجربه زندگی خودتون می کنید.
   خوب یکی از تمرین های جالب و کاربردی ، که میتونه توجه ما رو از نظر مالی به سمت خواسته هامون ببره ،این بازی فراوانی هست، که توضیحاتش در همین صفحه کامل اومده و امیدوارم شما هم استفاده لازم رو ببرید.
   با سپاس از توجه شما

 13. ژيلا گفته:

  سلام روزتون بخیر و شادى..ممنونم ک لطف کردین و جوابم دادین،من از دیشب تا الان چن بار ایمیلم رو وارد کردم اما چیزى برام ارسال نشده..ب شدت علاقمند شدم ک اطلاعات بیشترى داشته باشم ممنون میشم اگه مشکل دریافت فایل رو برام حل کنین..

 14. mohammad گفته:

  با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر سایت که زحمت میکشن و تمام سوالات پاسخ میدن……..خدا قوت
  ۲تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
  من الان در روز ۲۸ بازی فراوانی هستم و نمیگم خیلی خوب اما سعی میکنم با احساس خوب بازی انجام بدم. تو این مدت نشانه های خوبی دیدم که برای شماهم میگم…از پارسال یه سری وسایل داشتم که اصلا فروش نمی رفت اما در روز ۱۷ بازی بود که من تمام وسایل رو به راحتی فروختم…تعدادی کار بهم پیشنهاد شده که یکی از یکی بهتر و راحت تر هستن
  سوال
  ۱- اگر الان کاری که بهم پیشنهد شده رو قبول کنم با توجه به این بازی حتما سود میکنم یا امکان ضرر هم وجود داره؟ یعنی در مدار ثروت امکان ضرر و یا کلاهبرداری وجود داره یا نه؟
  ۲- من در روز ۲۸ هستم و احساس میکنم نتایج کم رنگ تر از قبل شده و یه حس ناامیدی داره میاد و ذهنم خیلی مقاومت میکنه و میگه جواب نمیده. با توجه به اطلاعات خوب شما اگر من سعی در نگهداری احساس خوب کنم و ادامه بدم حدودا در روز چندم نتایج ملموس تری شاهد خواهم بود؟ (پارسال این بازی تا روز ۴۵ انجام دادم و نتایج به مرور کمتر و کمتر شد برای همین ذهنم خیلی برای ادامه مقاومت داره)
  ممنون از رهنمایی ها و پاسخ های خوب شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و تشکر از شما دوست عزیز
   با توجه به تجارب شخصی خودم و افرادی که این بازی را ادامه دادند،اوایل انجام این بازی و روز صدم به بعد انتظار نتایج باید بیشتر باشد.برای رفع مقاومت ذهنی تون هم همون نتایج اولیه ای که گرفتید را بزرگنمایی کنید و بهشون توجه کنید.(واگویه های شما میتونه این باشه:این یک بازی هست،ضرر که نداره چرا ادامه ندم مخصوصا که یک نشانه هایی هم دریافت کردم)در مورد کار هم باید توجه کنید که آیا احساس خوبی نسبت به آن دارید یا نه؟ اگر از نظر شرایط درآمدی وهمچنین راحتی ،بهتر از کار فعلیتون باشد و احساس درونی شما هم مطلوب باشد و خودتان را هم لایق آن کار بدانید، شک نکنید که خودتان جذبش کردید و مناسب شماست. یک نکته مهم : احساس ارزشمندی هست. خیلی از مواقع ما خودمان را لایق نعمت بیشتر نمیدانیم و در آن کار موفق نمیشویم.به این نکته مهم توجه کنید.

 15. محمد بابائي گفته:

  با سلام خدمت اسستاد گرامی من چند بار درخواست فایل اکسل فراوانی را دادم ولی برایم ارسال نشد حتی تو اسپم هم دیدم ولی نیامد لطفا برایم ارسال کنید چون میخواهم با نرم افزار فراوانی که ساختم مطابقت کنم این نرم افرار که ساختم برای هر روز پولی در نظر گرفته میشه و باید خرجش کرد و قابل تغییر در همان روز نمیباشد و تمام خریدهایی که کرده شد را در یک باکس ذخیره میکنه و میتوان دید و خیلی امکانات دیگر
  با تشکر از شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   فعلا این فایل اکسل هست و نرم افزار بازی که قابلیت اجرا در کامپیوتر داره ،توسط یکی از دوستان تهیه شده که احتمال قوی داره در سایت قرار داده بشه و تست رایگان هم داره واگه مورد قبول بود ،میتونید اون رو تهیه کنید.

 16. حسین قرایلو گفته:

  استاد میشه بازی را برای من ارسال کنید.
  هیچجا پیدا نمیکنم دانلود این بازی را.
  ممنون میشم بگید این بازی اپلیکیشنه یا پی سی

 17. سعید حسینی گفته:

  سلام ، از اینکه راه بزرگ شدن ذهنیت ثروتمندی را ترویج می کنید بسیار سپاسگزارم ، اما سوال من اینه که آیا میشه در این بازی وسایل و چیزهایی که در روزهای قبل خریداری کردیم رو بفروشیم و با پول آن روز اقدام به خرید وسایل ، ملک و موارد دیگر بکنیم و این حکم سرمایه گذاری نداره ؟ ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   با سلام و تشکر از سپاس شما
   اگه این رویه باشه ،من توصیه نمیکنم ولی موردی اشکالی نداره ،
   من خودم برای تعویض ماشینهام از این روش استفاده می کنم و اونهم نه بعد از یک روز، مهم اینه که موقع خرید اصلا به فکر میزان ارزش پولی اون موردی که می خوایم عوضش کنیم، نباشیم.مهم اینه که از دارایی خودمون لذت ببریم.این یکی رو که خریدیم،میدیم(به قیمت دسته دوم ،و یه مقدار ارزونتر حساب میکنیم که همون لحظه اعلام تعویض،از ما قبول کنند و پیشنهاد رد نکردنی باشه.)وهمون لحظه جدیدش رو میگیریم.البته اگه پول روزمون برسه،نمیگم چندین دارایی رو بفروشیم تا یه چیز دیگه بخریم.من تعویض رو به صورت موردی تایید می کنم.مثلا ماشین ارزونتر تعویض با گرونتربا پول سردادن یا زمین یا خانه به همین صورت.

 18. سوشیانت گفته:

  سلام
  خیلی خوشحالم از اینکه دیدم در مسیرم همسفرهای دیگه ای هم پیدا کردم . من تقریبا جرقه ی آگاهیم از کتاب ( از خدا بخواه او میدهد ) نوشته ی استرهیکس عزیز خورد و شروع شد . هرچند جدی پیگیری نمیکردم اما ادامه دادم خوندم و خوندم . تا اینکه توی دو ماه غرق شدم . نزدیکه ۲۰ کتاب از استرهیکس و دیگر نویسندگان راز و ویدیوهای باب پراکتر و …. همرو خوندم و نگاه کردم و بیشتر خودمو غرقش کردم . به طوری که سعی میکنم توی این دنیای مادی نباشم دنیای ساختگی خودم باشم . هنوز اتفاق خاصی نیفتاده برام ، اما یه امید عجیبی به یه تغییر خیلی بزرگی دارم ، من بازی فراوانی رو دو ماه انجام دادم اما تک و توک و به اشتباه خیلی اوقات به بهونه های مختلف بازی نمیکردم . اما دوباره از دیروز شروع کردم از اول . و هر چیزی که میخرم قشنگ با جزییات حتی با نوشتن برند و اینکه میرم فروشگاه های اینترنتی قیمت اصل جنس رو میبینم و بعد میخرم . حس خوبی دارم . دیدگاهم نسبت به ثروت دو ماه هست که تغییر کرده و حس خوبی در مورد پول و ثروت دارم و هر کسی که میبینم ثروتمنده لذت میبرم . اما هنوزم که هنوز نیاز به راهنمایی دارم . من تا الان فقط با نوشته های استرهیکس و جو ویتل و باب پراکتر رفتم جلو ، اما خب دوسداشتم یه شخصی هم بتونه منو کمک کنه تا سریع تر نتیجه بگیرم . مثل دقیقا الان که دنبال یه شغل خوبم و مصاحبه هم کردم یه شغل خیلی خوب بود . قرار شد امروز باهام تماس بگیرن که برم اما تماس نگرفتن و همش نگرانی و استرس سمتم میاد . از یجاهاتی هم قراره مستقل بشم و همین موضوع ها باعث شده که به قانون جذب یقین پیدا کنم ، اما هنوز نگرانم و جواب بزرگی فعلا نگرفته ام . کمکم کنید .

