و اما دوست من  یک بازی بسیار عالی وجود داره که خانم استر هیکس اون رو طراحی کرده و نتیجه فوق العاده ای در تغییر باورهای مالی وکسب پول وثروت داره.+ یک نکته بسیار مهم

اگر کسی این تمرین رو انجام بده و پول و ثروت ،وارد زندگیش نشه ، بسیار جای تعجب داره .

مدت این بازی یک سال هست و در طی این یک سال که معادل۳۶۵روز هست ، شما باید در نظر بگیری و این رو واقعی فرض کنی که هر روز مبلغ یک میلیون تومان به حساب فرضیت واریز میشه و قانونش اینه که این مبلغ رو باید در همون روز خرج کنی و در روز دوم دو میلیون تومان به حسابت واریز میشه و باید همون روز همه رو خرج کنی .

روز سوم سه میلیون تومان و باید همش رو خرج کنی و در روز مثلا ۱۵۰ ، مبلغ ۱۵۰میلیون تومان به حسابت واریز میشه و در همون روز باید کل پول رو خرج کنی.باید حس واقعیت به این بازی بدی.مثلا اگر امروز گوشی سامسونگ خریدی،فردا دیگه یک چیز دیگه بخر.درست مثل واقعیت و نیازهای واقعی خودت رو خرید کن .

و در کل یک سال چیزی حدود ۶۶ میلیارد تومان پول به حسابت واریز میشه و تصور کن خرج کردن این مقدار پول در طی یک سال چه تاثیر شگفت انگیزی در ذهنت می گذاره .

امکان نداره این تمرین رو انجام بدی ونتیجه نگیری.

ولی دوست من اگه فکر می کنی این تمرین خیلی راحت هست وبراحتی میتونی انجامش بدی ، خوب دست بکار شو.

ولی نهایتا ممکنه تا۳۰یا ۴۰روز پیش بری!!

ناخودآگاهت وقتی این پولها رقمش هی بالاتر میره از خودش واکنش نشون میده و به اشکال مختلف جلوی تو رو می گیره.

یک روز میبینی  به خودت میگی خوب وقت دارم و تا شب انجامش میدم وتاشب میشه و بالاخره یادت می ره و فردا میگی آخ من دیروز بازی فراوانی خودم رو انجام ندادم.

یک روز بهانه می آری ،یک روز چیزی برای خرید پیدا نمی کنی و……

همه اینها موانع ذهنی ما و باورهای تثبیت شده  ما درباره مسائل مالی و ثروت هستند.

در واقع برنامه نویسی های ذهن ناخودآگاه شما در زمینه پول وثروت هستند که تعیین کننده وضعیت مالی شما در حال حاضر هستند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه برنامه نویسی ضمیر ناخودآگاه این مقاله را مطالعه کنید.

قوانین بازی هم این ها هستند :

۱-پول هر روز فقط در همان روز وتا آخر وقت همان روز باید خرج بشود.(۲۴ساعت برای خرج کردن پول، وقت دارید)

۲-هر روز یادداشت کنید که چه چیزهایی خریدید.(توضیح کامل لازم نیست ولی اگر جزئیات بیان بشه خیلی بهتره)

۳-پول نباید خرج بدهی ها ، پس انداز، سرمایه گذاری ، قرض و وام  بشود.

ویادت باشه اگه یک روز این بازی رو انجام ندادی ،حالا به هر دلیلی ، باید از اولش شروع کنی وبهتر هست که خرج کردن پولهات از چیزهای مورد نیازت و از نیازهای کوچک باشه تا به ترتیب وطی روزهای آتی به موارد بزرگتر برسی.دوست من باید دفتری تهیه کنی و هر روز با جزئیات پولی که در حسابت واریز میشه رو خرج کرده و بنویسی و

 

من برای بهتر انجام دادن و راحت بودن این بازی یک فایل اکسل طراحی کردم و میتونی و اگه تمایل داشتی ، از اینجا به رایگان این  فایل رو به همراه فایل های ارزشمند کمکی جهت جذب ثروت دانلود کنی و همچنین فایل توضیحات این بازی را هم مطالعه کنی.

همچنین برای اقدامات اساسی روی ذهن ناخودآگاه خودت و برنامه نویسی دائمی اون برای جذب پول و ثروت بیشتر به زندگیت از این محصول استفاده کنی.(برنامه ریزی پنج بعدی ذهن ناخودآگاه برای جذب پول بیشتر)

و دوست من راه های مختلفی برای تغییر باورها به سمت رسیدن به خواسته هامون وجود داره و همه اونها در دسترس تو هست به شرط اینکه فقط بخواهی .وبا خواستن و اقدام کردن تو مسیر گام به گام برات روشن میشه.

نکته بسیار مهم:

  ملاک نتیجه گیری شما ازین بازی کاملا به حس درونی شما و برنامه نویسی ذهن ناخودآگاه شما بستگی دارد.

پ . ن : توضیحی درباره نحوه محاسبه کل مبالغی که طی یک سال به حساب واریز میشود به این صورت هست که روز اول یک میلیون تومان/روز دوم دو میلیون تومان/روز سوم سه میلیون تومان که جمع مبالغ شش میلیون تومان می شود و یا اگر بخواهیم جمع مبالغ واریزی روز۳۶۴ و ۳۶۵ را محاسبه کنیم مبلغ ۷۲۹میلیون تومان می شود و چنانچه بخواهیم جمع کل مبالغ واریزی طی یک سال را محاسبه کنیم،جمع مبلغ کلی که به حساب ما واریز میشود چیزی حدود ۶۶ میلیارد تومان هست.

سوالات خود را در انتهای همین صفحه مطرح کنید و همچنین نتایجی که از این تمرین می گیرید در همینجا بنویسید.

برای دانلود رایگان فایل اکسل و راهنمای متنی بازی فراوانی نام و ایمیل خود را در باکس زیر وارد کنید و بلافاصله لینک دانلود را در ایمیل خود دریافت کنید: ویا این فایل را از محصولی که در حال حاضر به مدت محدودی رایگان می باشد به همراه۹فایل قدرتمند شتاب دهنده جذب ثروت دریافت کنید (کلیک روی لینک زیر باکس)


این محصول فعلا تا مدت محدودی ، رایگان می باشد

توضیحات مهم بازی و همچنین فایل اکسل طراحی شده جهت بازی فراوانی و ثروت خانم استرهیکس به همراه نه فایل قدرتمند وارد کردن ثروت به زندگی

556 دیدگاه برای “بازی فراوانی و ثروت طراحی شده توسط خانم استرهیکس و دانلود فایل اکسل طراحی شده جهت این بازی

 1. میلاد گفته:

  سلام خسته نباشید
  واقعیتش من نمی دونستم سرمایه گذاری نباید کرد. یکبار در بازی فراوانی من 9 میلیون تومن سهام یک شرکتی رو خریداری کردم. و یکبار هم 8 میلیون تومن طلا خریدم. الان روز 21 ام هستم بازم باید برگردم عقب؟
  و سوال دیگه اینکه خرج کردن پول در امور خیریه که ایرادی نداره؟ داره؟
  ممنون میشم اگه زود پاسخ بدید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   جدی گرفتن این بازی رو به شما تبریک می گم. دوست من شما بازی رو درست انجام دادید و خرج کردن پول در همان روز مهم هست و شما نباید پول رو مثلا برای فردا ذخیره کنید وشما سهام یک شرکت رو خریداری کردید و هیچ مشکلی نداره ، و در ادامه میتونید کل شرکت رو بخرید و همچنین خرید طلا در صورتی که جنبه استفاده داشته باشه و نه ذخیره کردن ، مشکلی نداره و علتش اینه که ذخیره کردن همون دیدگاه کمبود رو تداعی می کنه ، یک توضیح مختصر بدم واینکه هدف این بازی دور زدن ضمیرناخودآگاه و باورهای ما به صورت آگاهانه با تمرین و تکرار دیدگاه فراوانی پول وثروت هست. در صورت ادامه این بازی خیلی از افراد همون روزهای اول نشانه هاش رو دیدند و قول میدم اگه تا 30 روز حداقل ادامه بدید و بازی رو درست انجام بدید ، با دیدن نشونه هایی در زندگیتون که یواش یواش پیدا میشه ، دیگه در انجام بازی تردید پیدا نمی کنید و دوست دارم هر کسی هر نشونه ای دید اینجا کامنت بگذاره تا هم باورهای خودش و هم باورهای هر کسی که جذب این صفحه شده رو بالاتر ببره. باورهای ما زندگی ما رو میسازند و در هر شرایطی حقیقت پیدا می کنند. در مورد خرج کردن در امور خیریه ،باید بازم برگردید به واقعیت خودتون که اگر واقعا این مقدار پول داشتید کمک می کردید؟ دراون صورت مشکلی نیست و هر چه خرج کردنتون به واقعیت نزدیک تر باشه ، نتیجه گیریتون بهتر میشه.

   پس یادتون باشه هدف این بازی القای باور فراوانی به ذهن ناخودآگاهتون هست هر جور که می خواهید پول رو خرج کنید ببینید نیت و هدفتون چیه، اگه پس انداز کردن و ذخیره کردن برای بعد باشه مشکل داره ولی اگه رفع نیازهای روزمره و مصرف و دارایی و خریدکردن جهت لذت وزندگی دلخواه باشه درست هست
   شاد و پیروز و ثروتمند باشید.

   • میلاد گفته:

    خیلی ممنون واقعا به من انرژی دادین دعا کنید بتونم تا تهش برم.
    اینکه می فرمایید با پس انداز کردن باعث تداعی شدن کمبود در ذهن میشیم درسته ولی من دو سه بار هم ته مونده ی پولم رو سکه خریدم چون واقعا نمی دونستم با پولم دیگه چیکار می تونم بنکم.
    این کار ینی خرید سکه عین پس اندازه دیگه. ولی تمام خرید هارو در موقعیت واقعی انجام دادم.
    حالا نمی دونم این درسته یا خطا.

    • مدیر سایت گفته:

     شما باید از خرج کردن پول لذت ببرید.همین، نه بفکر پس انداز باشید و نه خریدوفروش.در مورد سکه هم من لذت می برم یه عالمه سکه داشته باشم فقط برای داشتنش و نه برای پس اندازویا فروشش در موقع نیاز که در اینصورت درست نیست.دوست من پایه این بازی تفریحی انجام دادنش هست و چرا اسمش بازی گذاشته شده ؟ چون هدفش اینه که از اونچه هستیم و از وضعیت مالی که داریم تمرکزمون خارج بشه و وارد مدار بالاتری از پول و ثروت از نظر ذهنی بشیم تا از نظر فیزیکی نیز به واقعیت برسه. و باز هم تاکید می کنم این بازی رو تفریحی وبا شادی ولذت انجام بدید و با فکر کردن در مورد چیزهایی که میتونید با پولتون بخرید قدرت تجسمتون رو افزایش بدید که ارتعاشات بیشتری در جهت خواسته هاتون بفرستید.داشتن استرس و وسواس زیاد بخرج دادن رو من توصیه نمیکنم.

 2. میلاد گفته:

  بسیار سپاس گزارم از وقتی که برای پاسخگویی به من قرار دادید.
  سوال دیگه اینه که شما گفتین وقتی دارید آرزو هاتونو می نویسید زمانشو معلوم نکنید واین نکته دقیقا بر عکس چیزیه که دکتر آزمندیامن در کتاب تکنولوزی فکر نوشتن. ایشون گفتن وقتی آرزو هاتونو روی کاغذ میارید براش زمان معلوم کنید. واقعا آدم بین این همه نظر مختلف سردرگم میشه.

  • مدیر سایت گفته:

   از توجه شما به برنامه های موفقیت که در سایت آهن ربای ذهن إرائه میشه سپاسگذارم، و سوالات شما برای بسیاری از افراد هم شاید پیش بیاد ، البته این مورد که شما فرمودید جای صحبت خیلی زیادی داره ، و من هم در آموزشهای پایه خودم توصیه به نوشتن اهداف که می کنم براشون زمانبندی و برنامه ریزی رو در نظر گرفتم هر چند در مراحل پیشرفته تر اصلا لزومی به نوشتن اهداف هم نیست! ولی توصیه من اینه که حتما آرزوها و اهداف به زمان حال نوشته بشوند،حتی اگر براشون زمان مشخصی در نظر میگیریم نباید مربوط به آینده ای بدونیم که نیومده، یک نمونه مثال میزنم ،اگر هدف من این باشه که وزنم رو مثلا5 کیلو پایین بیارم به این صورت توصیه میشه نوشته بشه : وزن من طی شش ماه 5کیلو کم شده واین کم شدن به این صورت بوده که طی هر ماه با ورزشی که انجام دادم و همچنین تغییر باورهای ذهنی خودم در مورد غذا و اضافه وزن و رعایت آگاهیهای کاهش وزن به تدریج وماهی دو کیلو کم شده است. اگر دقت کنید در این نوع نوشتن اهداف هم زمان مشخص شده و هم برنامه ریزی شده که مثلا ماهی دو کیلو کم بشه وهم اصول قانون جذب رعایت شده.
   دوست من وقتی شما برای اهداف و آرزوهاتون زمانی در آینده تعریف کنید به جهان و کائنات ارتعاش نداشتن اون ها رو در زمان حال ، می فرستید ،یعنی میگید من الان اینها رو ندارم و طبق قانون کائنات ، همون چیزی برای شما تهیه میشه که ارتعاشش رو فرستاده باشید.
   یک جواب من به یک دوستی که همانند شما اظهار سردرگمی بین آموزشهای مختلف اساتید موفقیت میکرد دادم و سوال شما باعث شد اون رو در اینجا بازگو کنم.

   من در ابتدا محقق موفقیت هستم و بعد از اون مدرس موفقیت و بدنبال بهترین روشها برای موفقیت پایدار و آسان هستم.خدا رو سپاسگذاریم در موقعیتی هستیم که همه چیز برای بهترین زندگیها آماده و فراهم هست و تقریبا اساتید بزرگی که در ایران و جهان هستند روش و نحوه خدماتشون د ر فایل های رایگانی که إرائه می دند بسیار مشخص هست.

   یعنی شما کافیه به برنامه های استادی در راه موفقیتش گوش بدید (با فایل های رایگانی که إرائه می کنه)و ببینید چه احساسی پیدا می کنید،آیا در درونتون یه چیزی به شما میگه که روش اون بدرد شما می خوره و میتونه کمکتون کنه؟یا نه؟
   دوست من ، خیلی مهم هست شما از چه شخصی آموزش میبینید و یک نکته مهم که بهش خیلی اعتقاد دارم قانون جذب هست واینکه شما رو تفکری که داشتید به اینجا کشوند و الان در سایت من بودید و مثلا میتونستید در یک سایت دیگه باشید و یا تو گوگل مطلبی رو جستجو کنید که سایتهای دیگه ای رو بهتون نشون بده و اینجا نباشید.پس اومدنتون به اینجا جذب خودتونه و ماندنتون با ما هم ادامه جذبتون هست
   من همیشه برای خودم بهترین و فهمیده ترین و موفق ترین و نتیجه گیر ترین کاربران رو جذب سایتم و آموزهام کردم و واقعا خدا رو سپاسگذارم

   دوست من مفاهیم موفقیت تا درصد بسیار زیادی ،مشخص هستند و تفاوت در روش هاست
   یه مثال می خوام بزنم
   یک درس بخصوص رو مثلا در مدرسه برای بچه ها اگه در نظر بگیریم یکی از عوامل تأثیر گذار علاوه بر استعدادهای بچه ها و تلاش وانگیزه اونها و…..معلمی هست که آموزش می ده
   یک معلم اونقدر با روش بخصوصی خوب درس میده که درصد نتایج اون کلاس با توجه به همه عواملی گفتم مثل استعداد و تلاش و… خیلی بالاتر میره واین درحالیه که همون درس رو یک معلم دیگه طوری درس میده که نتایج خیلی ضعیف میشه درصورتی که مفاهیم همون درس خاص بودند
   میشه حتی مربی یه تیم فوتبال رو هم مثال زد.
   من خیلی در روشهای موفقیت اساتید بزرگ ایرانی و خارجی تحقیق کردم و این موضوع روش آموزش خیلی مهم هست

   در مرحله بعدی دوست من باید یک مدتی روی خودت کار بکنی

   دراین راه هزینه زمان و هزینه مادی بگذاری ، هر چند اگه کم باشه ولی تداوم داشته باشه.