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالم که در مسیرتون به سایت آهن ربای ذهن برخوردید.درسته خوندن کتابهای مختلف خیلی در رسیدن به خواسته هامون نقش دارند ولی به تجربه دریافتم که بدون یک سیستم و روش موفقیت که جامع و اصولی باشه، دسترسی ما به خواسته هامون محقق نمیشه یا خیلی طول میکشه.افراد زیادی رو دیدم و حتی با من مشاوره داشتند که ما خیلی کتاب خوندیم ولی نتیجه نگرفتیم یا در احوالات افراد موفق بررسی کردیم. من همیشه از ناپلئون هیل مثال می زنم و اینکه به درخواست دیل کارنگی زندگی نزدیک به هزار نفر از ثروتمندان زمان خودش رو بررسی کرد و یک فرمول وروش بدست آورد که هر کسی اون فرمول و روش رو استفاده کنه ،میتونه تا درصد بسیار بالایی و حتی میشه گفت ۱۰۰درصد به ثروت برسه.و جالبه در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید میگه با خوندن این کتاب پی به اون اصول می برید .من هم دنبال چنین چیزی در بحث رشد و پیشرفت شخصی بودم و هستم و شکر خداوند مهربان به نتایج بسیار عالی هم رسیدم . در دوره ها و سمینارهای موفقیت شرکت کردم و کتابهای زیادی خوندم،ودنبال اصول ثابتی بودم که هر کس اونها رو رعایت کنه،به موفقیت برسه،بدون شک وتردید و صد در صد.(سیستم برمودای موفقیت و در ادامه دوره بینظیر استاد قانون جذب شوید که مراحل پایانی خودش رو می گذرونه) دوست من ما همیشه تضمین رو بهتر از اون مواردی که دست خودمون هست میبینیم،گفتم اگر اون اصول ثابت رو رعایت کنه.
   توصیه من به شما استفاده از یک سیستم و روش هست.باید در هر خواسته ای یک استراتژی و روش داشت.خوب اگر موفق نبود دنبال یک استراتژی دیگه رفت.درغیر اینصورت گذر سالها هم شاید نتونه ،نتیجه بده.

  • زیبا گفته:

   سلام، من میخام تو بازی وسایلی برا خونه بخرم که تو خونه ام براشون جا ندارم، اگه اون وسایلو بخرم نبود جای کافی تو خونه برام تداعی میشه، در واقعیت هم چون جا ندارم اگه پول داشته باشم هم نمیخرم چون جا ندارم براشون، پس چیکا کنم؟

   • مدیر سایت گفته:

    سلام/این یعنی داره ذهنتون پیشرفت میکنه/پس براش برنامه ریزی کنید و منتظر باشید تا پولتون برسه و خونه بزرگتری بخرید/در ضمن میتونید فعلا وسایل گرون قیمت ریزتری خرید کنید تا جاتون بزرگتر بشه.موفق باشید.

 19. مریم.ص گفته:

  درود بر شما تمام نظرات و سوال و پاسخهاتون رو خوندم بسیار بسیار مفید بودن و من ازشما ممنونم که اینقد دقیق وباحوصله جواب میدین.حدود سه سال پیش این بازی رو برای دوهفته انجام دادم امانتونستم ادامه بدم به دلیل درد ومشکل شدید دست راستم.الان بشدت دوس دارم این بازیو انجام بدم اما نمیدونم چندروز میتونم بادستم بنویسم اونم با جزییات.بنظرتون چیکارمیتونم بکنم درمورد این مسءله؟
  و ممنون میشم اگه بازی رو به ایمیلم بفرستید.سپاس

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و تشکر از حسن نظر شما
   تمام هدف این بازی بردن توجه ما به زندگی که دوست داریم و خواسته هایمان هست.پیشنهاد من به شما (با توجه به درد دستتان)این هست که یک دفترچه یادداشت ریز برداشته و فقط عناوین مواردی رو که قصدخرید دارید،بنویسید و در ذهنتون جزئیات رو بررسی کنید و داشتن اونها رو قطعی دونسته و تصور کنید.وحتی میتونید فقط عناوین رو با دست دیگتون هم بنویسید.در ضمن میتونید از همین فایل اکسل که طراحیش کردم استفاده کنید و در کامپیوتر با دست چپتون وارد کنید.برای هر چیزی یک راه حل وجود داره.در ضمن بابت درد دستتون هم میتونید مواقعی که درد نمیکنه،بسیار شکرگذاری کنید و در مواقعی که درد دارید فقط به قسمتهای دیگه بدنتون که سالم هستند توجه کنید.اگر این فرمول رو بکار ببرید ،از نظر ارتعاشی در وضعیت سلامت خواهید رفت وبزودی از نظر فیزیکی هم سالم خواهید شد.کی و چطورش رو نمیدونم ولی قطعا جواب میده.

 20. پرواز گفته:

  سلام و خسته نباشید

  و تو یه فایل صوتی از یکی دیگه این روشو شنیده بودم ۴ روزه شروع کردم تو این چهار روز پیشنهاد کار شده
  و سوالی که دارم اینه که مثلا من با این پولی که واریز میشه مثلا میتونم خواهرمو ببرم دکتر برا درمان؟؟؟؟؟یا خرج کردن برا بیماری منفیه؟؟/
  و سوال بعدیم اینه که گفتن یه روزه باید خرجش کنیم مثلا ما بخواهیم با این پول بریم سفر مثلا مشهد یا یه کشوری خب یه روز تموم میشه و سفر هم که یه روزه نمیشه رفتو خرج کرد
  و اینکه تو خرید واقعی من خیلی مشکل پسندم خیلی وقتمو میگیره و اگه بخوام هروز با این روش خرج کنم سخته برام اخه

  ممنون میشم پاسخ بدین

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   با تجربه خودم و بسیاری ازافراد دیگه ،از نتایج عجیب این بازی یکی در اوایل اون هست و دیگری از روز ۱۰۰ به بعده.
   در مورد مواردی که مربوط به کمک به دیگران میشه باید این نکته ذکر بشه که طبق قانون جذب ما فقط در مواردی که کاری از دستمون برمیاید میتوانیم به دیگران کمک کنیم ،بدون اینکه به مشکلشون توجه کنیم و دلسوزی کنیم.
   این شاید کمی براتون عجیب باشه ولی توجه به هر چیزی حتی بیماری نزدیکان ،میتونه شرایط رو برای جذب همون موارد برای ما بوجود بیاره. و اگر ذهنتون در مورد قبول این مطلب مقاومت داره باید بگم که هرچه شما دلسوزی کنید و مشکل شخصی رو احساس کنید نتنها کمکی به اون نمیکنید بلکه با همدردی با همون احساس بد،آن را در شخص تشدید میکنید.در موردی که سوال کردید،هیچ اشکالی نداره،چون شما پول دارید و کمک کردیدولی توجه به بیماری نکنید و خواهرتون رو در حالت سلامتی کامل تصور کنید.
   سوال بعدی در مورد سفر،شما میتونید روی پولی که هر روز براتون واریز میشه حساب باز کنید و حتی اگه در اولین روز بازی هم باشید میتونید روز اول با ۱میلیون تومان به مشهد برید و روز دوم هم ۲میلیون تومان در حسابتون دارید و روز سوم۳ میلیون تومان و شما در سه روز۶میلیون تومان دارید.
   و اگر هم قصد سفری لاکچری و لوکس رو دارید میتونید کمی صبر کنید تا مبلغ واریزی به حسابتون زیاد بشه مثلا به روز ۱۰۰برسید که۱۰۰میلیون تومان در حسابتون دارید.
   در مورد مشکل پسندیدتون این یک ویژگی مثبت هست،چون بیشتر روی خواسته هاتون تمرکز پیدا می کنید و اگر براتون سخت هست میتونید یک وقت برای این بازی بگذارید،مثلا یک ساعت خاصی در روز که کار کمتر دارید،به انجام این بازی بپردازید.با تعیین وقت ، کارتون راحتتر میشه.