   مگه وقتی می خوای رانندگی یاد بگیری و مصمم هستی که راننده بشی،زمان نمی گذاری؟ وقت صرف نمی کنی؟ هزینه نمیدی؟

   البته که یه مدتی اختصاصی با تمرکز ویژه ای بدنبال اون مهارت می ری و جلوتر از اینکه راننده بشی ،خودت رو راننده تصور می کنی و در این فکر مطمئن هستی

   و در طی اون دوره به مهارت ابتدایی رانندگی میرسی و گواهیت رو میگیری ولی هنوز تازه کار هستی باید اونقدر تمرین بیشتر کنی تا مهارتت تکمیل بشه و بعد از یک مدت مشخصی که ممکنه یک سال باشه دو سال باشه یا بیشتر دیگه یه راننده ماهر میشی که حتی تو یه وضعیت ناگهانی هم میتونی عکس العمل های خیلی خوبی از خودت نشون بدی که دچار حادثه نشی و در ادامه میتونی دنبال مهارتهای بالاتر رانندگی بری مثلا پایه یک بگیری یا گواهی بین الملل بگیری و یا باز هم فراتر بری و بتونی در مسابقات رانندگی شرکت کنی و…….

   دوست من ، مراحلی رو که هر شخصی باید برای رسیدن به موفقیت در هر کاری طی کنه ، هم بدینصورت هست.

   و خیلی خوشحال میشم ، اگر آموزش های من رو انتخاب کرده باشی و بتونم در خدمت تو دوست خوبم باشم

   باز هم میگم مفاهیم موفقیت تا درصد بسیار بالایی یکی هستند و تفاوت در روشها هست

   یک آیه بسیار زیبا در قرآن هست
   وَمَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجًا وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا » ( سوره طلاق، آیات 2 و 3).
   در ابتدای این آیه میگه هر کس تقوای الهی پیشه کند،خداوند برایش راه رو روشن میکند.راه خروجی قرار میدهد.(به سوی سعادت و خوشبختی)
   دوست من قانون جذب هم همین رو میگه واینکه شما تفکرات خودت رو روشن کن و ببین چه چیزی توزندگیت می خوای ، و وقتی از قوانین خداوند پیروی کردی بهترین مسیر برات مشخص خواهد شد. حالا یا استادی عالی بهت آموزش میده یا کتابی عالی به مسیرت میخوره ویا….
   بهترین ها رو برات آرزو می کنم

 3. امین م گفته:

  با عرض سلام
  در مورد این بازی من واقعا نمیدونم پولو چیکار کنم،
  من فکرم فقط به این میرسه که اگر این همه پول داشتم ، فقط غذا رستوران های خوب میخوردمو با کیفیت
  و برای حمل و نقل دربست میگرفتم هرجا که میخواستم برم بجای بی ار تی و مترو و پیاده
  همین، چون تبلت و هنسفری و هدفون و لپ تاب خودم رو دارم که همه خوب اند وراضی ام ازشون
  دیگه هیچ چیزی نمیتونم فکر کنم بخرم
  و اگر واقعا این پول را اشتم پس اندازش میکردم
  واصلا یه بار این تمرین را شروع به انجام کردم و دو روز اول عالی بود
  ولی از روز سوم به بعد حالم بد شد و اصلا نمیتونستم تجسم کنم که همچین پولی رو دارم خرج میکنم
  و به شدت احساس غم و افسردگی میگیرم( چون تو واقعیت من اصلا نمیتونم هیچی برای خودم خرج کنم و از 10 هزار تومن به بالا به شدت حالم بد میشه
  و اون خرجه کوفتم میشهو از فکر کردن به خرج کردن زجر میکشم)
  موقعی که میرم تو مغازه و با طرف در مورد جنس صحبت میکنم احساس وقت تلفی میکنم
  و ذهنم همش میگه که این پول رو اگه داشتی که پس اناز میکردی ، چرا داری به خودت دروغ میگی
  و اینقدر این باوره فاسده که ذهنم دیونم میکنه تا یه ذره به خرج فکر میکنم.
  حتی تو خونه هم خوراکی ه رو میگم پدر مادرم قبلا بخرن و من هر روز واسه دانشکاه اونا روببرم و واسه نهار هم فلال میخورم
  واگه صبح تو خونه خوراکی نباشه
  من تا آخر روز گشنه میمونم چون ذهنم نمیذاره که خرید کنم چون به محض کارت کشیدن حالم بد میشه و تا آخر روز اعصابم خورد میشه.
  مورد دیگه همونیه که گفتم اصلا از روز سه چهار به بعد هیچی به ذهنم نمیاد که بخرم.
  و هر چیهم فکر میکنم واقعا چیزی به ذهنم نمیرسه که اگه اون چولو داشتم و باید تا شب خرجش میکردم ، چی میخریدم.
  چی کار کنم بتونم این تمرین رو انجام بدن؟
  چون همه میگن این تمرین معجزه میکنه و کلی اثر داره در حای که من حتی نمیتونم یه هفته اون رو انجام بدم و به اندازه یه هفته خرید یهنی 28 میلیون چیزی به ذهنم نمیرسه.
  لطفا راهنمایی ام کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   دوست من همه مواردی رو که ذکر کردید نشان از این داره که باید روی باورهای مالی خودتون کار کنید و شما از این موضوع آگاهی دارید ولی مشکل شما اینه که خیلی زود می خواهید نتیجه بگیرید و کل عادتها و باورهای قبلی زود از ذهنتون پاک بشه! و از این مسئله کلافه شدید. یه خبر خوب به شما بدم اینه که این کاملا طبیعی هست که ذهنتون مقاومت میکنه و جلوی تلاشهای شما رو میگیره واتفاقا این بازی برای همین طراحی شده که ذهنیت ما رو نسبت به پول وثروت عوض کنه،البته این یکی از راه هاست و خیلی خوب هم جواب داده. دوست من الان همیکنه میدونی این حالت طبیعی هست خیلی جلوی مقاومت ذهنت رو میگیری ولی توصیه من اینه که خودت رو درگیر این احساسات نکنی و فقط بازیت رو ادامه بدی. به همین راحتی وسادگی. میتونید یک لیست بلندبالا از هر چیزی که دوست دارید تهیه کنید و کم کم اونها رو با پولی که وارد حسابتون میشه بخرید.فکر کنید قرعه کشی بانکبرنده شدید و بانک به شما روزی یک میلیون میده و قراردادبسته که هر روز یک میلیون به روز قبل اضافه کنه و اگر تا پایان اون روز پول خرج نشه ، اون پول به یک نفر دیگه داده میشه یا از حسابت خارج میشه در اینصورت چه احساسی بهت دست میده ؟ آیا دوست نداری هر طور که شده اون رو خرج کنی؟
   این یک بازی هست و بخاطر همین هم بعد از مدتی میتونه ذهن ناخودآگاهت رو دور بزنه و بعد از مدتی میبینی جریان پول تو زندگیت خیلی راحت تر گردش پیدا میکنه و وارد زندگیت میشه. در کل هر چیزی که ما می خواهیم برای ما مهیا و حاضر هست ولی خودمون باید بهش اجازه ورود به زندگیمون بدیم. من یک برنامه مراقبه رو شروع کردم که خیلی عالی هست ومیتونی از مراقبه برای دراختیار گرفتن افکار و ذهنت خیلی خیلی استفاده ببری.

 4. $@ گفته:

  سلام من این بازی رو انجام دادم بار اول روز سوم اثر باور نکردنی این بازی رو دیدم من خانه دار هستم وهیچ درامدی ندارم ولی الان هر ماه به حسابم پول واریز میشه بدون هیچ اینکه کار ی انجام بدم .چند بار از اول شروع کردم واین بار هم یه پول بزرگی دستم رسید که خودمم باورم نمیشه.سع کنین انجامش بدین و معجزه خانم هیکس رو ببینین

  • مدیر سایت گفته:

   سلام خدمت شما دوست عزیز و بسیار سپاسگذارم از إرائه تجربتون در مورد اثرات انجام این بازی که خیلی به افرادی که با مقاومت ذهنی این بازی رو انجام میدند کمک خواهد کرد.
   با سپاس فراوان

   • امیرحسین گفته:

    سلام وقت بخیر سپاسگزام که هم وقت میگذارین برای جواب به سوالات و هم معلومات بسیار خوبتونو در اختیار من و دیگر دوستان میگذارین.
    من مدت ۶۰ روز پیش کاملن اتفاقی با سایت شما و این بازیه بسیار جذاب اشنا شدم و از سه روز بعدش شروع کردم والان روز ۵۷ هستم، و از انجایی که انسانی هستم کاملاً مثبت اندیش و کاملاً رویایی که باوجود اینکه ۳۷ سال از خدا عمر گرفتم اما مثل بچه‌ها خیال پردازی میکنم و بارها از قانون جذب جواب گرفتم ولی هر بار این ترس بوده که توانسته شکستم بده و الان دارم روش کار میکنم.
    با این بازی سر خرج کردن مشکلی ندارم چون این احساسو دارم که روزی به کمک خداوند و راهنماییهای دوستان خوب مثل شما بصورت واقعیت تبدیل میشه سوال اولم: ایا میشه یه جنس گرون قیمتو اقساطی خرید؟
    یا باید تو واقعیت خوده شرکت عرضه کننده فروش اقساطی داشته باشه؟
    سوال دومم: وقتی پیامهای دوستانو خوندم متوجه شدم همه نشانه‌هایی در روزهای اولیه دیده‌اند اما من الان روز ۵۷ هستم و نشانه‌ای ندیده‌ام در صورتی که هر شب با اشتیاق کامل بطوری که در طول روز بارها به مبلغ و نحوه خرج کردنش فکر میکنم و شب با لذت مبالغ و خرجی که اجام داده‌ام رو مینویسم،
    پیساپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم.

    • مدیر سایت گفته:

     سلام/بسیار عالی از اینکه همون بار اول تا به اینجا رسیدید./بابت سوال اولتون ،در جواب دوستانی که سوال کرده بودند ،گفته بودم که میتوان قرار دادی بست و هر کالا یا ملک یا زمینی رو به صورت پرداخت مرحله ای خرید کرد و این در واقعیت هم انجام میشود و یا اون کالا و ملک و… رو همون ابتدای قرار داد تحویل گرفت و یا در انتهای پرداخت وجه آن /در مورد نشانه ها ، باید کمی به اونها توجه داشته باشید ، و شاید کمی فراتر از انتظارتون دنبال نشونه بودید ولی در کل یک چیز رو کاملا مطمئن هستم و اینکه طبق قانون جذب،زیادی دنبال چیزی باشی ،از شما دورتر میشه ، شما فقط بازی رو انجام بده و نشانه ها هم به موقع ظاهر خواهند شد ./موفق و پیروز باشید.

     • امیرحسین گفته:

      سلام و خدا قوت
      سپاس فراوان از توجه و پاسخ شما.
      انشاا… فرستی پیش بیاد ضحمات شمارو جبران کنم.
      در پناه حضرت حق باشید.

  • مدیر سایت گفته:

   دوست من به طور اختصاصی برای شما در ایمیلتون ارسال شد.
   دوستان اگر فایل مورد نظر رو دریافت نکردید حتما پوشه اسپم ایمیلتون رو چک کنید.واگر باز هم فایل مورد نظر رو دریافت نکردید.حتما از طریق فرم زیر یا تماس باما اطلاع دهید تا برای شما بطور اختصاصی ارسال شود. با تشکر از همراهی شما عزیزان

 5. راحیل گفته:

  چرا نمیشه این فایلو دانلود کرد????????دوروزه دارم سعی میکنم دانلودش کنم میگه براتون ارسال میشه ولی چیزی اراسال نمیشه ?چراااااااا???

 6. mmorteza گفته:

  باسلام
  من بار اولی ک این بازی بهم پیشنهاد داده شد،بهم گفتن ک خیلی سخته ک کسی برای بار اول به 40روز برسه ینی بدون اینک حتی یکبار ب اول برنگرده،خوشحالم ازین بابت ک ثابت کردم من ب عنوان فردی ک برای بار اول این بازی و شروع کره به 40روز رسیدم بدون حتی یکبار ب اول برگشتن و الان 6ماهه ک دارم ادامه میدم بصورت مداوم.تاثیراتش روی کل زندگیم تاثیر گذاشته ب صورتی ک شغل فعلیم با درامد دلخواهم رو مدیون همین بازی هستم.شبو روز باین بازی دارم زندگی میکنم و بیشتر و بیشتر تاثیرات زندگیم رو تحت و شعاع قرار میده.هرچی بیشتر بااین بازی زندگی کنین و درکش کنین بیشتر بهتون جواب میده.حس خیلی شیرینیه ک روزانه مبلغ عظیمی پول تو حسابت واریز بشه و هر اونچه ک بخای رو بتونی بخری(فقط برنامه ریزی باید داشته باشه ادم ک پولش بیخود سوخت نشه).هرروز راحتی و اسایش بیشتر هرروز خوشحالی مزاعف هرروز فکری اماده تر،ضمیر ناخودآگاهی زنده تر برای کسب پول واقعی در زندگی روزمره،واقعااااا حس شیرینیه.
  حس اینک واقعا پولداری حتی روی نحوه راه ررفتن آدم درعین سادگی تاثیر میزاره
  انجام بدین بازی رو حتما
  من از انجامش خیلی چیز ها بدست اوردم خیلی

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز،بسیار بسیار سپاسگزارم از قرار دادن تجربه شیرینتون از این بازی.مطمئنا این تجربه شما افراد بسیاری رو که در ابتدای راه کسب ثروت و رسیدن به اهداف مالی هستند،تشویق به پیگیری اهدافشون میکنه .اگه تمایل داشتید،برای راهنمایی بیشتر دوستانی که به این صفحه مراجعه می کنند،از جزئیات تجربتون هم بیشتر بگید.با سپاس

   • mmorteza گفته:

    باعث افتخار و خوشحالیه بتونم کمکی کنم.