 21. پرواز گفته:

  سلام خسته نباشین
  ممنون از پاسختون
  خواهر من کم توان ذهنی هست و ۱۷ سالشه مثل بچه هاس ولی این مشکل رو ظاهرش تاثیر نذاشته انقد هرچی خواسته بهش دادن الان اذیت میکنه میگه هرچی من میگم بگیم بعدا بمونه بعد الان نمیشه داد بیداد میکنه هروز سروصداست تو خونه هر روز دادوبیداد میکنهخیلی اذیت میکنه نمیدونم چیکار کنم در مورد مشکلش خب هروز جلو چشممه خواهرم میبینمش مشکلاتو میبینم منم دوس دارم مث همسناش باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   شما با توجه نکردن به مشکلات ، به مرور زمان کمتر این موارد رو میبینید.دو نوع توجه در قانون جذب وجود داره.یکی مهارت در توجه به چیزهای خوب و دیگری مهارت در توجه نکردن به چیزهای بد.درسته ،شاید سخت به نظر برسه ولی میتونید کم کم توجهتون رو به موارد خوبی تو زندگیتون وجود داره ببرید و کم کم میبینید که اوضاع براتون تغییر میکنه.این جای کار روی خودتون و ذهنتون داره و اینکه چقدر برای زندگی بهتر اشتیاق دارید تا مقاومت های ذهنیتون رو رد کنید.من تغییر گام به گام رو پیشنهاد میکنم.کم و آهسته ولی پیوسته.

 22. نوید گفته:

  سلام
  من چندتا داستان هایی از مردم که در مورد راز نوشته بودند خوندم :
  اینکه با تکرار کلمات مثبت نظیر : من ثروتمندم ، من پولدارم ، من آهن ربای پولم
  و شکرگزاری ، به طور خیلی باورنکردنی در قرعه کشی مبلغ هایی میلیاردی بدست اوردند .
  پس این یکی از شاه کلید ها میتونه باشه که با این تکنیک به ثروت زیادی برسیم . درسته ؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   صرفا گفتن این کلمات مثبت بدون آگاهیهای موفقیت و کار بر روی ذهن ناخودآگاه ،نمیتونه باعث موفقیت بشه و قبلا هم گفتم حتی چندصدبار تکرار کلمات مثبت بدون داشتن احساس مطلوب از گفتن آنها،شاید نتیجه معکوس هم بده.
   مثلا یک نفر که از نظر مالی سالها مشکل داشته و تصمیم بگیره با کلمات مثبت مثل من پولدار هستم و تکرار اون ،به ثروت برسه.
   ناخودآگاهش،همون ابتدای کار موانع رو براش ایجاد میکنه و به صورت واگویه های درونی و یا مثل یک قاضی در درون ذهنش ،میگه:تو پولداری؟!!پولت کجاست؟چطوری پولداری؟پس این بدبختی از کجاست ؟ و کلماتی مثل این.
   البته سپاسگزاری ،انسان رو در فرکانسی هماهنگ با مبدا آفرینش قرار میده.سپاسگزاری،یعنی احساس رضایت از راحتی و نعمتی که در اختیار ما قرار داره و تنها در صورتی انجام میشه که نعمت رو احساس کنیم و لذتش رو برده باشیم.سپاسگزاری موجب ایجاد ارتعاشات مثبت میشه ونعمت بیشتری در مورد همان موضوع سپاسگزاری شده ،وارد زندگی فرد خواهد کرد.
   ولی توصیه من به همه کسانی که خواهان یک زندگی بهتر هستند،این هست که حداقل یک دوره ،روی خودشون و آگاهیهاشون کار کنند.ببینید، خوندن کتابهای مختلف ،نتونسته در اکثر افراد نتایجی که می خواهند رو ایجاد کنه.چون صرفا باعث آگاهیهای پراکنده ای شده که هرازچندگاهی ذهن رو درگیر میکنند.

 23. پرواز گفته:

  سلام خوبین ؟ خدا قوت
  من ادم کینه ای نیسم ولی کسایی که مدام بهم بدی میکنن و تکرار شده را نمیتونم فراموش کنم ازشون بدم میاد اذیت میشم یا کسایی رو که حس میکنم حسودیمو میکنن و واقعا میدونم حسودیمو میکنن و از حسودی اذیتم میکنن نمیتونم ببخشمشون و فراموش کنم ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید رابطه ای که تموم شده ولی طرف خیلی اذیت کرده رو چجوری فراموش کنیم و افرادی ک حسودن و خوبی مارو نمیخوتنو باهاشون روبرو میشیم رو چجوری تحمل کنیم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   سازوکار جهان به این صورت هست که به هر چیز توجه کنید از آن چیز بیشتر به شما میدهد.شما با بخشش وعدم حس بد نسبت به کسی در واقع دارید به سود و منفعت خودتان عمل می کنید.اگه به شما بگم،با عدم بخشش هر کسی که اذیتتان میکند و یا نسبت به شما حس بد و حسادت دارد،تنها دارید از این نوع رفتارها در زندگیتان را بیشتر میکنید،آیا باز هم دوست دارید چنین احساسی داشته باشید؟
   مسلما همه ما دوست داریم به نفع خودمان عمل کنیم.شما با بخشش دیگران ،کاملا به سود خود عمل میکنید.این را بارها با خودتان تکرار کنید،من با بخشش دیگران به نفع خودم عمل میکنم. من به خوبیهای افراد توجه میکنم،به هر چیزخوبی که میبینم و دوستش دارم و جهان ازآنها بیشتر بمن نشان میدهد و از این سازوکار جهان سپاسگزارم.
   جهان مثل یک مهمانی بزرگ هست که انواع غذاها در آن وجود دارد و شما هرچه وقت بیشتری روی یک غذا صرف کنید،صاحبخانه ، مقدار بیشتری ازآن نوع غذا برای شما فراهم میکند.
   با رعایت توجه به خوبیها ، جهان شرایطی رو برای شما فراهم میکنه که کمتر با چنین افرادی برخورد کنید و تا جایی میرسید که اهمیت چنین افرادی آنقدر نزد شما پایین می آید که در صورت برخورد با اونها هم هیچ احساس بدی در شما بوجود نمی آید.

 24. sahar گفته:

  سلام خسته نباشید
  من بازی فراوانی رو تا روز ۴ ادامه دادم ولی وقتی دیدم که احساساتم عادیه و شور و هیجان خیلی زیادی ندارم دیگه ادامه ندادم.دلیلش هم این نیس که دهنم اون چیزایی که میخوام بخرمو باور نداشته باشه .مشکل من فقط عادی بودن احساساته .اگه راهنماییم کنین چکار کنم ممنون میشم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   ایده آل گرا نباشید و بازی رو ادامه بدید.اگر این بازی رو واقعی فرض کنید و هر چیزی که خرید می کنید،تصویر زیبایی از داشتن اون رو احساس کنید،امکان نداره ،احساس خوب داشتن رو نداشته باشید.کمی با تمرکز بیشتری بازی رو انجام بدید،در ادامه خود بخود احساسات عالی را هم تجربه خواهید کرد.فقط وقتی که این بازی رو انجام می دهید،به خودتون بگید،همین چند دقیقه ای که دارم این بازی رو انجام میدم،برو تو رویا،وفکر کن واقعیت زندگیت دستورالعمل این بازی هست.اینطوری خیلی راحت تر میتونید،ذهن استدلالی خودتون رو کنار بزنید و هیجان و احساس خوب رو هم در خودتون بوجود بیاورید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   کل بازی یک دستورالعمل هست و برای راحتی در اجرای بازی یک فایل اکسل طراحی کردم که شما میتونید با وارد کردن ایمیل خودتون در جعبه دریافت ایمیل در انتهای همین صفحه، در ایمیلتون، دریافتش کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   احتمالا آدرس ایمیل شما ،اشتباه وارد شده،چون به صورت اختصاصی هم ارسال نمیشه و پیغام خطا در ارسال میده،لطفا آدرس ایمیل خودتون رو بررسی فرمایید یا اینکه از یک ایمیل دیگه استفاده کنید.
   تشکر از همراهی شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هر وقت حوصله داشتید و حالتون خوب بود،میتونید سراغ این بازی برید.ضمنا فکر کردن به چیزهایی که دوستشون دارید در هر شرایطی میتونه احساس خوبی در شما بوجود بیاره. مثال،فرض کنید یک روز پر ازکار وتلاش رو پشت سر گذاشتید،خسته اومدید خونه و متوجه شدید که تنها هم هستید و غذایی هم برای خوردن نیست و باید یه چیزی هم درست کنید که بخورید چون گرسنتون هست و خلاصه یه شرایط خیلی خسته و بی حالی ، دارید.ناگهان تلفن زنگ میزنه و یک نفر پشت تلفن به شما میگه صد میلیون تومان پول برنده شدید،(حالا از هر طریقی)،می خوام بگم با همه این شرایط ممکن هست از شدت هیجان،چندین بار بالا پایین بپرید وبه چند نفر از عزیزانتون زنگ بزنید و با شادی و هیجان بهشون اطلاع بدین وهمه این کارها در حالیه که تا همون قبل از تلفن اصلا در این حال وهوا نبودید.حالا فکرش رو بکنید فقط یک نفر زنگ زد و چنین چیزی به شما گفت و شما فقط با یک خبر این همه احساستون عوض شد. قانون جذب میگه باید باشی تا بشی.باید حسش کنی و احساس داشتنش رو داشته باشی تا بدستش بیاری.این رو شاید هیچ جا نگفته باشند ولی من اینجا میگم،علاوه بر موارد مربوط به ارتعاش، شما باید لیاقت رویات رو ابتدا بدست بیاری ،اونوقت هست که اون رویا رو هم بدست میاری واگر اون لیاقت نباشه ،حتی بدست آوردن اون رویا دوام زیادی نداره و بزودی به سرجای اول انسان را هدایت می کند.