    حقیقت اینجاست ک من بازی رو جزعی از زندگیم کردم ینی مدام بهش فکر میکنم و برنامه ریزی میکنم برای فردا و فرداهام با پولی ک قراره بیاد توی حسابم.اولش شاید یکم سخت باشه چون مقدار پولیک توی حساب میاد کمه ولی اگر مدیریت و برنامه ریزی باشه خیلی زود زیاد میشه.منظورم از برنامه ریزی اینه ک الان مثلا من مقدار پول واریزی حسابم رو تا25روز اینده خرج کردم،ینی اینک فقط منتظرم پول توی حسابم بیاد بخش بزرگیش رو ب اون کار اختصاص میدم و مقداریش رو هم برای امور روز مره ک ب مشکل نخورم.
    برای روزهای اول چون ادم ممکنه گیج بشه ک پولش رو چکار کنه میتونید توی خیابون ک راه میرید ب مغازه ها نگاه کنید و هرآونچه رو که دلتون خواست نشون بزارین و توی دفتر یاداشتتون بنویسین تا برای فردا یا روز های ایندتون تهیش کین و استفاده ببرین ازش.بعد اینک واقعا واقعا واقعا بااون چیزی ک خریداری میکنین زندگی کنین،لمسش کنین،حسش کنین،توی دنیای واقعیتون واردش کنین.مثلا من روز31می ک تازه شروع کرده بودم بازی رو رفتم ماشین خریدم و شروع کردم ب زندگی باهاش ب طور مثال سوار تاکسی یا اتوبوس ک میشدم هنزفری میزاشتم ک مثلا توی ماشین خودم هستم و دارم اهنگ گوش میدم،شاید بنظر مسخره بیاد ولی خب واقعیت اینه ک وااااقعا باید وارد زندگیت کنیش تا بهت جواب بده.
    جالب اینجاس ک وقتی بازی رو انقد جدی انجام میدی قوانین دیگه هم ب ککمکت میان و اگربه تمارین او قوانین دیگه هم اهمیت بدی و انجام داده بشه تاثیراتش چندین برابر میشه،مثلا قانون جذب یا قانون موفقیت ک شاخص ترین قوانینی هستن ک با بازی فراوانی گره میخوره و قابلانجامن باهم.
    وقتی بااون چیزی ک شما خرید میکنین زندگی میکنین توی ذهنتون قانون جذب بکار گیری میشه ب این طریق ک واقعا همونچیز رو در اختیار شما قراربده،من خودم در کار این بازی بازیه موفقیت رو هم اضافه کردم ینی اینک هر صبح ک از خواب بیدار میشم 100بار مدام تکرار میکنم من موفقترینم من ثروتمند ترینم من خوشبخترینم من قدرتمندترینم …. و جملات و کلماتی از این قبیل….
    اولش شاید بنظر سخت برسه و گفته بشه ک خیلی پیچیدس یا…. ولی اگر برنامه ریزی باشه همش آسون میشه،مثل من که بهم گفته شد برای بار اول به40روز نمیرسی ولی با برنامه و جدیت عکسش رو اثبات کردم.
    ازجمله چیزایی ک من بدست اوردم با بازی اینه ک شغلی رو ک بهش فک میکردم با درامد دلخواه و ترفیع شغلیی ک مد نظرم بود,بهم پیشنهاد داده شد و قبول کردم.از پیشنهاد اون شغل شگفتزده نشدم چون داشتم توی ذهنم باهاش زندگی میکردم،خودم رو صاحب اون جایگاه شغلی قرار دادده بودم و میدونستم تااینک توی دنیای واقعیت بدستش اوردم.
    من شاید6ماه باشه ک این بازی رو ادامه میدم و شروع کردم ولی دیدگاهی ک توی این6ماه بدست اوردم خیلی بزرگتر عمیقتر و بیشتر از اون چیزیه بنظرم میرسه.مقدار پولی ک بدست میارم،ترفیع شغلیم،بسیاری از روابطم اهدافی ک نوشتم توی دفترچه یادداشتم و بطور واقعی بهشون رسیدم(چ مادی چ معنوی)و حتی نحوه برخورد و خوشحالیه خانوادم از جمله چیزایی بوده ک تواین 6ماه بدست اوردم ک روز ب روز داره برام بیشتر و باارزش تر میشه.من ب کل خانوادم و اطرافیانم پیشنهاددادم ک انجام بدن چون موفقیت و خوشحالی همه بااهمیته برام.پیشنهاد میکنم هرکس این متن رو مطالعه میکنه حتما انجام بده تااز معجزه ها دهن خودش ک توسط این بازی نمایان میشه برخوردار بشه.
    هرچیزی ک بدست میاری از طریق ذهن خودته فقط با بازی تمرینش میدی ک عادت کنه مدام مثبت باشه و ب سمت بهترین شدن پیش بره.

    ممنون و سپاسگذارم ک وقت گذاشتید مطالعه کردین.

    • مدیر سایت گفته:

     خیلی از شما دوست عزیز سپاسگزارم.من یکی از توصیه هایی که به علاقمندان به موفقیت وبخصوص کاربران سایتم میکنم اینه که بدنبال مستندسازی باورهاشون باشن.یعنی ببینند در چه زمینه ای می خواهند موفق بشوند و بدنبال اون موضوع دنبال افرادی بگردند که همین الان موارد مورد نظر اونها رو بدست آوردند و با این کار باورهاشون قوی وقوی تر میشه و بخاطر همین هست که از عزیزان درخواست کردم نظراتشون رو و موفقیت هاشون رو بنویسند،چون هم به تقویت باورهای خودشون کمک میشه و هم کمک به افرادی هست که علاقمند موفق شدن هستند. چون نتایج رو میبینند واینکه به نظرات افراد منفی توجه نکنند و از مسخره شدن ترس نداشته باشند و با قدرت ادامه بدن.یا اگه سوالی در ذهنشون هست ، وقتی بیان کنند و جواب بگیرند راه خیلی براشون روشنتر میشه.

    • mohammad گفته:

     احسنت
     واقعا عالی بود
     منم 3 روزه که این بازی و شرع کردم. و تصمیم گرفتم مثل شما به این تمرین عمل کنم
     ذهنم خیلی مقاومت داره ولی باید پیش رفت

    • منصور گفته:

     سلام باتشکر از سایت عالیتون،یه سوال در مورد بازی غراوانی داشتم اینکه مثلا روز اول که تصور میکنم یک میلیون به حسابم میاد،اگه مثلا یه گوشی میخام باید برم به صورت یه گوشی فروشی قیمت بگیرم؟یا نه باید تصور کنم که یه گوشی خریدم قیمتش یه میلیون تومانه؟ ممنونم

     • مدیر سایت گفته:

      سلام/شما همون کاری که موقع خرید یک کالا انجام می دهید را شبیه سازی کنید و میتونید از اینترنت کمک بگیرید و خریدهاتون رو اینترنتی هم انجام بدید و بعد از خرید احساس داشتن اون کالا را داشته باشید./با تشکر از توجه شما

 7. میلاد گفته:

  سلام
  من مجددا مزاحمتون شدم.
  سوالم اینه که اگه با دیگران در میان بگذاریم که در بازی فراوانی چه چیز هایی خریدیم کار اشتباهی انجام دادیم؟
  یعنی باید کاملا مخفی و در دفتر خودمون باشه یا با دیگران هم می تونیم مشورت کنیم و بهشون بگیم که چیا تا حالا خریدیم؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   یکی از راه های فرستادن ارتعاش مثبت و جذب چیزهای دلخواه و خواسته هامون،صحبت کردن در مورد اون چیزهاست،ولی باید دقت بشه که با چه کسی صحبت میشه.
   مسلما شخصی که با ما هم فرکانس نباشه و اصل ماجرا رو قبول نداشته باشه،حتی ما رو از نتیجه دور هم میکنه.در این بازی هم همینطور،در میان گذاشتن چیزهایی که خریداری میشه مشکلی نداره،ولی شخصی که باهاش در میان گذاشته میشه مهم هست ودر کل تا نگرفتن نتیجه ، لزومی نداره از اهدافمون دیگران رو خبردار کنیم.کافیه طرفمون یک حرف منفی بزنه و شاید دلسردمون کنه.
   این مطلب رو برای استفاده دوستان عزیز قرار میدم.در بعضی مواقع که ما پیشاپیش دیگران رو ،بخصوص نزدیکانمون ،در جریان اهداف و خواسته ها و روشهای رسیدن به اونها قرار میدیم،امکان داره زمان بیشتری تا حصول نتیجه نیاز داشته باشه و چون ما نتیجه هایی که مورد نظرمون هست ،اعلام کردیم،خودبخود یک حس بدی در ما ایجاد میشه ،چرا؟ چون ممکن هست بما بگویند،پس چی شد؟کارت به کجا رسید؟و… و این کم کم در ذهن ما ثبت میشه و وارد ناخودآگاه ما میشه که ببین نتیجه نگرفتی! و به همین خاطر توصیه میشه تا قبل از حصول نتیجه تا حد ممکن راز دار باشیم و یا فقط با افراد هم فرکانس صحبت بشه.

 8. علی بامداد گفته:

  سلام میخاستم بدونم در مورد بازی فراوانی فقط باید نیاز ها و چیزهایی که برا خودمون میخایم خرید کنیم یا برا خانواده مون هم که نیاز هایی دارن میتونیم خرید کنیم لطفا راهنمایی کنید با سپاس فراوان

  • مدیر سایت گفته:

   با سلام و احترام
   دوست من ، شما باید ببینید آیا در واقعیت هم اگر این مبالغ پول به حسابتون واریز میشد،چنین هزینه هایی می کردید یا خیر؟ و هر چه بازی رو به واقعیت نزدیک تر کنید ،نتیجه بهتر میشه.
   موفق وپیروز باشید.

 9. میلاد گفته:

  سلام
  شما گفتین پولتونو هرجوری که در شرایط واقعی بودین در بازی فراوانی خرج کنید.من الان روز 54 ام هستم و واقعا دیگه همه چیز رو از بهترین هاش خریدم و الان دارم فقط پولمو صرف کارای خیر می کنم. واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم خیلی سخت شده. بعضی وقتا تا 99درصد پولمو خرج کار خیر می کنم و آخرش 10 تومن کارت شارژ می خرم.
  میشه کمکم کنید؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   دوست من باید متوجه شده باشید که چقدر زود ظرف خواسته های شما پر شده است. اینها همون مقاومت ذهنی در مقابل فراوانی و ثروت هست. اگر واقعا فکر کنید و وقت بگذارید متوجه می شوید که خیلی خیلی موارد دیگه ای وجود داره که شما هنوز اصلا وارد اون نشدید.یک پیشنهاد برای ادامه موفق این بازی برای شما و افرادی که در خواسته ها و خرید به بن بست رسیدند دارم. کافیست زندگی چند ثروتمند رو چک کنید و طرز زندگی و دارایی ها و تفریحات و علایق و… آنها رو بررسی کنید و هر کدوم رو که بیشتر می پسندید و با روحیه و خواسته های درونی شما هماهنگ تر بود ، از نحوه زندگیشان ایده بگیرید و در ادامه این بازی یک سری اهداف رو دنبال کنید و به نتیجه برسانید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و درود خدمت شما
   همه هدف این بازی این هست که توجه ما رو از نداشتن ها و شرایط حال حاضرمون خارج کنه و به شرایط ایده آل و مورد دلخواهمون ببره تا نقطه جذب ما تغییر کنه و باعث بشه که ارتعاش و فرکانس های مثبت و دلخواهمون رو بفرستیم تا در واقعیت هم این تغییر ایجاد بشود. یعنی وقتی که شما از نظر ذهنی و ارتعاشی در شرایط مالی بدی هستید نمیتوانید به شرایط ایده آل و دلخواهتون دسترسی داشته باشید.

 10. فرزاد گفته:

  با سلام، آیا اگر کسی فقط ماهیانه 2 میلیون درآمد داشته باشد.و 1 میلیون قسط و قرض چگونه می تواند روزی 1 میلیون خرج کند.و اینکه آیا امکان ندارد هر کس به نسبت درآمدش هزینه کند؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   همه هدف این بازی بردن توجه شما به چیزهایی هست که دوست دارید داشته باشید و می خواهید.
   بنابراین اصلا وضعیت فعلی شما ملاک نیست.
   میتونید مثلا از روزی 100هزار تومان هم شروع کنید ولی فرقی نمیکنه چون شاید یکم دیرتر مقاومت ذهنیتون فعال بشه.

 11. آجنا گفته:

  سلام.روزتون پراز انرژی های مثبت.
  میخواستم ببینم مگه هر روز 1 میلیون نمیاد تو حساب!یعنی 365 روز میشه 365 میلیون تو حسابت میاد.پس چرا خانم هیکس میگن تو 1 سال 66 میلیارد خرج میکنی؟1 سال میشه 365 میلیون دیگهههه!
  لطفا جواب بدید.
  ممنون از انرژی که میزارید…

  • مدیر سایت گفته:

   درود و سلام بر شما
   هر روز یک میلیون تومان به این صورت که امروز مثلا شما در روز 100 هستید و صد میلیون تومان به حسابتون واریز میشه و فردای روز صدم که روز صدویکم هست،صدو یک میلیون تومان به حسابتون واریز میشه که جمع فقط این دو روز میشه 201 میلیون تومان که در نهایت جمع کل روزهای این بازی در طی یک سال به رقم حدودا 66 میلیارد تومان میرسه.

 12. ژيلا گفته:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما..من تازه با سايت شما آشنا شدم و نظرات دوستان و پاسخ شما رو خوندم برام خيلى جالبه دوس دارم ك بيشتر بدونم و اين بازى رو انجاك بدم اما نميدونم از كجا شروع كنم..ممنون ميشم دوست عزيز راهنماييم كنين..در ضمن من ايميلم رو در ابتدا وارد كردم اما چيزى برام ارسال نشد ..ممنون ميشم جواب بدين..

  • مدیر سایت گفته:

   سلام ودرود خدمت شما دوست گرامی
   ابتدا از شما می خوام فایل متنی درباره استاد قانون جذب شوید رو مطالعه کنید و توضیحات کافی در اون داده شده(در ابتدای ورود به سایت میتونید اون رو با وارد کردن ایمیلتون دریافت کنید)
   یه توضیح مختصر هم بدم واینکه مهم ترین قانون آفرینش ، قانون جذب هست که هیچ قانونی رو دست اون نتونسته بره. یعنی قانون جاذبه که نیوتن اون رو کشف کرده اگرچه قانون قدرتمندی هست ولی هر لحظه میشه بر اون غلبه کرد.یک هواپیما با اون جثه خودش میتونه بر این قانون غلبه کنه و از زمین بلند بشه و…
   ولی قانون جذب چه دربارش آگاهی داشته باشیم و چه نداشته باشیم ، بدون خطاداره برای ما کار میکنه. پس چه بهتر که از قدرتش استفاده کنیم.
   و این قانون میگه شما به هر چیزی توجه کنید و به اون احساس بدید(ارتعاش) چیزهایی از همون جنس رو دریافت میکنید و وارد تجربه زندگی خودتون می کنید.
   خوب یکی از تمرین های جالب و کاربردی ، که میتونه توجه ما رو از نظر مالی به سمت خواسته هامون ببره ،این بازی فراوانی هست، که توضیحاتش در همین صفحه کامل اومده و امیدوارم شما هم استفاده لازم رو ببرید.
   با سپاس از توجه شما

 13. ژيلا گفته:

  سلام روزتون بخير و شادى..ممنونم ك لطف كردين و جوابم دادين،من از ديشب تا الان چن بار ايميلم رو وارد كردم اما چيزى برام ارسال نشده..ب شدت علاقمند شدم ك اطلاعات بيشترى داشته باشم ممنون ميشم اگه مشكل دريافت فايل رو برام حل كنين..

 14. mohammad گفته:

  با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر سایت که زحمت میکشن و تمام سوالات پاسخ میدن……..خدا قوت
  2تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
  من الان در روز 28 بازی فراوانی هستم و نمیگم خیلی خوب اما سعی میکنم با احساس خوب بازی انجام بدم. تو این مدت نشانه های خوبی دیدم که برای شماهم میگم…از پارسال یه سری وسایل داشتم که اصلا فروش نمی رفت اما در روز 17 بازی بود که من تمام وسایل رو به راحتی فروختم…تعدادی کار بهم پیشنهاد شده که یکی از یکی بهتر و راحت تر هستن
  سوال
  1- اگر الان کاری که بهم پیشنهد شده رو قبول کنم با توجه به این بازی حتما سود میکنم یا امکان ضرر هم وجود داره؟ یعنی در مدار ثروت امکان ضرر و یا کلاهبرداری وجود داره یا نه؟
  2- من در روز 28 هستم و احساس میکنم نتایج کم رنگ تر از قبل شده و یه حس ناامیدی داره میاد و ذهنم خیلی مقاومت میکنه و میگه جواب نمیده. با توجه به اطلاعات خوب شما اگر من سعی در نگهداری احساس خوب کنم و ادامه بدم حدودا در روز چندم نتایج ملموس تری شاهد خواهم بود؟ (پارسال این بازی تا روز 45 انجام دادم و نتایج به مرور کمتر و کمتر شد برای همین ذهنم خیلی برای ادامه مقاومت داره)
  ممنون از رهنمایی ها و پاسخ های خوب شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و تشکر از شما دوست عزیز
   با توجه به تجارب شخصی خودم و افرادی که این بازی را ادامه دادند،اوایل انجام این بازی و روز صدم به بعد انتظار نتایج باید بیشتر باشد.برای رفع مقاومت ذهنی تون هم همون نتایج اولیه ای که گرفتید را بزرگنمایی کنید و بهشون توجه کنید.(واگویه های شما میتونه این باشه:این یک بازی هست،ضرر که نداره چرا ادامه ندم مخصوصا که یک نشانه هایی هم دریافت کردم)در مورد کار هم باید توجه کنید که آیا احساس خوبی نسبت به آن دارید یا نه؟ اگر از نظر شرایط درآمدی وهمچنین راحتی ،بهتر از کار فعلیتون باشد و احساس درونی شما هم مطلوب باشد و خودتان را هم لایق آن کار بدانید، شک نکنید که خودتان جذبش کردید و مناسب شماست. یک نکته مهم : احساس ارزشمندی هست. خیلی از مواقع ما خودمان را لایق نعمت بیشتر نمیدانیم و در آن کار موفق نمیشویم.به این نکته مهم توجه کنید.