 25. .... گفته:

  سلام میشه پولی که روزانه دریافت میشه رو برای خرید زمین استفاده کرد و روزای بعد با پولا اون رو ساخت و در نهایت به یه چیزی تبدی کرد؟ مثلا کارخونه یا آپارتمان و …

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   بله، شما میتونید موقع قرارداد خرید زمین یا ویلا ویا هر چی که دوست دارید، یک مبلغ بیشتری پرداخت کنید و پرداخت مبلغ رو به صورت روزانه ثبت کنید.ولی توجه بشه که ما دنبال سرمایه گذاری در این بازی نیستیم و فقط هر چی که خرید میکنید برای تفریح و لذت و استفاده باشه .

  • مدیر سایت گفته:

   هر چه به بازی شکل واقعی تر بدهید ، نتایج بهتر و بیشتری میگیرید. من خودم چون خیلی زیاد خرید اینترنتی انجام میدم، ابتدا قیمت کالاها رو میبینیم و بررسی میکنم و بعد از مبلغ روزانه خودم استفاده کرده و خرید می کنم.

 26. مصی گفته:

  تو این بازی آیاقیمت ها باید متناسب با واقعیت باشه مثلا میشه یه شلوار ده میلیون تومانی خرید؟(در حالی که مثلا قیمت بهترین شلوار۱۰۰ هزار تومنه)

  من خودم حتی تو این بازی هم وقتی قبل از خرید درباره جنس وقیمتش تحقیق میکنم راحتترم…. خخخخخ .آیا این درسته؟

  • مدیر سایت گفته:

   هر چه قیمتها به واقعیت نزدیک تر باشه، بهتره، شما اگه نمیتونید کاملا در روز نقش داشتن این پول رو بازی کنید، برای یک وقت مشخص که میتونید رویا پردازی کنید و کاملا احساس کنید که این پول رو دارید و خرجش کنید.با گذشت زمان و دیدن اینکه کم کم مواردی رو که برای خرید نوشته بودید ،در واقعیت دیدید، خودتون بیشتر مشتاق انجام بازی میشید.

 27. masi گفته:

  خریدن سکه یا سهام برای آدم جنبه تفریح و ریسک و قمار و هیجان هم داره ولی اصلش اینه که به هرحال سرمایه گذاریه این مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟

  • مدیر سایت گفته:

   مهم نیت درونی شماست. اگه نیت شما سرمایه گذاری باشه، یعنی به فراوانی اعتقاد ندارید و می خواهید از فرصت استفاده کرده و ذخیره کنید ولی اگر نیت شما تفریح و لذت حاصل از فراوانی باشه، جهان امکانات و نعمات بیشتری رو در اختیار شما قرار میده. دقیقا قانون جذب به ارتعاشات درونی ما پاسخ میده.

  • مدیر سایت گفته:

   باید ببینید که اگر واقعا چنین پولی به حسابتون روزانه واریز میشد، وواقعا چنین پولی داشتید آیا میتوانستید،صدقه بدهید یا نه؟ و اگر جوابتون مثبت بود میتونید جهت صدقه یا کمک یا بخشش به دیگران ،استفاده کنید.

 28. Hadis گفته:

  سلام خسته نباشید میتونیم یا پولمون کلاسم بریم مثلا کلاس موسیقی که هرماه مقداری از پولو واریز میکنیم یا یه جا کل پولو بریزیم ک بهمون خصوصی یاد بدن؟؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   بله ، میتونید مبلغ کلاس رو کامل و یکجا پرداخت کنید.ویا هر موقع موعد پرداخت شد از مبلغ همون روز کم کنید.میتونید بهترین استادها رو جهت آموزش مهارتی که دوست دارید، استخدام کنید.

 29. Navid گفته:

  یه سوال که ذهنمو درگیر کرده , اینکه چطور میشه با قانون جذب در قرعه کشی ها برنده شد؟ چون عکس العمل های ادم هایی که برنده میشن انگار باور نداشتن , انتظارش هم نداشتند .

  • مدیر سایت گفته:

   تصورات غلطی درباره قانون جذب وجود داره و یکی از اونها همین مورد هست واینکه میتوان به وسیله آن موارد مشخصی را جذب کرد،در حقیقت با تمرکز روی مورد خاص ،داریم برای درخواستمون راه تعیین میکنیم. استفاده از این قانون به این شکل هست که شما بوسیله آگاهی واستفاده از قانون جذب،ارتعاشات خوب مالی می فرستید و شرایط طوری برای شما رقم میخورد که خودش را به اشکال مختلف نشان می دهد. با وابسته کردن پول و ثروت از یک راه مشخص ،شما دست کائنات (ابزار خداوند برای اجابت درخواست های ما) را می بندید. در همان لحظه که شما مشتاق برنده شدن در قرعه کشی می باشید،کل افرادی که در آن قرعه کشی شرکت دارند نیز همین اشتیاق برنده شدن را دارند.و از نظر قانون جذب تنها شخصی برنده هست که بیشترین ارتعاش مثبت مالی را داشته باشد ولی تنها راه بدست آوردنش را برنده شدن در قرعه کشی قرار نداده باشد و اشاره شما به عکس العمل غالب افرادی که در قرعه کشی برنده میشن هم تایید میکنه که اونها در حس خوب مالی بودند و فکرش رو نمیکردند که از این طریق به اونها جواب داده بشه ولی افرادی که با قانون جذب آشنا باشند وبه قول من استاد قانون جذب ،باشند، اینطور عکس العمل نشان نمیدهند و خیلی عادی تر برخورد میکنند وانگار انتظار داشتند که از راهی به اونها نعمتی برسد و کار استاد قانون جذب این هست که با فرستادن فرکانس ها و ارتعاشات مثبت در هر زمینه ای، هر اتفاقی را پله ای در راه رسیدن به خواسته اش میداند هر چند به ظاهر آن اتفاق چندان خوشایند نباشد.

 30. سهیلا گفته:

  سلام متشکرم از سایت فوق العادتون این بازی برای کسی که هیچ منبع درامدی نداره هم جواب میده و میتونه روی منبع درامد خانواده تاثیر بزاره یا حتما کسی که فعالیت مالی داره باید انجامش بده؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.از توجه شما سپاسگزارم.
   هر کسی میتونه این بازی رو انجام بده و با تغییر توجه به سمت فراوانی وثروت، اونها رو وارد تجربه زندگی شخص خواهد کرد.نمیشه راه مشخصی تعیین کرد که مثلا در ذهنمان بگیم ،ممکن هست از فلان راه وضعیت مالی من متحول بشه ولی با تغییر توجه واستمرار در آن ،با نشانه هایی که کم کم می بینیم،ذهنمان به باور فراوانی و رفاه میرسه واونوقت چیزهای بیشتری از فراوانی ،میبینه .

 31. mehrad گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید به مدیریت و اعضای محترم سایت
  بنده هر بار با شوق و ذوق فراوان سراغ ایمیلم میرم که فایل اکسل رو دریافت کنم اما متأسفانه می بینم که ارسال نشده هرچند میدونم که سرتون خیلی شلوغه و درخواستها زیادن اما خواهش می کنم فایل رو برام ارسال کنید. با سپاس مجدد از مطالب آموزندتون

 32. فرانک گفته:

  با سلام
  من تازه بازی رو شورع کردم و یک سوال برام پیش اومده ، میخواستم بدونم آیا هدیه خریدن برای عزیزان و اطرافیان هم خرید کردن مسوب میشه یا نه اون هم مثل موارد بدهی و قرض و اینها ممنوعه؟
  ممنون میشم پاسخ من رو بدید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هدیه جزو خریدکردن شما حساب میشه و شما هر چقدر که در صورت داشتن واقعی اون مقدار پول ،ظرفیت خرید برای دیگران را دارید،میتونید خرید کنید،چه هدیه باشه و چه کمک کردن و خیرات.

 33. ساینا گفته:

  بازی بسیار بسیار عالی هست،من مدت بسیار زیادی دنبال قانون جذب بودم ولی واقعا همه چیز واسم سخت بود الان همه رو باهم انجام میدم مثلا وقتی تمرین۲۸روزه راندا برنو انجام میدادم احساس نیازم بیشتر وبیشترمیکردم هرچندشکرگزاری فراوان میکنم،ولی این بازی کلی بهم رویه میده واسم نقطه عطفه من علاقه وافری به خرید کردن دارم واین بازی کلا روحیمو تغییر داده به نظرم بهترین چیز تو پیرامون قانون جذبه بعدشم تصویر سازی یا تجسم خلاق که ازش دقیقا همونطوری که تصویرسازی میکردم جواب گرفتم،الان روز سومم وکلا روحیم تغییر کرده از صبح تاشب همه فکر وذکر ذهنم اینکه چی بخرم(اصلا نگران نیسم انقد چیز میز نیاز دارم که فکر کنم یکسال بشه خریدام😂امیدوارم تا تهش برم)بابهتربن خبرا میام سمتتون ،،،استاد یه سوال میشه با پولام عمل زیبایی هم انجام بدم😂

 34. مهناز گفته:

  سلام باعرض اردات خدمت شما .من تازه با سایت شما آشنا شدم .سوال داشتم میشه به عنوان مثال خرید برا شغل مورد نظر هم باشه ؟مثلا خریدمحصولات آرایشی برای فروش ؟چون همون لحظه فروش نمیره و ممکنه طول بکشه که مشتری خرید بزنه .میشه راهنمایی کنید آیا میشه یا نه؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   این بازی اختصاصی جهت ایجاد تمرکز بر مواردی هست که دوست داریم وارد تجربه زندگی ما بشه و خرید و فروش از خطوط قرمز اون هست.بنابراین شما با این پولی که به حساب شما واریز میشه فقط لذت ببرید و هر چیزی که دوست دارید ،خرید کنید،تفریح کنید،به گردش برید و سعی کنید این تجربه ها واقعی باشه و حسش کنید .

 35. کیان گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید استاد من سره کارم دیر وقت میام خونه وقت ندارم برم بازار خرید کنم آیا میشع خریدامو اینترنتی انجام بدم لطفا جوابشو بهم بدین حتما اگه ایمیل کنید که چه بهتر

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله ،اتفاقا من همه خریدهام رو به صورت اینترنتی انجام میدم وازین کار لذت می برم. محصولات مختلف رو با هم مقایسه میکنم. نظرات افرادی که از اون محصولات خرید کردند رو بررسی میکنم و در نهایت با لذت خریدم رو انجام میدم.

 36. الهه زمان گفته:

  ممنون از اینکه این بازی رو گذاشتید اونقدر که این بازی لذت بخشه برام .قابل مقایسه با هیچ چیز دیگه ای نیست ،نمیدونین که چه احساس خوبی بهم میده ،هر روز صبح با عشق دفترمو مینویسم اصلا هم فکر نمیکنم چون برنامه های زیادی دارم که براحتی میتونم ۳۶۵روز رو راحت خرج کنم از چیزای مورد علاقه گرفته تا سفرهای داخلی و خارجی وکمک به تمام نیاز مندهای اطرافم و………خیلی خیلی لذت بخشه برام انگار که واقعا این پولو دارم حتی نوشتنش به اندازه خرید واقعی به من احساس لذت میده …..اینکار احساس اعتماد به نفس و سپاسگزاری از خدا و کمک به دیگران و اعتماد وتوکل به خدا و امید به زندگی منو هزار برابر کرده.اصلا هم احساس مقاومت در برابر خرج کردن ندارم ایده های زیادی دارم .حتی برای کمک به جوانانی که در شرف ازدواج هستند و شغل ندارن میخرم یه کارخانه بزنم که صد نفر توش مشغول به کار بشن با درامد عالی وسودش رو هم صرف اداره یه یتیم خونه ای که دایر کردم بکنم .خدایا شکرت میدونم الان روی کاغذه ولی میدونم یه روزی تمام این خریدها و ایده هام تبدیل به واقعیت میشه….بازم شکرت

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   آفرین بر شما و از نظرات و افکاری مانند شما لذت می برم و خداوند رو سپاسگزارم که من رو به این مسیر هدایت کرد و چنین کاربرانی جذب سایتم می شوند. خدایا شکرت از این همه فراوانی و نعمت و شکر از این مسیر زیبا که در اون قرار دارم.

 37. babak گفته:

  سلام ممنون از سایت خوبتون راستش من خودم به قانون جذب اعتقاد دارم ولی خانوادم ندارن از اونجایی که میخوام از طرف اونا مورد تمسخر واقع نشم و باعث سردیم نشن نمیخوام اونا از این جریان مطلع بشن میشه من هر روز بعد از نوشتن خریدهام و باور اون برگه ی دفترو پاره کنم که کسی نبینه؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   سپاس از توجه شما – شما میتوانید هر طوری که دوست دارید این بازی رو انجام بدید و میتونید از همین فایل اکسل هم که در این صفحه هست استفاده کنید و روی اون رمز بگذارید تا کسی به محتویات اون دسترسی نداشته باشه.یک توضیحی هم درباره رفتاری که در پیش گرفتید بدهم و اینکه بهترین کار رو انجام میدید.من در محصول استاد قانون جذب شوید در ابتدای گام اول توضیح میدم که شما با یک روش زندگی آشنا میشید که در ابتدا خیلی هیجان زده میشید و دوست دارید با دیگران اونرو درمیان بگذارید و همه رو ازین نوع احساس خوبی که پیدا میکنید،مطلع کنید و راه وروش رو به دیگران نشون بدید ولی اکیدا توصیه میکنم،جلوی این هیجانات اولیه رو بگیرید و با دیگران درباره مواردی که یاد میگیرید صحبت نکنید،وبمرور زمان،وقتی فرکانسها و ارتعاشات شما عوض میشه، دیگران خودشون به سراغ شما میان تا ببینند چطور شد که اینقدر تغییر کردید و وضعیت زندگی شما متحول شد.وافرادی که در فرکانس درست باشند،خودبخود به سمت شما جذب میشوندواستفاده می برند ولی افرادی با شما هم فرکانس نباشند،حتی اگر شبانه روز برایشان توضیح بدهید و دلیل بیاورید ،هیچ فایده ای ندارد. از نظر قانون جذب،شما نباید با دیگران بر سر این قوانین بحث کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هرچه این بازی به واقعیت نزدیک تر باشه ،نتیجه بهتری گرفته خواهد شد.ضمیرناخودآگاه ما تفاوتی بین خیال وواقعیت قائل نمیشه .در کل توصیه میشه طوری بازی رو انجام بدهید که باورتون بشه ،اینها واقعیت هست.در مورد قیمت هم همینطور و میتونه نحوه خریدتون اینطوری باشه که از هرکالایی که دوست دارید خرید کنید، در اینترنت جستجو کنید و چون پول دارید،بهترین و باکیفیت ترینشون رو بخرید و حالا اگر کمی گرانتر هم خریدید مشکلی نیست چون تمرکزتون باید روی فقط لذت بردن واحساس خوب ثروت باشه.