 15. محمد بابائي گفته:

  با سلام خدمت اسستاد گرامي من چند بار درخواست فايل اكسل فراواني را دادم ولي برايم ارسال نشد حتي تو اسپم هم ديدم ولي نيامد لطفا برايم ارسال كنيد چون ميخواهم با نرم افزار فراواني كه ساختم مطابقت كنم اين نرم افرار كه ساختم براي هر روز پولي در نظر گرفته ميشه و بايد خرجش كرد و قابل تغيير در همان روز نميباشد و تمام خريدهايي كه كرده شد را در يك باكس ذخيره ميكنه و ميتوان ديد و خيلي امكانات ديگر
  با تشكر از شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   فعلا این فایل اکسل هست و نرم افزار بازی که قابلیت اجرا در کامپیوتر داره ،توسط یکی از دوستان تهیه شده که احتمال قوی داره در سایت قرار داده بشه و تست رایگان هم داره واگه مورد قبول بود ،میتونید اون رو تهیه کنید.

 16. حسین قرایلو گفته:

  استاد میشه بازی را برای من ارسال کنید.
  هیچجا پیدا نمیکنم دانلود این بازی را.
  ممنون میشم بگید این بازی اپلیکیشنه یا پی سی

 17. سعید حسینی گفته:

  سلام ، از اینکه راه بزرگ شدن ذهنیت ثروتمندی را ترویج می کنید بسیار سپاسگزارم ، اما سوال من اینه که آیا میشه در این بازی وسایل و چیزهایی که در روزهای قبل خریداری کردیم رو بفروشیم و با پول آن روز اقدام به خرید وسایل ، ملک و موارد دیگر بکنیم و این حکم سرمایه گذاری نداره ؟ ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   با سلام و تشکر از سپاس شما
   اگه این رویه باشه ،من توصیه نمیکنم ولی موردی اشکالی نداره ،
   من خودم برای تعویض ماشینهام از این روش استفاده می کنم و اونهم نه بعد از یک روز، مهم اینه که موقع خرید اصلا به فکر میزان ارزش پولی اون موردی که می خوایم عوضش کنیم، نباشیم.مهم اینه که از دارایی خودمون لذت ببریم.این یکی رو که خریدیم،میدیم(به قیمت دسته دوم ،و یه مقدار ارزونتر حساب میکنیم که همون لحظه اعلام تعویض،از ما قبول کنند و پیشنهاد رد نکردنی باشه.)وهمون لحظه جدیدش رو میگیریم.البته اگه پول روزمون برسه،نمیگم چندین دارایی رو بفروشیم تا یه چیز دیگه بخریم.من تعویض رو به صورت موردی تایید می کنم.مثلا ماشین ارزونتر تعویض با گرونتربا پول سردادن یا زمین یا خانه به همین صورت.

 18. سوشیانت گفته:

  سلام
  خیلی خوشحالم از اینکه دیدم در مسیرم همسفرهای دیگه ای هم پیدا کردم . من تقریبا جرقه ی آگاهیم از کتاب ( از خدا بخواه او میدهد ) نوشته ی استرهیکس عزیز خورد و شروع شد . هرچند جدی پیگیری نمیکردم اما ادامه دادم خوندم و خوندم . تا اینکه توی دو ماه غرق شدم . نزدیکه 20 کتاب از استرهیکس و دیگر نویسندگان راز و ویدیوهای باب پراکتر و …. همرو خوندم و نگاه کردم و بیشتر خودمو غرقش کردم . به طوری که سعی میکنم توی این دنیای مادی نباشم دنیای ساختگی خودم باشم . هنوز اتفاق خاصی نیفتاده برام ، اما یه امید عجیبی به یه تغییر خیلی بزرگی دارم ، من بازی فراوانی رو دو ماه انجام دادم اما تک و توک و به اشتباه خیلی اوقات به بهونه های مختلف بازی نمیکردم . اما دوباره از دیروز شروع کردم از اول . و هر چیزی که میخرم قشنگ با جزییات حتی با نوشتن برند و اینکه میرم فروشگاه های اینترنتی قیمت اصل جنس رو میبینم و بعد میخرم . حس خوبی دارم . دیدگاهم نسبت به ثروت دو ماه هست که تغییر کرده و حس خوبی در مورد پول و ثروت دارم و هر کسی که میبینم ثروتمنده لذت میبرم . اما هنوزم که هنوز نیاز به راهنمایی دارم . من تا الان فقط با نوشته های استرهیکس و جو ویتل و باب پراکتر رفتم جلو ، اما خب دوسداشتم یه شخصی هم بتونه منو کمک کنه تا سریع تر نتیجه بگیرم . مثل دقیقا الان که دنبال یه شغل خوبم و مصاحبه هم کردم یه شغل خیلی خوب بود . قرار شد امروز باهام تماس بگیرن که برم اما تماس نگرفتن و همش نگرانی و استرس سمتم میاد . از یجاهاتی هم قراره مستقل بشم و همین موضوع ها باعث شده که به قانون جذب یقین پیدا کنم ، اما هنوز نگرانم و جواب بزرگی فعلا نگرفته ام . کمکم کنید .

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالم که در مسیرتون به سایت آهن ربای ذهن برخوردید.درسته خوندن کتابهای مختلف خیلی در رسیدن به خواسته هامون نقش دارند ولی به تجربه دریافتم که بدون یک سیستم و روش موفقیت که جامع و اصولی باشه، دسترسی ما به خواسته هامون محقق نمیشه یا خیلی طول میکشه.افراد زیادی رو دیدم و حتی با من مشاوره داشتند که ما خیلی کتاب خوندیم ولی نتیجه نگرفتیم یا در احوالات افراد موفق بررسی کردیم. من همیشه از ناپلئون هیل مثال می زنم و اینکه به درخواست دیل کارنگی زندگی نزدیک به هزار نفر از ثروتمندان زمان خودش رو بررسی کرد و یک فرمول وروش بدست آورد که هر کسی اون فرمول و روش رو استفاده کنه ،میتونه تا درصد بسیار بالایی و حتی میشه گفت 100درصد به ثروت برسه.و جالبه در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید میگه با خوندن این کتاب پی به اون اصول می برید .من هم دنبال چنین چیزی در بحث رشد و پیشرفت شخصی بودم و هستم و شکر خداوند مهربان به نتایج بسیار عالی هم رسیدم . در دوره ها و سمینارهای موفقیت شرکت کردم و کتابهای زیادی خوندم،ودنبال اصول ثابتی بودم که هر کس اونها رو رعایت کنه،به موفقیت برسه،بدون شک وتردید و صد در صد.(سیستم برمودای موفقیت و در ادامه دوره بینظیر استاد قانون جذب شوید که مراحل پایانی خودش رو می گذرونه) دوست من ما همیشه تضمین رو بهتر از اون مواردی که دست خودمون هست میبینیم،گفتم اگر اون اصول ثابت رو رعایت کنه.
   توصیه من به شما استفاده از یک سیستم و روش هست.باید در هر خواسته ای یک استراتژی و روش داشت.خوب اگر موفق نبود دنبال یک استراتژی دیگه رفت.درغیر اینصورت گذر سالها هم شاید نتونه ،نتیجه بده.

  • زیبا گفته:

   سلام، من میخام تو بازی وسایلی برا خونه بخرم که تو خونه ام براشون جا ندارم، اگه اون وسایلو بخرم نبود جای کافی تو خونه برام تداعی میشه، در واقعیت هم چون جا ندارم اگه پول داشته باشم هم نمیخرم چون جا ندارم براشون، پس چیکا کنم؟

   • مدیر سایت گفته:

    سلام/این یعنی داره ذهنتون پیشرفت میکنه/پس براش برنامه ریزی کنید و منتظر باشید تا پولتون برسه و خونه بزرگتری بخرید/در ضمن میتونید فعلا وسایل گرون قیمت ریزتری خرید کنید تا جاتون بزرگتر بشه.موفق باشید.

 19. مریم.ص گفته:

  درود بر شما تمام نظرات و سوال و پاسخهاتون رو خوندم بسیار بسیار مفید بودن و من ازشما ممنونم که اینقد دقیق وباحوصله جواب میدین.حدود سه سال پیش این بازی رو برای دوهفته انجام دادم امانتونستم ادامه بدم به دلیل درد ومشکل شدید دست راستم.الان بشدت دوس دارم این بازیو انجام بدم اما نمیدونم چندروز میتونم بادستم بنویسم اونم با جزییات.بنظرتون چیکارمیتونم بکنم درمورد این مسءله؟
  و ممنون میشم اگه بازی رو به ایمیلم بفرستید.سپاس

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و تشکر از حسن نظر شما
   تمام هدف این بازی بردن توجه ما به زندگی که دوست داریم و خواسته هایمان هست.پیشنهاد من به شما (با توجه به درد دستتان)این هست که یک دفترچه یادداشت ریز برداشته و فقط عناوین مواردی رو که قصدخرید دارید،بنویسید و در ذهنتون جزئیات رو بررسی کنید و داشتن اونها رو قطعی دونسته و تصور کنید.وحتی میتونید فقط عناوین رو با دست دیگتون هم بنویسید.در ضمن میتونید از همین فایل اکسل که طراحیش کردم استفاده کنید و در کامپیوتر با دست چپتون وارد کنید.برای هر چیزی یک راه حل وجود داره.در ضمن بابت درد دستتون هم میتونید مواقعی که درد نمیکنه،بسیار شکرگذاری کنید و در مواقعی که درد دارید فقط به قسمتهای دیگه بدنتون که سالم هستند توجه کنید.اگر این فرمول رو بکار ببرید ،از نظر ارتعاشی در وضعیت سلامت خواهید رفت وبزودی از نظر فیزیکی هم سالم خواهید شد.کی و چطورش رو نمیدونم ولی قطعا جواب میده.

 20. پرواز گفته:

  سلام و خسته نباشید

  و تو یه فایل صوتی از یکی دیگه این روشو شنیده بودم 4 روزه شروع کردم تو این چهار روز پیشنهاد کار شده
  و سوالی که دارم اینه که مثلا من با این پولی که واریز میشه مثلا میتونم خواهرمو ببرم دکتر برا درمان؟؟؟؟؟یا خرج کردن برا بیماری منفیه؟؟/
  و سوال بعدیم اینه که گفتن یه روزه باید خرجش کنیم مثلا ما بخواهیم با این پول بریم سفر مثلا مشهد یا یه کشوری خب یه روز تموم میشه و سفر هم که یه روزه نمیشه رفتو خرج کرد
  و اینکه تو خرید واقعی من خیلی مشکل پسندم خیلی وقتمو میگیره و اگه بخوام هروز با این روش خرج کنم سخته برام اخه

  ممنون میشم پاسخ بدین

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   با تجربه خودم و بسیاری ازافراد دیگه ،از نتایج عجیب این بازی یکی در اوایل اون هست و دیگری از روز 100 به بعده.
   در مورد مواردی که مربوط به کمک به دیگران میشه باید این نکته ذکر بشه که طبق قانون جذب ما فقط در مواردی که کاری از دستمون برمیاید میتوانیم به دیگران کمک کنیم ،بدون اینکه به مشکلشون توجه کنیم و دلسوزی کنیم.
   این شاید کمی براتون عجیب باشه ولی توجه به هر چیزی حتی بیماری نزدیکان ،میتونه شرایط رو برای جذب همون موارد برای ما بوجود بیاره. و اگر ذهنتون در مورد قبول این مطلب مقاومت داره باید بگم که هرچه شما دلسوزی کنید و مشکل شخصی رو احساس کنید نتنها کمکی به اون نمیکنید بلکه با همدردی با همون احساس بد،آن را در شخص تشدید میکنید.در موردی که سوال کردید،هیچ اشکالی نداره،چون شما پول دارید و کمک کردیدولی توجه به بیماری نکنید و خواهرتون رو در حالت سلامتی کامل تصور کنید.
   سوال بعدی در مورد سفر،شما میتونید روی پولی که هر روز براتون واریز میشه حساب باز کنید و حتی اگه در اولین روز بازی هم باشید میتونید روز اول با 1میلیون تومان به مشهد برید و روز دوم هم 2میلیون تومان در حسابتون دارید و روز سوم3 میلیون تومان و شما در سه روز6میلیون تومان دارید.
   و اگر هم قصد سفری لاکچری و لوکس رو دارید میتونید کمی صبر کنید تا مبلغ واریزی به حسابتون زیاد بشه مثلا به روز 100برسید که100میلیون تومان در حسابتون دارید.
   در مورد مشکل پسندیدتون این یک ویژگی مثبت هست،چون بیشتر روی خواسته هاتون تمرکز پیدا می کنید و اگر براتون سخت هست میتونید یک وقت برای این بازی بگذارید،مثلا یک ساعت خاصی در روز که کار کمتر دارید،به انجام این بازی بپردازید.با تعیین وقت ، کارتون راحتتر میشه.

 21. پرواز گفته:

  سلام خسته نباشین
  ممنون از پاسختون
  خواهر من کم توان ذهنی هست و 17 سالشه مثل بچه هاس ولی این مشکل رو ظاهرش تاثیر نذاشته انقد هرچی خواسته بهش دادن الان اذیت میکنه میگه هرچی من میگم بگیم بعدا بمونه بعد الان نمیشه داد بیداد میکنه هروز سروصداست تو خونه هر روز دادوبیداد میکنهخیلی اذیت میکنه نمیدونم چیکار کنم در مورد مشکلش خب هروز جلو چشممه خواهرم میبینمش مشکلاتو میبینم منم دوس دارم مث همسناش باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   شما با توجه نکردن به مشکلات ، به مرور زمان کمتر این موارد رو میبینید.دو نوع توجه در قانون جذب وجود داره.یکی مهارت در توجه به چیزهای خوب و دیگری مهارت در توجه نکردن به چیزهای بد.درسته ،شاید سخت به نظر برسه ولی میتونید کم کم توجهتون رو به موارد خوبی تو زندگیتون وجود داره ببرید و کم کم میبینید که اوضاع براتون تغییر میکنه.این جای کار روی خودتون و ذهنتون داره و اینکه چقدر برای زندگی بهتر اشتیاق دارید تا مقاومت های ذهنیتون رو رد کنید.من تغییر گام به گام رو پیشنهاد میکنم.کم و آهسته ولی پیوسته.

 22. نوید گفته:

  سلام
  من چندتا داستان هایی از مردم که در مورد راز نوشته بودند خوندم :
  اینکه با تکرار کلمات مثبت نظیر : من ثروتمندم ، من پولدارم ، من آهن ربای پولم
  و شکرگزاری ، به طور خیلی باورنکردنی در قرعه کشی مبلغ هایی میلیاردی بدست اوردند .
  پس این یکی از شاه کلید ها میتونه باشه که با این تکنیک به ثروت زیادی برسیم . درسته ؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   صرفا گفتن این کلمات مثبت بدون آگاهیهای موفقیت و کار بر روی ذهن ناخودآگاه ،نمیتونه باعث موفقیت بشه و قبلا هم گفتم حتی چندصدبار تکرار کلمات مثبت بدون داشتن احساس مطلوب از گفتن آنها،شاید نتیجه معکوس هم بده.
   مثلا یک نفر که از نظر مالی سالها مشکل داشته و تصمیم بگیره با کلمات مثبت مثل من پولدار هستم و تکرار اون ،به ثروت برسه.
   ناخودآگاهش،همون ابتدای کار موانع رو براش ایجاد میکنه و به صورت واگویه های درونی و یا مثل یک قاضی در درون ذهنش ،میگه:تو پولداری؟!!پولت کجاست؟چطوری پولداری؟پس این بدبختی از کجاست ؟ و کلماتی مثل این.
   البته سپاسگزاری ،انسان رو در فرکانسی هماهنگ با مبدا آفرینش قرار میده.سپاسگزاری،یعنی احساس رضایت از راحتی و نعمتی که در اختیار ما قرار داره و تنها در صورتی انجام میشه که نعمت رو احساس کنیم و لذتش رو برده باشیم.سپاسگزاری موجب ایجاد ارتعاشات مثبت میشه ونعمت بیشتری در مورد همان موضوع سپاسگزاری شده ،وارد زندگی فرد خواهد کرد.
   ولی توصیه من به همه کسانی که خواهان یک زندگی بهتر هستند،این هست که حداقل یک دوره ،روی خودشون و آگاهیهاشون کار کنند.ببینید، خوندن کتابهای مختلف ،نتونسته در اکثر افراد نتایجی که می خواهند رو ایجاد کنه.چون صرفا باعث آگاهیهای پراکنده ای شده که هرازچندگاهی ذهن رو درگیر میکنند.