 38. کیان گفته:

  سلام خسته نباشید استاد ببخشید زمانی که بازی رو انجام میدیم باید موقع خرید کاملا اونو حس کنی با حس واقعیت حالا سوالم اینه که چجوری به این حس برسیم که ذهنمون مقاومت نکنه

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   ذهن ما با همه پیچیدگیهایی که داره ،قدرت بسیار زیادی هم در تغییر داره ،شما با تکرار یک روش ،میتونید ذهنتون رو برنامه ریزی جدیدی انجام بدهید.بهترین توصیه من برای رفع مقاومت ذهنی ،توجه نکردن به مقاومت ذهن و ادامه دادن هست.با تکرار و استمرار در هر کاری ،مقاومت ذهن تبدیل به همراهی با شما میشود.
   گفتم که ناخودآگاه ما تفاوتی بین خیال و واقعیت قائل نیست.این واقعیت وجود ماست و توانایی انسان هست که میتونه بدون داشتن فیزیکی یک خواسته ،اون رو احساس کنه و به سمت خودش بکشونه،این یک واقعیت هست.ولی باید باورش کنیم.باید درک کنیم که میتونیم خلق کنیم و بوجود بیاریم. به دوروبرتون نگاه کنید ،…. تقزیبا میشه گفت همه چیزهایی که میبینید یک روزی در خیال کسی بود وبه واقعیت تبدیل شد،البته یکدفعه بوجود نیومد ولی به واقعیت تبدیل شد.این رو بارها باید به خودمون بگیم که همه محصولات و اختراعات از خیال به واقعیت تبدیل شدند.

 39. مدیر سایت گفته:

  سلام
  در جهان هیچ چیزی بنام تصادف وجود ندارد. یکی از دلایلی که همیشه میگم افراد نباید گذشته رو در زندگیشون دخالت بدن به همین دلیل هست که بمحض اینکه شما تصمیم به تغییر می گیرید،نقطه جذب شما هم تغییر میکند و هرچقدر مصمم تر و با قدرت تر این تغییر شروع بشود،قدرت ارتعاشات بیشتر میشود و بیشتر خودش را نشان خواهد داد.ولی معمولا افراد با گذشت کمی زمان، از شور وهیجان اولیه فروکش میکنند و در نتیجه کمی در نتایجشان افت میکنند واگر ایمان به نتیجه گرفتن حتی در شرایط بد نباشد،دوباره به نقطه اول برمیگردند.
  در مورد شما هم مطمئن باشید که همه این موارد نشانه هستند و میتوانید از آنها برای تقویت باور موفقیت و ثروت استفاده کنید. موفق وشاد باشید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   بهترین کتابی که در زمینه قانون جذب میتونم معرفی کنم،کتاب از خدا بخواه او میدهد نوشته استر هیکس هست.ولی مطالبی که در کتابهای استر نوشته شده خوب ترجمه نشده اند و شاید کمی گیج کننده باشند ،این رو بخاطر این گفتم که اگه این کتاب رو تهیه کردید و خوندید وچیز زیادی متوجه نشدید ،باید چند بار خوانده بشه تا مفاهیم اون درک بشه. به امید خدا دوره استاد قانون جذب شوید در مراحل پایانی خودش هست و از پایه تا پیشرفته ، سبک زندگی با قوانین آفرینش،آموزش داده خواهد شد.تجربه ای که از یادگیری قانون جذب دارم این هست که در ابتدا خیلی ساده وابتدایی به نظر میرسه ، طوری که فکر کردم به راحتی میتونم استاد قانون جذب بشم.ولی هر چه بیشتر یاد گرفتم ، بیشتر تشنه شدم و وارد مباحث بسیار عمیق آفرینش شدم.طوری که همه ابعاد وجودی انسان در این قوانین مورد بررسی قرار می گیرند.وهر چه بیشتر یاد گرفتم ، بیشتر خواستم و هر چه مقاومت ذهنی کمتر بشود، نتایج بیشتر خواهد بود.والان میتونم به جرأت بگم که هیچ سوالی در ذهنتان نمی ماند که بوسیله قانون جذب نتوانید پاسخ آن را پیدا کنید. ولی خوب ذهن انسان همیشه میتونه برای اینکه در همون جایی که هست باقی بمونه و راحتی خودش رو از دست نده، سوال که نه،بهونه هایی پیدا کنه که جلوی پیشرفت خودش رو بگیره و وقتی وارد آموزش این قانون میشی ،این موضوع رو درک میکنی. همه اینها رو گفتم تا شما جزئی به یک مقوله نگاه نداشته باشی، اگر کتابی خوندی و در نظرت مطالبش در مورد موضوعی که دنبالش هستی،قانع کننده نبود یا نتونستی هضمش کنی، متوقف نشو،بلکه تا به درک کاملی نرسیدی ، ادامه بده،این ادامه دادن میتونه خیلی هم آهسته باشه ولی توقف ،خوب نیست.
   موفق باشی

 40. آنا گفته:

  سلام،
  من هنوز بازی رو شروع نکردم ولی حتما اینکار رو خواهم کرد و میخواستم اول اطلاعاتم رو جمع آوری کنم تا درست انجام بدم.
  آیا میتونم قسمتی از پول رو برای قسط اولیه یک آپارتمان بدم؟
  آیا امکانش هست که ساختمانی رو بخرم؟ میتونم بفروشمش و پول سودش رو بعلاوه پول همون روز چیز دیگه ای بگیرم؟
  آآیا فقط باید برای تفریح و نیازهای روزانه مون خرید کنیم؟
  ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هدف این بازی ایجاد ذهنیت فراوانی در مورد ثروت و امکانات جهان هست ، و فقط خرج کردن و لذت بردن از خرید میتونه این ذهنیت رو ایجاد کنه. و پرداخت قسط ویا خرید وفروش تداعی کننده کمبود در ذهن هستند.پس فقط برای تفریح و خواسته ها و خرید نیازهای روزانه این بازی رو انجام بدهید. از چیزهای کوچک شروع کنید و کم کم با زیاد شدن سهم روزانه ،چیزهای گران تر را خرید کنید.

 41. کیان گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید خواستم ببینم میشه یه جنسو که امروز خریدی چند روز دیگه هم میشه همون جنسو خرید یا کلا هر جنسو یه بار میشه خرید؟؟سوال بعدیم اینه که برای اینکه بخوام با حس واقعیت این کارو انجام بدم چه کارهایی باید بدم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   در خرید هر چیزی که دوست دارید ،هیچ محدودیتی وجود نداره ، مثلا اگه شما دوست داری دو تا گوشی داشته باشی یا سه تا گوشی داشته باشی یا کلکسیون گوشی داشته باشی، مشکلی بابت این موضوع نیست ،تنها چیزی که مهم هست اینه که از داشتن اونها لذت ببری و واقعا اگر این مقدار پول روزانه به حسابت واریز بشه ،همینطور خرید می کنی.
   در مورد روشهایی برای ایجاد حس واقعیت ، بهترین کاری که میتونید انجام بدید،تجسم داشتن خریدی هست که انجام دادید،همه مراحل خرید رو انجام بدید،فکر نکنم بیشتر از۵دقیقه وقتتون رو بگیره که هر چه بیشتر هم باشه ،چه بهتر،چون توجه شما رو به سمت خواسته هاتون می بره،

 42. Hossein Asad Sangabi گفته:

  سلام و درود و خدا قوت ، از مطالب گرانقدر تون صمیمانه تشکر می کنم ، لطفا فایل بازی فراوانی رو برای بنده بفرستید . ممنونم .

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   فایل بازی برای شما ارسال شد،میتونید تاریخ ها رو اصلاح کرده و از همین امروز این بازی رو شروع کنید.ضمنا این رو بگم ،شما میتونید به هر روشی که دوست دارید این بازی رو انجام بدید ولی طی تجربه ای که بدست آوردم ،برای من که استفاده از این فایل بهترین روش بوده،که حتی در گوشی هم میشه از آن استفاده کرد.