 23. پرواز گفته:

  سلام خوبین ؟ خدا قوت
  من ادم کینه ای نیسم ولی کسایی که مدام بهم بدی میکنن و تکرار شده را نمیتونم فراموش کنم ازشون بدم میاد اذیت میشم یا کسایی رو که حس میکنم حسودیمو میکنن و واقعا میدونم حسودیمو میکنن و از حسودی اذیتم میکنن نمیتونم ببخشمشون و فراموش کنم ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید رابطه ای که تموم شده ولی طرف خیلی اذیت کرده رو چجوری فراموش کنیم و افرادی ک حسودن و خوبی مارو نمیخوتنو باهاشون روبرو میشیم رو چجوری تحمل کنیم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   سازوکار جهان به این صورت هست که به هر چیز توجه کنید از آن چیز بیشتر به شما میدهد.شما با بخشش وعدم حس بد نسبت به کسی در واقع دارید به سود و منفعت خودتان عمل می کنید.اگه به شما بگم،با عدم بخشش هر کسی که اذیتتان میکند و یا نسبت به شما حس بد و حسادت دارد،تنها دارید از این نوع رفتارها در زندگیتان را بیشتر میکنید،آیا باز هم دوست دارید چنین احساسی داشته باشید؟
   مسلما همه ما دوست داریم به نفع خودمان عمل کنیم.شما با بخشش دیگران ،کاملا به سود خود عمل میکنید.این را بارها با خودتان تکرار کنید،من با بخشش دیگران به نفع خودم عمل میکنم. من به خوبیهای افراد توجه میکنم،به هر چیزخوبی که میبینم و دوستش دارم و جهان ازآنها بیشتر بمن نشان میدهد و از این سازوکار جهان سپاسگزارم.
   جهان مثل یک مهمانی بزرگ هست که انواع غذاها در آن وجود دارد و شما هرچه وقت بیشتری روی یک غذا صرف کنید،صاحبخانه ، مقدار بیشتری ازآن نوع غذا برای شما فراهم میکند.
   با رعایت توجه به خوبیها ، جهان شرایطی رو برای شما فراهم میکنه که کمتر با چنین افرادی برخورد کنید و تا جایی میرسید که اهمیت چنین افرادی آنقدر نزد شما پایین می آید که در صورت برخورد با اونها هم هیچ احساس بدی در شما بوجود نمی آید.

 24. sahar گفته:

  سلام خسته نباشید
  من بازی فراوانی رو تا روز ۴ ادامه دادم ولی وقتی دیدم که احساساتم عادیه و شور و هیجان خیلی زیادی ندارم دیگه ادامه ندادم.دلیلش هم این نیس که دهنم اون چیزایی که میخوام بخرمو باور نداشته باشه .مشکل من فقط عادی بودن احساساته .اگه راهنماییم کنین چکار کنم ممنون میشم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   ایده آل گرا نباشید و بازی رو ادامه بدید.اگر این بازی رو واقعی فرض کنید و هر چیزی که خرید می کنید،تصویر زیبایی از داشتن اون رو احساس کنید،امکان نداره ،احساس خوب داشتن رو نداشته باشید.کمی با تمرکز بیشتری بازی رو انجام بدید،در ادامه خود بخود احساسات عالی را هم تجربه خواهید کرد.فقط وقتی که این بازی رو انجام می دهید،به خودتون بگید،همین چند دقیقه ای که دارم این بازی رو انجام میدم،برو تو رویا،وفکر کن واقعیت زندگیت دستورالعمل این بازی هست.اینطوری خیلی راحت تر میتونید،ذهن استدلالی خودتون رو کنار بزنید و هیجان و احساس خوب رو هم در خودتون بوجود بیاورید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   کل بازی یک دستورالعمل هست و برای راحتی در اجرای بازی یک فایل اکسل طراحی کردم که شما میتونید با وارد کردن ایمیل خودتون در جعبه دریافت ایمیل در انتهای همین صفحه، در ایمیلتون، دریافتش کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   احتمالا آدرس ایمیل شما ،اشتباه وارد شده،چون به صورت اختصاصی هم ارسال نمیشه و پیغام خطا در ارسال میده،لطفا آدرس ایمیل خودتون رو بررسی فرمایید یا اینکه از یک ایمیل دیگه استفاده کنید.
   تشکر از همراهی شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هر وقت حوصله داشتید و حالتون خوب بود،میتونید سراغ این بازی برید.ضمنا فکر کردن به چیزهایی که دوستشون دارید در هر شرایطی میتونه احساس خوبی در شما بوجود بیاره. مثال،فرض کنید یک روز پر ازکار وتلاش رو پشت سر گذاشتید،خسته اومدید خونه و متوجه شدید که تنها هم هستید و غذایی هم برای خوردن نیست و باید یه چیزی هم درست کنید که بخورید چون گرسنتون هست و خلاصه یه شرایط خیلی خسته و بی حالی ، دارید.ناگهان تلفن زنگ میزنه و یک نفر پشت تلفن به شما میگه صد میلیون تومان پول برنده شدید،(حالا از هر طریقی)،می خوام بگم با همه این شرایط ممکن هست از شدت هیجان،چندین بار بالا پایین بپرید وبه چند نفر از عزیزانتون زنگ بزنید و با شادی و هیجان بهشون اطلاع بدین وهمه این کارها در حالیه که تا همون قبل از تلفن اصلا در این حال وهوا نبودید.حالا فکرش رو بکنید فقط یک نفر زنگ زد و چنین چیزی به شما گفت و شما فقط با یک خبر این همه احساستون عوض شد. قانون جذب میگه باید باشی تا بشی.باید حسش کنی و احساس داشتنش رو داشته باشی تا بدستش بیاری.این رو شاید هیچ جا نگفته باشند ولی من اینجا میگم،علاوه بر موارد مربوط به ارتعاش، شما باید لیاقت رویات رو ابتدا بدست بیاری ،اونوقت هست که اون رویا رو هم بدست میاری واگر اون لیاقت نباشه ،حتی بدست آوردن اون رویا دوام زیادی نداره و بزودی به سرجای اول انسان را هدایت می کند.

 25. .... گفته:

  سلام میشه پولی که روزانه دریافت میشه رو برای خرید زمین استفاده کرد و روزای بعد با پولا اون رو ساخت و در نهایت به یه چیزی تبدی کرد؟ مثلا کارخونه یا آپارتمان و …

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   بله، شما میتونید موقع قرارداد خرید زمین یا ویلا ویا هر چی که دوست دارید، یک مبلغ بیشتری پرداخت کنید و پرداخت مبلغ رو به صورت روزانه ثبت کنید.ولی توجه بشه که ما دنبال سرمایه گذاری در این بازی نیستیم و فقط هر چی که خرید میکنید برای تفریح و لذت و استفاده باشه .

  • مدیر سایت گفته:

   هر چه به بازی شکل واقعی تر بدهید ، نتایج بهتر و بیشتری میگیرید. من خودم چون خیلی زیاد خرید اینترنتی انجام میدم، ابتدا قیمت کالاها رو میبینیم و بررسی میکنم و بعد از مبلغ روزانه خودم استفاده کرده و خرید می کنم.

 26. مصی گفته:

  تو این بازی آیاقیمت ها باید متناسب با واقعیت باشه مثلا میشه یه شلوار ده میلیون تومانی خرید؟(در حالی که مثلا قیمت بهترین شلوار100 هزار تومنه)

  من خودم حتی تو این بازی هم وقتی قبل از خرید درباره جنس وقیمتش تحقیق میکنم راحتترم…. خخخخخ .آیا این درسته؟

  • مدیر سایت گفته:

   هر چه قیمتها به واقعیت نزدیک تر باشه، بهتره، شما اگه نمیتونید کاملا در روز نقش داشتن این پول رو بازی کنید، برای یک وقت مشخص که میتونید رویا پردازی کنید و کاملا احساس کنید که این پول رو دارید و خرجش کنید.با گذشت زمان و دیدن اینکه کم کم مواردی رو که برای خرید نوشته بودید ،در واقعیت دیدید، خودتون بیشتر مشتاق انجام بازی میشید.

 27. masi گفته:

  خریدن سکه یا سهام برای آدم جنبه تفریح و ریسک و قمار و هیجان هم داره ولی اصلش اینه که به هرحال سرمایه گذاریه این مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟

  • مدیر سایت گفته:

   مهم نیت درونی شماست. اگه نیت شما سرمایه گذاری باشه، یعنی به فراوانی اعتقاد ندارید و می خواهید از فرصت استفاده کرده و ذخیره کنید ولی اگر نیت شما تفریح و لذت حاصل از فراوانی باشه، جهان امکانات و نعمات بیشتری رو در اختیار شما قرار میده. دقیقا قانون جذب به ارتعاشات درونی ما پاسخ میده.

  • مدیر سایت گفته:

   باید ببینید که اگر واقعا چنین پولی به حسابتون روزانه واریز میشد، وواقعا چنین پولی داشتید آیا میتوانستید،صدقه بدهید یا نه؟ و اگر جوابتون مثبت بود میتونید جهت صدقه یا کمک یا بخشش به دیگران ،استفاده کنید.

 28. Hadis گفته:

  سلام خسته نباشید میتونیم یا پولمون کلاسم بریم مثلا کلاس موسیقی که هرماه مقداری از پولو واریز میکنیم یا یه جا کل پولو بریزیم ک بهمون خصوصی یاد بدن؟؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   بله ، میتونید مبلغ کلاس رو کامل و یکجا پرداخت کنید.ویا هر موقع موعد پرداخت شد از مبلغ همون روز کم کنید.میتونید بهترین استادها رو جهت آموزش مهارتی که دوست دارید، استخدام کنید.

 29. Navid گفته:

  یه سوال که ذهنمو درگیر کرده , اینکه چطور میشه با قانون جذب در قرعه کشی ها برنده شد؟ چون عکس العمل های ادم هایی که برنده میشن انگار باور نداشتن , انتظارش هم نداشتند .

  • مدیر سایت گفته:

   تصورات غلطی درباره قانون جذب وجود داره و یکی از اونها همین مورد هست واینکه میتوان به وسیله آن موارد مشخصی را جذب کرد،در حقیقت با تمرکز روی مورد خاص ،داریم برای درخواستمون راه تعیین میکنیم. استفاده از این قانون به این شکل هست که شما بوسیله آگاهی واستفاده از قانون جذب،ارتعاشات خوب مالی می فرستید و شرایط طوری برای شما رقم میخورد که خودش را به اشکال مختلف نشان می دهد. با وابسته کردن پول و ثروت از یک راه مشخص ،شما دست کائنات (ابزار خداوند برای اجابت درخواست های ما) را می بندید. در همان لحظه که شما مشتاق برنده شدن در قرعه کشی می باشید،کل افرادی که در آن قرعه کشی شرکت دارند نیز همین اشتیاق برنده شدن را دارند.و از نظر قانون جذب تنها شخصی برنده هست که بیشترین ارتعاش مثبت مالی را داشته باشد ولی تنها راه بدست آوردنش را برنده شدن در قرعه کشی قرار نداده باشد و اشاره شما به عکس العمل غالب افرادی که در قرعه کشی برنده میشن هم تایید میکنه که اونها در حس خوب مالی بودند و فکرش رو نمیکردند که از این طریق به اونها جواب داده بشه ولی افرادی که با قانون جذب آشنا باشند وبه قول من استاد قانون جذب ،باشند، اینطور عکس العمل نشان نمیدهند و خیلی عادی تر برخورد میکنند وانگار انتظار داشتند که از راهی به اونها نعمتی برسد و کار استاد قانون جذب این هست که با فرستادن فرکانس ها و ارتعاشات مثبت در هر زمینه ای، هر اتفاقی را پله ای در راه رسیدن به خواسته اش میداند هر چند به ظاهر آن اتفاق چندان خوشایند نباشد.

 30. سهیلا گفته:

  سلام متشکرم از سایت فوق العادتون این بازی برای کسی که هیچ منبع درامدی نداره هم جواب میده و میتونه روی منبع درامد خانواده تاثیر بزاره یا حتما کسی که فعالیت مالی داره باید انجامش بده؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.از توجه شما سپاسگزارم.
   هر کسی میتونه این بازی رو انجام بده و با تغییر توجه به سمت فراوانی وثروت، اونها رو وارد تجربه زندگی شخص خواهد کرد.نمیشه راه مشخصی تعیین کرد که مثلا در ذهنمان بگیم ،ممکن هست از فلان راه وضعیت مالی من متحول بشه ولی با تغییر توجه واستمرار در آن ،با نشانه هایی که کم کم می بینیم،ذهنمان به باور فراوانی و رفاه میرسه واونوقت چیزهای بیشتری از فراوانی ،میبینه .

 31. mehrad گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید به مدیریت و اعضای محترم سایت
  بنده هر بار با شوق و ذوق فراوان سراغ ایمیلم میرم که فایل اکسل رو دریافت کنم اما متأسفانه می بینم که ارسال نشده هرچند میدونم که سرتون خیلی شلوغه و درخواستها زیادن اما خواهش می کنم فایل رو برام ارسال کنید. با سپاس مجدد از مطالب آموزندتون

 32. فرانک گفته:

  با سلام
  من تازه بازی رو شورع کردم و یک سوال برام پیش اومده ، میخواستم بدونم آیا هدیه خریدن برای عزیزان و اطرافیان هم خرید کردن مسوب میشه یا نه اون هم مثل موارد بدهی و قرض و اینها ممنوعه؟
  ممنون میشم پاسخ من رو بدید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هدیه جزو خریدکردن شما حساب میشه و شما هر چقدر که در صورت داشتن واقعی اون مقدار پول ،ظرفیت خرید برای دیگران را دارید،میتونید خرید کنید،چه هدیه باشه و چه کمک کردن و خیرات.

 33. ساینا گفته:

  بازی بسیار بسیار عالی هست،من مدت بسیار زیادی دنبال قانون جذب بودم ولی واقعا همه چیز واسم سخت بود الان همه رو باهم انجام میدم مثلا وقتی تمرین28روزه راندا برنو انجام میدادم احساس نیازم بیشتر وبیشترمیکردم هرچندشکرگزاری فراوان میکنم،ولی این بازی کلی بهم رویه میده واسم نقطه عطفه من علاقه وافری به خرید کردن دارم واین بازی کلا روحیمو تغییر داده به نظرم بهترین چیز تو پیرامون قانون جذبه بعدشم تصویر سازی یا تجسم خلاق که ازش دقیقا همونطوری که تصویرسازی میکردم جواب گرفتم،الان روز سومم وکلا روحیم تغییر کرده از صبح تاشب همه فکر وذکر ذهنم اینکه چی بخرم(اصلا نگران نیسم انقد چیز میز نیاز دارم که فکر کنم یکسال بشه خریدام😂امیدوارم تا تهش برم)بابهتربن خبرا میام سمتتون ،،،استاد یه سوال میشه با پولام عمل زیبایی هم انجام بدم😂

 34. مهناز گفته:

  سلام باعرض اردات خدمت شما .من تازه با سایت شما آشنا شدم .سوال داشتم میشه به عنوان مثال خرید برا شغل مورد نظر هم باشه ؟مثلا خریدمحصولات آرایشی برای فروش ؟چون همون لحظه فروش نمیره و ممکنه طول بکشه که مشتری خرید بزنه .میشه راهنمایی کنید آیا میشه یا نه؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   این بازی اختصاصی جهت ایجاد تمرکز بر مواردی هست که دوست داریم وارد تجربه زندگی ما بشه و خرید و فروش از خطوط قرمز اون هست.بنابراین شما با این پولی که به حساب شما واریز میشه فقط لذت ببرید و هر چیزی که دوست دارید ،خرید کنید،تفریح کنید،به گردش برید و سعی کنید این تجربه ها واقعی باشه و حسش کنید .

 35. کیان گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید استاد من سره کارم دیر وقت میام خونه وقت ندارم برم بازار خرید کنم آیا میشع خریدامو اینترنتی انجام بدم لطفا جوابشو بهم بدین حتما اگه ایمیل کنید که چه بهتر

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله ،اتفاقا من همه خریدهام رو به صورت اینترنتی انجام میدم وازین کار لذت می برم. محصولات مختلف رو با هم مقایسه میکنم. نظرات افرادی که از اون محصولات خرید کردند رو بررسی میکنم و در نهایت با لذت خریدم رو انجام میدم.

 36. الهه زمان گفته:

  ممنون از اینکه این بازی رو گذاشتید اونقدر که این بازی لذت بخشه برام .قابل مقایسه با هیچ چیز دیگه ای نیست ،نمیدونین که چه احساس خوبی بهم میده ،هر روز صبح با عشق دفترمو مینویسم اصلا هم فکر نمیکنم چون برنامه های زیادی دارم که براحتی میتونم ۳۶۵روز رو راحت خرج کنم از چیزای مورد علاقه گرفته تا سفرهای داخلی و خارجی وکمک به تمام نیاز مندهای اطرافم و………خیلی خیلی لذت بخشه برام انگار که واقعا این پولو دارم حتی نوشتنش به اندازه خرید واقعی به من احساس لذت میده …..اینکار احساس اعتماد به نفس و سپاسگزاری از خدا و کمک به دیگران و اعتماد وتوکل به خدا و امید به زندگی منو هزار برابر کرده.اصلا هم احساس مقاومت در برابر خرج کردن ندارم ایده های زیادی دارم .حتی برای کمک به جوانانی که در شرف ازدواج هستند و شغل ندارن میخرم یه کارخانه بزنم که صد نفر توش مشغول به کار بشن با درامد عالی وسودش رو هم صرف اداره یه یتیم خونه ای که دایر کردم بکنم .خدایا شکرت میدونم الان روی کاغذه ولی میدونم یه روزی تمام این خریدها و ایده هام تبدیل به واقعیت میشه….بازم شکرت

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   آفرین بر شما و از نظرات و افکاری مانند شما لذت می برم و خداوند رو سپاسگزارم که من رو به این مسیر هدایت کرد و چنین کاربرانی جذب سایتم می شوند. خدایا شکرت از این همه فراوانی و نعمت و شکر از این مسیر زیبا که در اون قرار دارم.

 37. babak گفته:

  سلام ممنون از سایت خوبتون راستش من خودم به قانون جذب اعتقاد دارم ولی خانوادم ندارن از اونجایی که میخوام از طرف اونا مورد تمسخر واقع نشم و باعث سردیم نشن نمیخوام اونا از این جریان مطلع بشن میشه من هر روز بعد از نوشتن خریدهام و باور اون برگه ی دفترو پاره کنم که کسی نبینه؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   سپاس از توجه شما – شما میتوانید هر طوری که دوست دارید این بازی رو انجام بدید و میتونید از همین فایل اکسل هم که در این صفحه هست استفاده کنید و روی اون رمز بگذارید تا کسی به محتویات اون دسترسی نداشته باشه.یک توضیحی هم درباره رفتاری که در پیش گرفتید بدهم و اینکه بهترین کار رو انجام میدید.من در محصول استاد قانون جذب شوید در ابتدای گام اول توضیح میدم که شما با یک روش زندگی آشنا میشید که در ابتدا خیلی هیجان زده میشید و دوست دارید با دیگران اونرو درمیان بگذارید و همه رو ازین نوع احساس خوبی که پیدا میکنید،مطلع کنید و راه وروش رو به دیگران نشون بدید ولی اکیدا توصیه میکنم،جلوی این هیجانات اولیه رو بگیرید و با دیگران درباره مواردی که یاد میگیرید صحبت نکنید،وبمرور زمان،وقتی فرکانسها و ارتعاشات شما عوض میشه، دیگران خودشون به سراغ شما میان تا ببینند چطور شد که اینقدر تغییر کردید و وضعیت زندگی شما متحول شد.وافرادی که در فرکانس درست باشند،خودبخود به سمت شما جذب میشوندواستفاده می برند ولی افرادی با شما هم فرکانس نباشند،حتی اگر شبانه روز برایشان توضیح بدهید و دلیل بیاورید ،هیچ فایده ای ندارد. از نظر قانون جذب،شما نباید با دیگران بر سر این قوانین بحث کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هرچه این بازی به واقعیت نزدیک تر باشه ،نتیجه بهتری گرفته خواهد شد.ضمیرناخودآگاه ما تفاوتی بین خیال وواقعیت قائل نمیشه .در کل توصیه میشه طوری بازی رو انجام بدهید که باورتون بشه ،اینها واقعیت هست.در مورد قیمت هم همینطور و میتونه نحوه خریدتون اینطوری باشه که از هرکالایی که دوست دارید خرید کنید، در اینترنت جستجو کنید و چون پول دارید،بهترین و باکیفیت ترینشون رو بخرید و حالا اگر کمی گرانتر هم خریدید مشکلی نیست چون تمرکزتون باید روی فقط لذت بردن واحساس خوب ثروت باشه.

 38. کیان گفته:

  سلام خسته نباشید استاد ببخشید زمانی که بازی رو انجام میدیم باید موقع خرید کاملا اونو حس کنی با حس واقعیت حالا سوالم اینه که چجوری به این حس برسیم که ذهنمون مقاومت نکنه

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   ذهن ما با همه پیچیدگیهایی که داره ،قدرت بسیار زیادی هم در تغییر داره ،شما با تکرار یک روش ،میتونید ذهنتون رو برنامه ریزی جدیدی انجام بدهید.بهترین توصیه من برای رفع مقاومت ذهنی ،توجه نکردن به مقاومت ذهن و ادامه دادن هست.با تکرار و استمرار در هر کاری ،مقاومت ذهن تبدیل به همراهی با شما میشود.
   گفتم که ناخودآگاه ما تفاوتی بین خیال و واقعیت قائل نیست.این واقعیت وجود ماست و توانایی انسان هست که میتونه بدون داشتن فیزیکی یک خواسته ،اون رو احساس کنه و به سمت خودش بکشونه،این یک واقعیت هست.ولی باید باورش کنیم.باید درک کنیم که میتونیم خلق کنیم و بوجود بیاریم. به دوروبرتون نگاه کنید ،…. تقزیبا میشه گفت همه چیزهایی که میبینید یک روزی در خیال کسی بود وبه واقعیت تبدیل شد،البته یکدفعه بوجود نیومد ولی به واقعیت تبدیل شد.این رو بارها باید به خودمون بگیم که همه محصولات و اختراعات از خیال به واقعیت تبدیل شدند.

 39. مدیر سایت گفته:

  سلام
  در جهان هیچ چیزی بنام تصادف وجود ندارد. یکی از دلایلی که همیشه میگم افراد نباید گذشته رو در زندگیشون دخالت بدن به همین دلیل هست که بمحض اینکه شما تصمیم به تغییر می گیرید،نقطه جذب شما هم تغییر میکند و هرچقدر مصمم تر و با قدرت تر این تغییر شروع بشود،قدرت ارتعاشات بیشتر میشود و بیشتر خودش را نشان خواهد داد.ولی معمولا افراد با گذشت کمی زمان، از شور وهیجان اولیه فروکش میکنند و در نتیجه کمی در نتایجشان افت میکنند واگر ایمان به نتیجه گرفتن حتی در شرایط بد نباشد،دوباره به نقطه اول برمیگردند.
  در مورد شما هم مطمئن باشید که همه این موارد نشانه هستند و میتوانید از آنها برای تقویت باور موفقیت و ثروت استفاده کنید. موفق وشاد باشید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   بهترین کتابی که در زمینه قانون جذب میتونم معرفی کنم،کتاب از خدا بخواه او میدهد نوشته استر هیکس هست.ولی مطالبی که در کتابهای استر نوشته شده خوب ترجمه نشده اند و شاید کمی گیج کننده باشند ،این رو بخاطر این گفتم که اگه این کتاب رو تهیه کردید و خوندید وچیز زیادی متوجه نشدید ،باید چند بار خوانده بشه تا مفاهیم اون درک بشه. به امید خدا دوره استاد قانون جذب شوید در مراحل پایانی خودش هست و از پایه تا پیشرفته ، سبک زندگی با قوانین آفرینش،آموزش داده خواهد شد.تجربه ای که از یادگیری قانون جذب دارم این هست که در ابتدا خیلی ساده وابتدایی به نظر میرسه ، طوری که فکر کردم به راحتی میتونم استاد قانون جذب بشم.ولی هر چه بیشتر یاد گرفتم ، بیشتر تشنه شدم و وارد مباحث بسیار عمیق آفرینش شدم.طوری که همه ابعاد وجودی انسان در این قوانین مورد بررسی قرار می گیرند.وهر چه بیشتر یاد گرفتم ، بیشتر خواستم و هر چه مقاومت ذهنی کمتر بشود، نتایج بیشتر خواهد بود.والان میتونم به جرأت بگم که هیچ سوالی در ذهنتان نمی ماند که بوسیله قانون جذب نتوانید پاسخ آن را پیدا کنید. ولی خوب ذهن انسان همیشه میتونه برای اینکه در همون جایی که هست باقی بمونه و راحتی خودش رو از دست نده، سوال که نه،بهونه هایی پیدا کنه که جلوی پیشرفت خودش رو بگیره و وقتی وارد آموزش این قانون میشی ،این موضوع رو درک میکنی. همه اینها رو گفتم تا شما جزئی به یک مقوله نگاه نداشته باشی، اگر کتابی خوندی و در نظرت مطالبش در مورد موضوعی که دنبالش هستی،قانع کننده نبود یا نتونستی هضمش کنی، متوقف نشو،بلکه تا به درک کاملی نرسیدی ، ادامه بده،این ادامه دادن میتونه خیلی هم آهسته باشه ولی توقف ،خوب نیست.
   موفق باشی

 40. آنا گفته:

  سلام،
  من هنوز بازي رو شروع نكردم ولي حتما اينكار رو خواهم كرد و ميخواستم اول اطلاعاتم رو جمع آوري كنم تا درست انجام بدم.
  آيا ميتونم قسمتي از پول رو براي قسط اوليه يك آپارتمان بدم؟
  آيا امكانش هست كه ساختماني رو بخرم؟ ميتونم بفروشمش و پول سودش رو بعلاوه پول همون روز چيز ديگه اي بگيرم؟
  آآيا فقط بايد براي تفريح و نيازهاي روزانه مون خريد كنيم؟
  ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   هدف این بازی ایجاد ذهنیت فراوانی در مورد ثروت و امکانات جهان هست ، و فقط خرج کردن و لذت بردن از خرید میتونه این ذهنیت رو ایجاد کنه. و پرداخت قسط ویا خرید وفروش تداعی کننده کمبود در ذهن هستند.پس فقط برای تفریح و خواسته ها و خرید نیازهای روزانه این بازی رو انجام بدهید. از چیزهای کوچک شروع کنید و کم کم با زیاد شدن سهم روزانه ،چیزهای گران تر را خرید کنید.

 41. کیان گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید خواستم ببینم میشه یه جنسو که امروز خریدی چند روز دیگه هم میشه همون جنسو خرید یا کلا هر جنسو یه بار میشه خرید؟؟سوال بعدیم اینه که برای اینکه بخوام با حس واقعیت این کارو انجام بدم چه کارهایی باید بدم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   در خرید هر چیزی که دوست دارید ،هیچ محدودیتی وجود نداره ، مثلا اگه شما دوست داری دو تا گوشی داشته باشی یا سه تا گوشی داشته باشی یا کلکسیون گوشی داشته باشی، مشکلی بابت این موضوع نیست ،تنها چیزی که مهم هست اینه که از داشتن اونها لذت ببری و واقعا اگر این مقدار پول روزانه به حسابت واریز بشه ،همینطور خرید می کنی.
   در مورد روشهایی برای ایجاد حس واقعیت ، بهترین کاری که میتونید انجام بدید،تجسم داشتن خریدی هست که انجام دادید،همه مراحل خرید رو انجام بدید،فکر نکنم بیشتر از5دقیقه وقتتون رو بگیره که هر چه بیشتر هم باشه ،چه بهتر،چون توجه شما رو به سمت خواسته هاتون می بره،

 42. Hossein Asad Sangabi گفته:

  سلام و درود و خدا قوت ، از مطالب گرانقدر تون صمیمانه تشکر می کنم ، لطفا فایل بازی فراوانی رو برای بنده بفرستید . ممنونم .

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   فایل بازی برای شما ارسال شد،میتونید تاریخ ها رو اصلاح کرده و از همین امروز این بازی رو شروع کنید.ضمنا این رو بگم ،شما میتونید به هر روشی که دوست دارید این بازی رو انجام بدید ولی طی تجربه ای که بدست آوردم ،برای من که استفاده از این فایل بهترین روش بوده،که حتی در گوشی هم میشه از آن استفاده کرد.

 43. پارسا گفته:

  قبل از دریافت بازی قلبا از همه ی عزیزانی که تلاش میکنند برای آگاهی وموفقیت من و دوستانم, ممنونم. موفقیت براتون پیش بینی میکنم

 44. اسماعيل گفته:

  سلام
  لطفا فايل اكسل بازي ثروت و همچنين متن سه گام اساسي تا استادي قانون جذب و همچنين فايل صوتي موسيقي تاثيرگذار بر ذهن را برايم ارسال بفرماييد
  متشكرم

 45. منیره گفته:

  سلام و ممنون بخاطر انرژی مثبتتون
  من بازی فروانی روز بیستم هستم . ی سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه مثلا من می خوام خوونه ای بخرم که یک میلیارد قیمتش و از اونجاییکه روزی یک میلیون ب حسب من اضافه میشه یکسالش میشه 365 میلیون حالا می خوام بدوونم می توونم اون خوونه یک میلیاردی رو طی 5 روز متوالی و هر رز 200 میلیون پرداخت کنم ؟ اگر میشه جوابمو بدین ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   تشکر از توجه شما/اتفاقا سوال خوبی کردید/هر چیزی که درواقعیت میشه انجام داد بغیر از خریدوفروش و پرداخت اقساط و هر چیزی که فراوانی رو زیر سوال میبره ،میتونیم در این بازی پیاده کنیم/من برای چنین خریدهایی با شخص فروشنده قرارداد میبندم که مثلا مبلغ خانه یک میلیارد تومانی رو در 5مرحله یا ده روزه پرداخت میکنم و بعد از پرداخت اولین مرحله،یا آخرین مرحله خرید خودم رو دریافت میکنم چون مطمئن هستم پول به حساب من واریز میشه / و این دقیقا در واقعیت هم امکان پذیر هست و دیدم میلیاردرهای بزرگی که اینطوری خرید کردند /شما میتونید ازین روش استفاده کنید/

 46. علی گفته:

  سلام به تمام دوستانم و سلام به مدیر سایت و خدا قوت به همه شما ها
  من این بازی رو به مدت انجام میدم از 100هزار تومان من شروع کردم و هر روز دوبرابرش کردم که تو 30روز شد 107112038400000تریلیارد راستش همه رو هم خرج کردم یعنی کلی چیز خریدم و ساختم الان دیگه نمیتونم پیش برم میخوام بدونم آیا اصلا درست پیش رفتم یا که نه؟و اینکه به نظرتون من تند پیش نرفتم ؟بازم مرسی از سایت وگروهتون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و درود به شما/تشکر از توجه شما/دوست من ما خودمون میتونیم برای تقویت ارتعاش ثروت تمارین مختلفی رو درست کنیم ولی یک سری اصولی هم باید رعایت بشه/معمولا اینجانب شروع از مبالغ کمتر و اضافه شدن به تدریج رو پیشنهاد میکنم.دراینصورت ذهن ناخودآگاه ما،بهتر برنامه ریزی میشه/منظور اصلی برنامه ریزی ذهنمان هست که قبول کنه در جهان فراوانی وجود داره و اگر ناخودآگاه متوجه بشه که داریم گولش میزنیم،برعکس جواب میده/پس شما از اول وطبق همین قوانینی که در این صفحه گفته شده عمل کنید./

 47. دنيا گفته:

  سلام گرمي به شما و دوستان عزيز

  خيلي زياد ممنونم و خوشحالم كسي مثل شما با صبر و حوصله و زمان پيامها رو ميخونه و جواب ميده خصوصا پيامهاي طولاني

  من از طريق همين پرسش و پاسخگويي ها تونستم اطلاعاتمو بيشتر كنم و برداشت هامو تغيير بدم و اشتباهات فكريمو درست كنم و مقاومت ذهني خيلي كنتر شده و در بعضي از موارد كلا از بين رفته

  امروز هم تمام اين صفحه رو خوندم و خيلي كمكم كرد .