 43. پارسا گفته:

  قبل از دریافت بازی قلبا از همه ی عزیزانی که تلاش میکنند برای آگاهی وموفقیت من و دوستانم, ممنونم. موفقیت براتون پیش بینی میکنم

 44. اسماعيل گفته:

  سلام
  لطفا فایل اکسل بازی ثروت و همچنین متن سه گام اساسی تا استادی قانون جذب و همچنین فایل صوتی موسیقی تاثیرگذار بر ذهن را برایم ارسال بفرمایید
  متشکرم

 45. منیره گفته:

  سلام و ممنون بخاطر انرژی مثبتتون
  من بازی فروانی روز بیستم هستم . ی سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه مثلا من می خوام خوونه ای بخرم که یک میلیارد قیمتش و از اونجاییکه روزی یک میلیون ب حسب من اضافه میشه یکسالش میشه ۳۶۵ میلیون حالا می خوام بدوونم می توونم اون خوونه یک میلیاردی رو طی ۵ روز متوالی و هر رز ۲۰۰ میلیون پرداخت کنم ؟ اگر میشه جوابمو بدین ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   تشکر از توجه شما/اتفاقا سوال خوبی کردید/هر چیزی که درواقعیت میشه انجام داد بغیر از خریدوفروش و پرداخت اقساط و هر چیزی که فراوانی رو زیر سوال میبره ،میتونیم در این بازی پیاده کنیم/من برای چنین خریدهایی با شخص فروشنده قرارداد میبندم که مثلا مبلغ خانه یک میلیارد تومانی رو در ۵مرحله یا ده روزه پرداخت میکنم و بعد از پرداخت اولین مرحله،یا آخرین مرحله خرید خودم رو دریافت میکنم چون مطمئن هستم پول به حساب من واریز میشه / و این دقیقا در واقعیت هم امکان پذیر هست و دیدم میلیاردرهای بزرگی که اینطوری خرید کردند /شما میتونید ازین روش استفاده کنید/

 46. علی گفته:

  سلام به تمام دوستانم و سلام به مدیر سایت و خدا قوت به همه شما ها
  من این بازی رو به مدت انجام میدم از ۱۰۰هزار تومان من شروع کردم و هر روز دوبرابرش کردم که تو ۳۰روز شد ۱۰۷۱۱۲۰۳۸۴۰۰۰۰۰تریلیارد راستش همه رو هم خرج کردم یعنی کلی چیز خریدم و ساختم الان دیگه نمیتونم پیش برم میخوام بدونم آیا اصلا درست پیش رفتم یا که نه؟و اینکه به نظرتون من تند پیش نرفتم ؟بازم مرسی از سایت وگروهتون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و درود به شما/تشکر از توجه شما/دوست من ما خودمون میتونیم برای تقویت ارتعاش ثروت تمارین مختلفی رو درست کنیم ولی یک سری اصولی هم باید رعایت بشه/معمولا اینجانب شروع از مبالغ کمتر و اضافه شدن به تدریج رو پیشنهاد میکنم.دراینصورت ذهن ناخودآگاه ما،بهتر برنامه ریزی میشه/منظور اصلی برنامه ریزی ذهنمان هست که قبول کنه در جهان فراوانی وجود داره و اگر ناخودآگاه متوجه بشه که داریم گولش میزنیم،برعکس جواب میده/پس شما از اول وطبق همین قوانینی که در این صفحه گفته شده عمل کنید./

 47. دنيا گفته:

  سلام گرمی به شما و دوستان عزیز

  خیلی زیاد ممنونم و خوشحالم کسی مثل شما با صبر و حوصله و زمان پیامها رو میخونه و جواب میده خصوصا پیامهای طولانی

  من از طریق همین پرسش و پاسخگویی ها تونستم اطلاعاتمو بیشتر کنم و برداشت هامو تغییر بدم و اشتباهات فکریمو درست کنم و مقاومت ذهنی خیلی کنتر شده و در بعضی از موارد کلا از بین رفته

  امروز هم تمام این صفحه رو خوندم و خیلی کمکم کرد .

  خیلی ازتون ممنونم

  یک سوال دارم

  من میتونم پولم رو بابت گرفتن خونه رهن کامل بپردازم ؟
  و
  اینکه میتونم از خرید خونه صرفنظر کنم و برم شهر ها و کشورهای مختلفی که دوست دارم بجای خرید همیشه خونه های مدت دار و دلخواهمو بگیرم چون تنوع رو خیلی دوست دارم

  یا اینکه فقط باید خرید ؟

  چون من شنیدم ثروتمندانی هم هستند اینجوری زندگی می کنند.

  ممنونم راهنماییم کنید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   از نظر انرژی دهنده شما بسیار سپاسگزارم.در واقع به صورت پنهان ،با انجام این بازی نحوه زندگی قانون جذبی رو یاد میگیریم.
   شما میتونید رهن کنید ، در واقع با رهن کردن یک مکان دارید ازونجا لذت میبرید و استفاده میکنید و اتفاقا با رهن کردن هیچ وابستگی به مکان خاصی هم وجود نداره و احساس فراوانی به آدم میده،فقط یک نکته رو بیاد داشته باشید که رهن نکنید ،به این دلیل که قیمت خونه گران هست و نمیتونید بخرید،بلکه به این دلیل که من در حال ارزیابی این مکان هستم ویا دوست دارم خیلی راحت تر مکانم رو عوض کنم چون تنوع رو دوست دارم و یا اصلا دلم اینطوری خواسته و هیچ فکر خاصی بابت رهن اینجا نداشتم ، در واقع هر موقع که بخواهید میتونید اون مکان رو بخرید،چون به مقدار زیادی پول وارد زندگی شما میشه.
   بعد از اتمام مدت رهن میتونید مبلغش رو روی پول واریزیتون ، بگذارید و در جای دیگه خرجش کنید.یا از پولتون که به حساب شما واریز میشه به هر نحوی که دوست دارید ،استفاده کنید،مهم احساس خوب هست که در مواردی که ذکر کردید،لذت و خوشی و احساس خوب موج میزنه.
   قانون جذب به نیت درونی ما خیلی ارتباط داره.
   ممکن هست یک کاری به ظاهر کمبود و عدم فراوانی به نظر برسه ولی نیت ونگرش فرد ،به کمبود نباشه.مثلا بیمه کردن از نظر قانون جذب اشکال داره ، واین در صورتیه که نگرش بر روی حوادث و پس انداز برای روز مبادا باشه ، و در حقیقت بیمه گر یکی از اهرم هایی که تشویق به بیمه مثلا عمر میکنه ،همینه که شما خیالت راحت هست که بابت حادثه یا فوت به شما پول پرداخت میشه ،ولی اگر همون بیمه با نگرش بر روی فراوانی وثروت باشه ،یعنی اینکه من چنین بیمه ای دارم و خوشحالم که روز بروز به فراوانی وثروت در زندگیم اضافه میشه،من مبلغ بسیار کمی رو پرداخت میکنم ولی یک مبلغ خیلی زیاد به من برگشت داده میشه ، ویا خوشحالم در چنین جهانی زندگی میکنم که با اینکه یک زندگی بسیار عالی دارم وتاآخر عمرم به بهترین نحو زندگی میکنم ولی اگر بخاطر تضاد در جهان ،اگر مشکلی برای من پیش بیاد که اونهم به نفع من هست با اینحال به من پول پرداخت میشه. و دراینصورت ، همون بیمه عمر،بدون مشکل میشه.
   ما باید به این درک برسیم که نباید به هیچ چیز وابسته باشیم.وابستگی،یعنی باور به کمبود.وابستگی یعنی فقط ازین راه مشکلم حل میشه،و در انجام این بازی خیلی مهم هست که این مورد رو در نظر داشته باشیم و قبلا هم گفتم ،هر کسی از درون خودش خیلی بیشتر آگاهی داره ،باید بررسی کنه ببینه مثلا همین بیمه عمری که گفتم ،چه حسی در اون ایجاد میکنه،اگه یک حس اطمینان به این بیمه داره،یعنی وابسته شده و این بیمه اشکال داره.
   حتی بیمه ماشین هم همینطوره، شخصی بیمه ماشین داره و ده یا بیست سال ویا بیشتر و تا آخر دوره رانندگیش، تخفیف عدم خسارت داره ولی یکی دیگه میبینی ،دائم داره از بیمش استفاده میکنه. من موارد چالشی رو مثال زدم تا به شما وکاربران عزیزی که این مطالب رو میخونند کمک کنم ،به این نگرش برسند و بتونند اینطوری خودشون رو با قوانین جهان ،هماهنگ کنند.شما به هر چیزی وابسته باشید،باور کمبود هست ،مثلا در مورد کشتی تایتانیک گفته شده که حتی اگر خدا هم بخواد نمیتونه اون رو غرق کنه ،در صورتیکه همه به اون اعتماد داشتند و با این نگرش سوار اون کشتی شدند ،ومعتقدم اونهایی هم که نجات پیدا کردند،یا این باور رو نداشتند ویا بی تفاوت بودند ،وابستگی= باور کمبود= محدودیت و در فشار زندگی کردن.
   با تشکر از همراهی شما.