  خيلي ازتون ممنونم

  يك سوال دارم

  من ميتونم پولم رو بابت گرفتن خونه رهن كامل بپردازم ؟
  و
  اينكه ميتونم از خريد خونه صرفنظر كنم و برم شهر ها و كشورهاي مختلفي كه دوست دارم بجاي خريد هميشه خونه هاي مدت دار و دلخواهمو بگيرم چون تنوع رو خيلي دوست دارم

  يا اينكه فقط بايد خريد ؟

  چون من شنيدم ثروتمنداني هم هستند اينجوري زندگي مي كنند.

  ممنونم راهنماييم كنيد

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   از نظر انرژی دهنده شما بسیار سپاسگزارم.در واقع به صورت پنهان ،با انجام این بازی نحوه زندگی قانون جذبی رو یاد میگیریم.
   شما میتونید رهن کنید ، در واقع با رهن کردن یک مکان دارید ازونجا لذت میبرید و استفاده میکنید و اتفاقا با رهن کردن هیچ وابستگی به مکان خاصی هم وجود نداره و احساس فراوانی به آدم میده،فقط یک نکته رو بیاد داشته باشید که رهن نکنید ،به این دلیل که قیمت خونه گران هست و نمیتونید بخرید،بلکه به این دلیل که من در حال ارزیابی این مکان هستم ویا دوست دارم خیلی راحت تر مکانم رو عوض کنم چون تنوع رو دوست دارم و یا اصلا دلم اینطوری خواسته و هیچ فکر خاصی بابت رهن اینجا نداشتم ، در واقع هر موقع که بخواهید میتونید اون مکان رو بخرید،چون به مقدار زیادی پول وارد زندگی شما میشه.
   بعد از اتمام مدت رهن میتونید مبلغش رو روی پول واریزیتون ، بگذارید و در جای دیگه خرجش کنید.یا از پولتون که به حساب شما واریز میشه به هر نحوی که دوست دارید ،استفاده کنید،مهم احساس خوب هست که در مواردی که ذکر کردید،لذت و خوشی و احساس خوب موج میزنه.
   قانون جذب به نیت درونی ما خیلی ارتباط داره.
   ممکن هست یک کاری به ظاهر کمبود و عدم فراوانی به نظر برسه ولی نیت ونگرش فرد ،به کمبود نباشه.مثلا بیمه کردن از نظر قانون جذب اشکال داره ، واین در صورتیه که نگرش بر روی حوادث و پس انداز برای روز مبادا باشه ، و در حقیقت بیمه گر یکی از اهرم هایی که تشویق به بیمه مثلا عمر میکنه ،همینه که شما خیالت راحت هست که بابت حادثه یا فوت به شما پول پرداخت میشه ،ولی اگر همون بیمه با نگرش بر روی فراوانی وثروت باشه ،یعنی اینکه من چنین بیمه ای دارم و خوشحالم که روز بروز به فراوانی وثروت در زندگیم اضافه میشه،من مبلغ بسیار کمی رو پرداخت میکنم ولی یک مبلغ خیلی زیاد به من برگشت داده میشه ، ویا خوشحالم در چنین جهانی زندگی میکنم که با اینکه یک زندگی بسیار عالی دارم وتاآخر عمرم به بهترین نحو زندگی میکنم ولی اگر بخاطر تضاد در جهان ،اگر مشکلی برای من پیش بیاد که اونهم به نفع من هست با اینحال به من پول پرداخت میشه. و دراینصورت ، همون بیمه عمر،بدون مشکل میشه.
   ما باید به این درک برسیم که نباید به هیچ چیز وابسته باشیم.وابستگی،یعنی باور به کمبود.وابستگی یعنی فقط ازین راه مشکلم حل میشه،و در انجام این بازی خیلی مهم هست که این مورد رو در نظر داشته باشیم و قبلا هم گفتم ،هر کسی از درون خودش خیلی بیشتر آگاهی داره ،باید بررسی کنه ببینه مثلا همین بیمه عمری که گفتم ،چه حسی در اون ایجاد میکنه،اگه یک حس اطمینان به این بیمه داره،یعنی وابسته شده و این بیمه اشکال داره.
   حتی بیمه ماشین هم همینطوره، شخصی بیمه ماشین داره و ده یا بیست سال ویا بیشتر و تا آخر دوره رانندگیش، تخفیف عدم خسارت داره ولی یکی دیگه میبینی ،دائم داره از بیمش استفاده میکنه. من موارد چالشی رو مثال زدم تا به شما وکاربران عزیزی که این مطالب رو میخونند کمک کنم ،به این نگرش برسند و بتونند اینطوری خودشون رو با قوانین جهان ،هماهنگ کنند.شما به هر چیزی وابسته باشید،باور کمبود هست ،مثلا در مورد کشتی تایتانیک گفته شده که حتی اگر خدا هم بخواد نمیتونه اون رو غرق کنه ،در صورتیکه همه به اون اعتماد داشتند و با این نگرش سوار اون کشتی شدند ،ومعتقدم اونهایی هم که نجات پیدا کردند،یا این باور رو نداشتند ویا بی تفاوت بودند ،وابستگی= باور کمبود= محدودیت و در فشار زندگی کردن.
   با تشکر از همراهی شما.

   • دنيا گفته:

    سلام سلام سلاااام

    ممنون بابت جواب با توضيحات كامل 👌🙏

    البته راجب مثال كشتي تايتانيك سوال دارم بعدا ميپرسم

    سوال دومم راجب بازي فراوانيه

    در بازي فراواني قرض كردن ،وام ، خريد طلا واسه فروش يا سكه … قوانيني هستند كه من كاملا رعايت ميكنم

    ميخواستم بپرسم در مدت زماني كه داريم اين بازي رو انجام مي ديم در واقعيت اگه بخوايم وام بگيريم ياوسيله اي بفروشيم تا با پولش يك چيزي ديگه بخريم اشكال نداره؟

    من از وقتي تمرين بازي فراواني رو انجام ميدم در واقعيت ذهنم به من اجازه نميده اينكارارو بكنم

    مثلا ميخوام دو تا دستگاه برش كاشي دارم كه بدلايلي ازش نميتونم استفاده كنم و ميخوام بفروشمون تا با پولش واسه كار جديدم لوازمي بخرم يا تبليغات كنم اما ذهنم نميزاره !

    من سايت ديوار رو قبلا واسه فروش لوازمم نصب كردم اما از وقتي بازي فراواني رو انجام ميدم ذهنم اجازه اينكارو نميده
    ذهنم ميگه راههاي ديگه اي هم هست

    يا وقتي يكي از دوستان به من پيشنهاد داد وام بگيرم ذهنم قبولش نكرد

    اما اگه بخوام موقتا جايي كار كنم يا مثلا يكي از كارهاي هنريم رو واسه فروش بزارم ذهنم قبول ميكنه

    لطفا راهنماييم كنيد چون گاهي اوقات بخاطر اطلاعات كم يا اطلاعات نادرستي كه دارم ذهنم مقاومت ميكنه

    ممنونم

    • مدیر سایت گفته:

     سلام
     سوال بسیار بجایی فرمودید.
     در حقیقت برای خیلی از افراد ممکن هست ،این سوال پیش بیاد و ذهنشون مشغول شده و حتی بمن گفتند که میترسیم با انجام این بازی،ولخرج بشیم و هر چه پول داریم از دست بدیم.ویا همین سوال شما که گفتید،در عالم واقع نمیدونم وام بگیرم یا نه و یا وسیله ای که نمیخوام بفروشم یا نه؟
     همه اینها نشان از مقاومت ذهنی و خاطرات ما از پول داره.
     دوست من این بازی ،خیلی در بالابردن ارتعاش مالی ما تاثیر داره و باعث میشه ، در دراز مدت ،پول بیشتری وارد زندگیمون بشه ولی یک نکته رو هم در نظر داشته باشید،تنها یکی از ابزارهایی که میتونیم برای این کار استفاده کنیم ،انجام این بازی هست و توصیه من اینه که برای بالابردن سطح زندگیمون ، یک دوره روی ذهنمون کار کنیم .
     شما اگر وسیله ای در حال حاضر برای شما قابل استفاده نیست و احتیاجی بهش ندارید ، مشکلی نداره که اون رو بفروشید ، و یا حتی ببخشید(البته توصیه من برای بخشش زمانی هست که خود عمل بخشش باعث نشه کمبود به ذهنتون بیاد ،)یا اگر گرفتن وام باعث میشه ، فعلا کارتون راه بیفته ،هیچ مشکلی نداره که ازش استفاده کنید.
     با بالارفتن باورتون به فراوانی و دیدن پول در زندگیتون ، به این نتیجه میرسید که هر چه بخواهید فراهم هست و برای شما کارها درست میشه.
     خدا رو سپاسگزارم ازینکه در شرایطی از نظر باوری و ذهنی رسیدم که به هر چه توجه میکنم،به بهترین نحوی به دستم میرسه و پشت این مسئله اقدام و توکل و ایمان وجود داره و قبلا گفتم که خیلی کم از خودم مثال میزنم و یا صحبت میکنم ،چون خیلی توجه به این دارم که موفقیت امری درونی هست و مواقعی هست که با شنیدن موفقیتهای کسی دیگه ،ذهنمون،مقاومتش زیادتر میشه.رویه من اینه که خودتون به این نتایج برسید ودر اونصورت هست که وارد مسیر میشید.
     یا اگر در مورد خرج کردن پول کسی میترسه که در واقعیت ولخرج بشه،اینها عمق تفکرات ،نداری و کمبود هست. توجه بشه که نمیگم هر چی دارید خرج کنید ،بلکه اگر در مسیر زندگی به چیزی احتیاج پیدا کردید ویا دلت خواست ،اگر پولش رو داشتی،نترس،استفاده کن و باور داشته باش که جاش پر میشه.اونهم از جایی که گمان نمیبردی.
     باور اینها ،کار روی ذهن میخواد.
     همه چیز از ذهن ما شروع میشه. شما هر تفکری داشته باشید،به واقعیت تبدیلش میکنید،هر چند افراد زیادی باشند که اون تفکر رو اصلا قبول نداشته باشند.
     پس شما به تدریج که این بازی رو انجام میدید، نتایج رو میبینید و با دیدن نتایج ،ذهنتون اجازه میده که قانون جذبی زندگی کنید.
     انتظار نداشته باشید، بدون دیدن نتایج ،ذهنتون به راحتی،هر کاری که دوست داشتید بکنه. در افراد مختلف متفاوت هست ولی با تداوم ، این امر امکان پذیر هست.
     پس با ذهنیت فراوانی و اینکه من وسیله ای برای فروش دارم ،خدایا شکرت،که اگه بفروشم میتونم ،وسیله بهتری بگیرم ، اون وسیله رو بفروشید.اتفاقا ماندن وسایلی که احتیاجی بهشون نداریم،باور به کمبود هست و باید از قانون خلا استفاده کنیم. یعنی جاشون رو خالی کنیم تا چیزهای بهتری نصیبمون بشه. یا حتی وام رو اگر شرایط کاریتون رو بهتر میکنه،استفاده کنید،با باور فراوانی و سپاس ازینکه ،جهان چقدر امکانات برای شما قرار داده..خیلی ها دنبال وام هستند ولی نمیتونند،بدستش بیارند.
     موفق و پیروز باشید.

     • دنيا گفته:

      سلام سلام سلاااااااام
      ممنونم بابت توضيحاتتون

      مواردي كه شما بهش گفتين مقاومت ذهني ، من بهش عدم اگاهي ميگم و دلايلي كه باعث شده من موافق وام و فروش دستگام نباشم بخاطر اينكه تمريناتي ديگه هم انجام ميدم

      تمرينات خلاقيت يكي از تمريناتي است كه خيلي دوستش دارم مثل بازي فراواني واسم لذت بخش و انرژي زاست 💪🏿

      در اين تمرين از هر چيزي و هر لوازم دورريختني يا هر لوازم برقي سوخته يا … يك وسيله ديگه يا كاردستي درست كنيم

      من يكسال و نيمه اين تمرين رو انجام ميدم يادمه پارسال وقتي جاكفشي خراب شده بود چوب هاشو جدا كردم و توي كمد گذاشتم
      خواهرم گفت اينا چيه جنع ميكني
      امسال من با اون چوب ها با امكانات فعلي تونستم يك خونه زيبا واسه گربه خواهرم درست كنم

      توي خيابون هرچيزي ميبينم جمع ميكنم تميز و رنگش ميكنم و باهاش چيزي درست ميكنم

      من با تكه هاي چوبي چهارگوشه كه شوهرخواهرم قصد اتيش زدن داشت باهاشون جاادويه درست كردم و الان اشپزخونم خيلي مرتب شده

      قبلا خواهرام ميگفتند اين اشغالا چيه جمع ميكني اما الان ديگه اينو نميگن
      ازم ميپرسند باهاشون چي ميخوام درست كنم

      تمرين خلاقيت به من كمك كرد توي هر چيزي چه در خونه يا بيرون مانعي پيش مياد برطرف كنم
      اين تمرين كمك ميكنه در ذهن خلاق با ايده هاي منحصربفرد خودمون رو داشته باشيم

      تمرين شكرگزاري هم با تمرين خلاقيت شروع كردم ارامش و اسايشي كه الان دارم همش بخاطر شكرگزاري هام بوده واقعا به اين نتيجه رسيدم كه شكرگزاري شرايط فعلي رو تغيير ميده واسه من كه اينطور بوده

      مدت كوتاهي است تمرين دوست داشتن خودم رو انجام ميدم فوق العاده عاليه
      با تمرينات قبلي تبديل شدند به يك فرمول قوي
      تمام توانايي هام و كارهايي موفقي كه در گذشته انجام داده بودم به چشمم اومده و حتي تمرين خلاقيتم خيلي بيشتر درك ميكنم نسبت به قبل
      قبلا به عنوان سرگرمي و تمرين بود اما الان ازش ايده واسه اهدافم ميگيرم
      حتي واسه خودم تمرين ميسازم يا بعضي تمرينات اساتيد رو تغيير ميدم

      قبلا نميدونستم انسان ميتونه خودشو دوست داشته باشه حتي عاشق خودش باشه اما از وقتي عضو چندكانال شدم با فايل هاي صوتي و پرسش و پاسخگويي هاشون تمام گره هاي ذهنيم باز شدن
      و از وقتي تمرينات مربوط به دوست داشتن خود رو انجام ميدم

      انرژي خوبي دارم.
      ديگه مثل قبلا با يك مانع عقب نميكشم دنبال راه حل هستم و واقعا راهش پيدا ميشه و ديگه وابسته به نظر و تاييد ديگران نيستم وابسته به افراد حيوان خانگي و عواملي نيستم
      تنها چيزي كه وابسته و دلبستگي شيرين بهش پيدا كردم گفتگوي ذهني با خداست

      الان دليل خيلي كارهام كه خيلي قبلا روشون اسرار داشتم و نرسيدم حتي شخص يا هدف خاص
      الان متوجه شدم و درك ميكنم و خداروشكر ميكنم بهشون نرسيدم
      الان هرچه بيشتربه مرور زمان تمريناتمو انجام ميدم انتخاب هام تغيير كرده و يا درحال تغييره

      يك مثال كوچك ميزنم قبلا عضو كانال حوادث و اخبار مشكلات جامعه يا جوك يا گروههايي كه جروبحث بود بودم اما الان كانالهام فقط مربوط به انگيزشي يا خلاقيت و يا مربوط به علايقم هست
      حتي فيلمهام موضوعاتش ميبينم اينهاست كارتون ميبينم در مورد اينهاست

      و در مورد مسايل بزرگتر هم به اين صورته البته داره همه چيز اروم و پيوسته واسم اتفاق ميوفته و البته منم دارم از تمام لحظاتم لذت ميبرم گاهي هم حالت قبلي ام پيش مياد اما تمرينات كه انجام ميدم سريع از بين ميرن

      بازي فراواني هم با تمرين دوست داشتن خودم شروع كردم

      و واقعا الان احساس كمبود نميكنم چون شكرگزاري به من ياد داده از داشته هام و امكانات فعلي ام لذت ببرم

      اگه قوانين بازي نميزاره در واقعيت وام بگيرم يا دستگامو بفروشم خيلي خوشحالم
      چون بازي فراواني داره تاثيراتشو نشون ميده

      و بخاطر تمرينات خلاقيت و دوست داشتن خودم باععث شد به توانايي هام و راههاي بهتر فكر كنم
      ديروز سه راه حل خيلي خوب پيدا كردم كه اصلا نيازي به فروش دستگام و وام ندارم

      خوشحالم كه با تمريناتم به توانمنديهام رسيدم اگه ديگران بدونند كه با تواناييهاشون ميتونند بدون وام و فروش لوازمشون ميتونند به پول برسند بهترين راه جلو پاشون مياد اين گزينه هارو اخر ميزارن

      اگه اين مقاومت ذهني منه از داشتنش خوشحال و شكرگزارم باعث شد راههاي بهتري به ذهنم برسه و متفاوت فكر كنم تا بتونم متفاوت عمل كنم

      از وقتي روي خودم كار ميكنم و عجله براي موفقيت و نتايج ندارم اتوماتيك وار با اسوده خاطر پيش ميرم

      در بازي فراواني من لوازم ميخرم اما نميفروشم فقط هديه ميكنم و لذت ميبرم

      من نسبت به دستگام وابستگي ندارم قصد داشتم خلاقيت به كار ببرم ميخواستم در واحد اپارتمان در اتاقم يك محفظه درست كنم كاري كنم صداشو كمتر كنم تا استفاده كنم
      وگرنه به داشتن كارگاه فكر كرده بودم اما از وقتي بيشتر روي خودم كار ميكنم اهدافم تغيير كرد

      وگرنه الان ميتونم به استادم هديه كنم چون ميدونم اون لازم داره احساس كمبود ندارم چون پول داره در زندگيم به شكل متفاوت خودشو نشون ميده مثل هديه گرفتن و اسايشي كه همه جوره واسم فراهم شده
      واسه شروع كارم نياز به كمي زمان دارم تا اطلاعات جمع اوري كنم

      ازتون خيلي ممنونم 🌹🙏

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   شما باید به احساس درونی خودتون توجه داشته باشید. اگر با انجام بازی احساس خوبی دارید، یعنی کارتون درست هست و برعکس ، اگر احساس خوبی ندارید،یعنی یک جایی در کارتون اشکال داره و در صورت ادامه ،برعکس عمل میکنه.