   • دنيا گفته:

    سلام سلام سلاااام

    ممنون بابت جواب با توضیحات کامل 👌🙏

    البته راجب مثال کشتی تایتانیک سوال دارم بعدا میپرسم

    سوال دومم راجب بازی فراوانیه

    در بازی فراوانی قرض کردن ،وام ، خرید طلا واسه فروش یا سکه … قوانینی هستند که من کاملا رعایت میکنم

    میخواستم بپرسم در مدت زمانی که داریم این بازی رو انجام می دیم در واقعیت اگه بخوایم وام بگیریم یاوسیله ای بفروشیم تا با پولش یک چیزی دیگه بخریم اشکال نداره؟

    من از وقتی تمرین بازی فراوانی رو انجام میدم در واقعیت ذهنم به من اجازه نمیده اینکارارو بکنم

    مثلا میخوام دو تا دستگاه برش کاشی دارم که بدلایلی ازش نمیتونم استفاده کنم و میخوام بفروشمون تا با پولش واسه کار جدیدم لوازمی بخرم یا تبلیغات کنم اما ذهنم نمیزاره !

    من سایت دیوار رو قبلا واسه فروش لوازمم نصب کردم اما از وقتی بازی فراوانی رو انجام میدم ذهنم اجازه اینکارو نمیده
    ذهنم میگه راههای دیگه ای هم هست

    یا وقتی یکی از دوستان به من پیشنهاد داد وام بگیرم ذهنم قبولش نکرد

    اما اگه بخوام موقتا جایی کار کنم یا مثلا یکی از کارهای هنریم رو واسه فروش بزارم ذهنم قبول میکنه

    لطفا راهنماییم کنید چون گاهی اوقات بخاطر اطلاعات کم یا اطلاعات نادرستی که دارم ذهنم مقاومت میکنه

    ممنونم

    • مدیر سایت گفته:

     سلام
     سوال بسیار بجایی فرمودید.
     در حقیقت برای خیلی از افراد ممکن هست ،این سوال پیش بیاد و ذهنشون مشغول شده و حتی بمن گفتند که میترسیم با انجام این بازی،ولخرج بشیم و هر چه پول داریم از دست بدیم.ویا همین سوال شما که گفتید،در عالم واقع نمیدونم وام بگیرم یا نه و یا وسیله ای که نمیخوام بفروشم یا نه؟
     همه اینها نشان از مقاومت ذهنی و خاطرات ما از پول داره.
     دوست من این بازی ،خیلی در بالابردن ارتعاش مالی ما تاثیر داره و باعث میشه ، در دراز مدت ،پول بیشتری وارد زندگیمون بشه ولی یک نکته رو هم در نظر داشته باشید،تنها یکی از ابزارهایی که میتونیم برای این کار استفاده کنیم ،انجام این بازی هست و توصیه من اینه که برای بالابردن سطح زندگیمون ، یک دوره روی ذهنمون کار کنیم .
     شما اگر وسیله ای در حال حاضر برای شما قابل استفاده نیست و احتیاجی بهش ندارید ، مشکلی نداره که اون رو بفروشید ، و یا حتی ببخشید(البته توصیه من برای بخشش زمانی هست که خود عمل بخشش باعث نشه کمبود به ذهنتون بیاد ،)یا اگر گرفتن وام باعث میشه ، فعلا کارتون راه بیفته ،هیچ مشکلی نداره که ازش استفاده کنید.
     با بالارفتن باورتون به فراوانی و دیدن پول در زندگیتون ، به این نتیجه میرسید که هر چه بخواهید فراهم هست و برای شما کارها درست میشه.
     خدا رو سپاسگزارم ازینکه در شرایطی از نظر باوری و ذهنی رسیدم که به هر چه توجه میکنم،به بهترین نحوی به دستم میرسه و پشت این مسئله اقدام و توکل و ایمان وجود داره و قبلا گفتم که خیلی کم از خودم مثال میزنم و یا صحبت میکنم ،چون خیلی توجه به این دارم که موفقیت امری درونی هست و مواقعی هست که با شنیدن موفقیتهای کسی دیگه ،ذهنمون،مقاومتش زیادتر میشه.رویه من اینه که خودتون به این نتایج برسید ودر اونصورت هست که وارد مسیر میشید.
     یا اگر در مورد خرج کردن پول کسی میترسه که در واقعیت ولخرج بشه،اینها عمق تفکرات ،نداری و کمبود هست. توجه بشه که نمیگم هر چی دارید خرج کنید ،بلکه اگر در مسیر زندگی به چیزی احتیاج پیدا کردید ویا دلت خواست ،اگر پولش رو داشتی،نترس،استفاده کن و باور داشته باش که جاش پر میشه.اونهم از جایی که گمان نمیبردی.
     باور اینها ،کار روی ذهن میخواد.
     همه چیز از ذهن ما شروع میشه. شما هر تفکری داشته باشید،به واقعیت تبدیلش میکنید،هر چند افراد زیادی باشند که اون تفکر رو اصلا قبول نداشته باشند.
     پس شما به تدریج که این بازی رو انجام میدید، نتایج رو میبینید و با دیدن نتایج ،ذهنتون اجازه میده که قانون جذبی زندگی کنید.
     انتظار نداشته باشید، بدون دیدن نتایج ،ذهنتون به راحتی،هر کاری که دوست داشتید بکنه. در افراد مختلف متفاوت هست ولی با تداوم ، این امر امکان پذیر هست.
     پس با ذهنیت فراوانی و اینکه من وسیله ای برای فروش دارم ،خدایا شکرت،که اگه بفروشم میتونم ،وسیله بهتری بگیرم ، اون وسیله رو بفروشید.اتفاقا ماندن وسایلی که احتیاجی بهشون نداریم،باور به کمبود هست و باید از قانون خلا استفاده کنیم. یعنی جاشون رو خالی کنیم تا چیزهای بهتری نصیبمون بشه. یا حتی وام رو اگر شرایط کاریتون رو بهتر میکنه،استفاده کنید،با باور فراوانی و سپاس ازینکه ،جهان چقدر امکانات برای شما قرار داده..خیلی ها دنبال وام هستند ولی نمیتونند،بدستش بیارند.
     موفق و پیروز باشید.

     • دنيا گفته:

      سلام سلام سلاااااااام
      ممنونم بابت توضیحاتتون

      مواردی که شما بهش گفتین مقاومت ذهنی ، من بهش عدم اگاهی میگم و دلایلی که باعث شده من موافق وام و فروش دستگام نباشم بخاطر اینکه تمریناتی دیگه هم انجام میدم

      تمرینات خلاقیت یکی از تمریناتی است که خیلی دوستش دارم مثل بازی فراوانی واسم لذت بخش و انرژی زاست 💪🏿

      در این تمرین از هر چیزی و هر لوازم دورریختنی یا هر لوازم برقی سوخته یا … یک وسیله دیگه یا کاردستی درست کنیم

      من یکسال و نیمه این تمرین رو انجام میدم یادمه پارسال وقتی جاکفشی خراب شده بود چوب هاشو جدا کردم و توی کمد گذاشتم
      خواهرم گفت اینا چیه جنع میکنی
      امسال من با اون چوب ها با امکانات فعلی تونستم یک خونه زیبا واسه گربه خواهرم درست کنم

      توی خیابون هرچیزی میبینم جمع میکنم تمیز و رنگش میکنم و باهاش چیزی درست میکنم

      من با تکه های چوبی چهارگوشه که شوهرخواهرم قصد اتیش زدن داشت باهاشون جاادویه درست کردم و الان اشپزخونم خیلی مرتب شده

      قبلا خواهرام میگفتند این اشغالا چیه جمع میکنی اما الان دیگه اینو نمیگن
      ازم میپرسند باهاشون چی میخوام درست کنم

      تمرین خلاقیت به من کمک کرد توی هر چیزی چه در خونه یا بیرون مانعی پیش میاد برطرف کنم
      این تمرین کمک میکنه در ذهن خلاق با ایده های منحصربفرد خودمون رو داشته باشیم

      تمرین شکرگزاری هم با تمرین خلاقیت شروع کردم ارامش و اسایشی که الان دارم همش بخاطر شکرگزاری هام بوده واقعا به این نتیجه رسیدم که شکرگزاری شرایط فعلی رو تغییر میده واسه من که اینطور بوده

      مدت کوتاهی است تمرین دوست داشتن خودم رو انجام میدم فوق العاده عالیه
      با تمرینات قبلی تبدیل شدند به یک فرمول قوی
      تمام توانایی هام و کارهایی موفقی که در گذشته انجام داده ب&