 48. مهسا گفته:

  سلام این بازی خیلی جالبه من تازه امروز شروع کردم واقعا هیجان دارم دوست دارم زودتر فردا برسه کلی خرید کنم. فقط یه سوال میتونم با پول هام کلاس ثبت نام کنم ییا خرج هزینه هایی مثل مشاوره کنم؟؟؟ ویا چیزایی که خریدنی نیستن مثل ارایشگاه رفتن؟ یا مسافرت؟؟؟

 49. حسن انصاری گفته:

  سلام با تشکر از سایت زیباتون. من عاشق قانون جذب هستم و به نظر من بهترین جوابها رو برای هر سوالی میشه از طریق قانون جذب به دست آورد.بازم ممنون از زحمات شما .

 50. رها گفته:

  سلام دوستان عزیز که میگن نمیدونیم پول رو چجوری خرج کنیم
  من الان روز 60 هستم
  میزنم تو اینترنت مثلا بلیط رفت وبرگشت به فرانسه مثلا میزنه 3 میلیون من مینویسم بلیطی فرانسه 6 میلیون با بهترین پرواز
  بعد توی بهترین هتل اون کشور بهترین اتاق رو میگیرم
  اینارو همرو از اینترنت میگیرم
  بعد جاهای گردشگری اونجارو میگردم و بهترین تفریحات و بهترین خریدهارو انجام میدم
  تاکسی دربستی برای گشت در شهرهای اون کشور میگیرم
  کلی خوش میگذرونمو پولمو هر روز راحت خرج میکنم

 51. فرزاد گفته:

  محضر گرامیتان عرض سلام و خسته نباشید دارم.
  من دارم بازی فراوانی رو با حس خوب انجام میدم و خرید هام رو هم با دقت و جزئیات می نویسم.
  یه سوالی که از خدمتتون داشتم این بود که:
  مثلا” من میخوام یک ساختمون بسازم و لازمه که یک زمین بخرم، اگه فرضا” قیمت زمین 500میلیون تومن باشه ومن هم روز صدم این بازی باشم، آیا میتونم 100میلیون رو روز صدم پرداخت کنم و تا چهار روز بعد کل پول رو تصفیه کنم؟؟(یعنی در 5روز 500میلیون رو پرداخت کنم).
  از این که به سوالات وقت میذارین بی نهایت مچکرم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.در جواب یکی از دوستان هم گفته بودم که میشه هنگام خرید زمین یا خانه یا ویلا و یا ماشن های گران قیمت ، مبلغ را به صورت مرحله ای پرداخت کرد. و این بسته به قراردادی داره که با فروشنده بسته میشه ، در صورتی این کار اشکال داره که خرید جهت فروش باشه ولی در صورت خرید جهت استفاده و لذت بردن ،پرداخت مرحله ای هیچ اشکالی نداره و من خودم ازین روش استفاده میکنم.با تشکر از همراهی شما.

   • زهرا گفته:

    با تشکر از پاسخگویی تون.ایا میشه هرروز انجام داد ولی منتها هرروز برای دو روز برنامه ریزی کرد و به جای 12 ماه این بازی رو توی 6 ماه به اتمام رسوند؟یا بعضی روزها برای یک روز برنامه ریزی کرد و بعضی روزها برای چند روز؟

    • مدیر سایت گفته:

     سلام. هیچ عجله ای برای اتمام بازی نداشته باشید.فقط بازی رو شروع کنید و ادامه بدید.هر بازی قوانینی داره ، قوانین این بازی برای اینکه نتیجه بده ،همین هست و هر گونه تغییری ،اگر چه امکان پذیر هست ولی شابد نتیجه لازم رو نداشته باشه.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   اگر بیشتر خرج کردید،احتیاجی به برگشت به از اول نداره ولی شما سعی کنید به اندازه پولی که در همان روز برای شما واریز میشه ،هزینه کنید.چون فردا میتونید پول بیشتری داشته باشید.

 52. سونا گفته:

  سلام…خسته نباشید…
  ببخشید اگر هر روز فقط یک میلیون اضافه میشه مگر نباد تا اخر سال ما فقط ۳۶۵ میلیون خرج کرده باشیم…
  چطوری با روزی ۱ میلیون اضافه تر میشه ۶۶ میلیارد؟
  ممنونم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام.
   من فقط چند روز آخرش رو مثال میزنم تا براتون روشن بشه/شما در روز 363 اگر باشید،363میلیون تومان به حسابتون واریز میشه/روز364=364میلیون تومان و روز 365=365 میلیون تومان که جمع همین 3روز چیزی حدود یک میلیاردونودو دو میلیون تومان میشه/ 66میلیارد یعنی جمع کل پولهایی که هر روز براتون واریز شده و شما خرج کردید و اگر کسی به یک سال کامل برسه ، تغییر و تحول عجیبی در ذهنش از نظر ثروت رخ میده و مسلما نتیجش رو در زندگیش میبینه./با تشکر از توجه شما

 53. مبینا گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم من وارد بازی فراوانی شدم. مشکلی که دارم اینه که چون بدهکارم و چک دادم نمیشه که بهش فکر نکنم و همش دارم فکر می کنم که این پولها رو چجوری جور کنم تا بدهیم و بدم. زمان چکها همین نردیکی هاست. یکی از شرایط فراوانی اینه که ما با پول واقعی که داریم برای خودمون خرج کنیم و معتقد باشیم که پول باز هم دستمون میرسه من این کار رو کردم ولی متاسفانه پولی دستم نرسید حالا برای پاس کردن چک و دادن بدهی دچار مشکل شدم.
  حالا باید چیکار کنم؟؟
  لطفا زود جوابم و بدین منتظرم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز/یک مطلب مهم که باید همیشه در نظر داشته باشیم این هست که تغییر در هر مداری ، چه مدار یادگیری باشه و چه ثروت یا روابط وهر چیز دیگه ای ،زمان خاص خودش رو می طلبه/همه اون چیزی که الان در زندگی شما وجود داره،از ارتعاشات و افکار و عملکرد گذشته شما بوده و برای اینکه به خواسته ای برسید ،باید در مدار باقی بمونید و ارتعاشات و افکار و عملکرد مثبت خودتون رو ادامه بدید تا با اون خواسته برخورد کنید. / شلنگی رو در نظر بگیرید که به فاصله دوری به شیر آبی وصل هست و در گرمای آفتاب قرار داره ،وفاصله این شلنگ از شیر آب زیاد هست و شما در اینطرف شلنگ منتظر آب سرد و خنک هستید.رسیدن به آب خنک رو چه جور در نظر میگیرید، در حقیقت هر کسی ،متناسب با افکارش و برنامه ریزی ذهنش و تجاربی که داشته ، عملکرد متفاوتی رو نشون میده/یکی فقط با دیدن طولانی بودن شلنگ ،بی خیال آب میشه ، چه برسه به آب خنک و از خیرش میگذره/یک فرد دیگه منتظر میمونه که آب جاری بشه و وقتی آب اومد،میبینه که بخاطر گرمای آفتاب،آب گرم هست و باید باز منتظر باشه و همینجا کنار میکشه،/ یک نفر خیلی صبر میکنه و درست موقعی که نزدیک بود آب خنک برسه ،صبرش رو از دست میده و بی خیال میشه/ولی یک نفر میاد و ابتدا شلنگ رو از زیر آفتاب خارج میکنه و بعد اونقدر منتظر میمونه تا بالاخره ،به آب خنک برسه،اون مطمئن هست که به آب خنک میرسه ولی باید کمی صبرش بیشتر باشه.
   این فقط یک مثال بود تا بتونم نحوه کاری که باید انجام بدیم رو مشخص کنم.
   درسته با تغییر ذهن ما به نتیجه میرسیم ولی این رو از ابتدا میدونستیم که همه چیز به زمان خاص خودش نیاز داره،وما با همه قدرتی که خداوند بما عطا کرده،نمیتونیم زمان تعیین کنیم،چون در ابنصورت همه چیز در هستی،با مشکل مواجه میشد.شما باید در خرج کردن به اندازه درآمد فعلیتون،توجه داشته باشید و به مرور زمان ،وقتی جریان پول وثروت رو دیدید ،کم کم ناخودآگاه شما باور میکنه که ثروت و فراوانی در جهان وجود داره /در ضمن همینطور که فرمودید،همش دارید به اینکه چطور پول چک رو جور کنید،فکر میکنید،در حقیقت اگر ایمان داشته باشید که این مبلغ جور میشه ، دچار این نگرانی نمیشدید.گفتم هیچ شماتتی بر شما بابت این عدم اطمینان نیست، باید زمان بگذره و روی ناخودآگاه خودتون کار کنید تا به نتیجه برسید./من اعتقادم بر اینه که اگر ایمان داشته باشید که پولش جور میشه،این کار انجام خواهد شد ولی ایمان چیزی درونی و از ناخودآگاه هست و به صرف اینکه در خودآگاهتون این باور رو دارید،نمیشه گفت که این ایمان واقعی هست و از نحوه احساستون میشه به ایمانتون پی ببرید.

 54. مبینا گفته:

  دنیا جان خیلی لذت بردم از پیشرفتت
  منم میخوام خودم و تغییر بدم در واقع اول میخوام خودم دوست داشته باشم ولی نمیدونم چجوری
  یعنی چیکار باید کرد؟
  همه میگن خودت و دوست داشته باش ولی من دقیقا منظورشونو نمی فهم

 55. مبینا گفته:

  منم میخوام خودم و تغییر بدم در واقع اول میخوام خودم دوست داشته باشم ولی نمیدونم چجوری
  یعنی چیکار باید کرد؟
  همه میگن خودت و دوست داشته باش ولی من دقیقا منظورشونو نمی فهم

  • مدیر سایت گفته:

   منظور از دوست داشتن خود یعنی اینکه در ابتدا هر چیزی که هستید و هر جوری که هستید،خودتون رو قبول کنید و این خود رو دوست داشته باشید. از خودتون بدتون نیاد و مدام خودتون رو سرزنش نکنید ، گذشته ای که باب میل شما نبوده ، ملاک قضاوت درباره خودتون نباشه و با قبول واقعیت وجودی خودتون ، به سمت هر روز بهتر از دیروز شدن گام بردارید. دوست داشتن خود یعنی بخاطر نظر دیگران ، نقاب رفتار دیگه ای رو به چهره نزنید و برای خودتون زندگی کنید و ملاک ها و معیارهایی که خودتون در زندگی دارید ، به عمل برسونید و خلاصه بگم برای دل خودتون زندگی کنید نه دیگران. با چنین شخصیتی ، یعنی خودتون رو دوست دارید و به خودتون احترام میگذارید و دراینصورت ، دیگران هم شما رو دوست خواهند داشت و به شما احترام می گذارند و میتونید از هر جایی که هستید و هر شرایطی که دارید،شروع به تغییر به سمت بهتر شدن کنید.شما اشرف مخلوقات هستید و هر کدام از ما انسان ها ،شاهی در زمین هست که قدرت بسیار زیادی داره و با یادآوری عظمت حیرت آوری که شخص داره ، عاشق خودش میشه و وقتی عاشق خودش شد ، مغناطیس جذب میشه و شروع میکنه مانند کسی زندگی کنه که بهترین هست. یادمون باشه ،خدا اونقدر عاشق خودش شد که هستی و ما رو خلق کرد ،وما هم هر وقت به اون درجه از عشق به خودمون برسیم ، میتونیم جانشین شایسته ای برای خدا در زمین باشیم.

 56. سمانه گفته:

  سلام. من اولین روزی هست که دارم این بازی رو شروع میکنم.
  میدونم که تاثیر داره چن همیشه تو ناخوداگاه خودم دیدم که خیلی چیزها رو جذب کردم.
  شاید حتی نمیخواستم جذبشون کنم ولی با نیروی فکرم و تمرکز نا خاوسته روشون تونستم جذبشون کنم.
  حالا میخوام از این نیروی ذهنی برای جذب چیزایی که خودم میخوام استفاده کنم. که مفید تر باشه.
  الان چد تا سوال دارم

  1- من بازی رو الان باز کردم و تو یه ربع 870 هزهر تومن از پولم رو خرج کردم. و حالا یه حالت استرس گونه ای دارم از اینکه پولم کم شده و 130 تومن دیگه مونده فقط تا اخر روز :)

  2- میشه این پول رو برای خدمات درمانی مثل لیزر و یا دندون هم خرج کرد؟
  3- میشه این پول رو بدم همسرم که باهاش کاری برای خودش کنه.مثلا برای خودش گوشی بخره؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/
   1-بابت خرج پول در قسمتی از روز ویا کل روز هیچ مشکلی وجود نداره، وبا ادامه بازی و حس اینکه هر روز مقداری بیشتر از دیروز به حسابتون واریز میشه ،استرس شما از بین میره
   2-بله مشکلی نداره
   3-بله شما میتونید هر کاری که اگر این پول رو داشتید ، انجام میدادید، انجام بدید. فقط قوانین بازی رو باید رعایت کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/در کامنت قبلی به سوال شما پاسخ داده شد/ و گفتم که : این یعنی داره ذهنتون پیشرفت میکنه/پس براش برنامه ریزی کنید و منتظر باشید تا پولتون برسه و خونه بزرگتری بخرید/در ضمن میتونید فعلا وسایل گرون قیمت ریزتری خرید کنید تا جاتون بزرگتر بشه.موفق باشید.

 57. احمد گفته:

  سلام و تشکر بابت مطالب عالی و تاثیر گذاری که در اختیار ما گذاشتید من نتونستم از طریق لینک دانلود بازی دانلودش کنم میشه راهنماییم کنید که باید چطور این بازیو دان کنم؟ ممنون

 58. گیتی گفته:

  با سلام خسته نباشد خدمت شما.یه سوال از خدمتتون داشتم من بازی فراونی ها رو انجام میدم ولی در روز 29 که رسیدم اشتباهاً بجای 29 میلیون ،30میلیلون خرج کردم و نادانسته تا روز32 ادامه دادم .حالا متوجه اشتباه خودم شدم می خواستم بدونم باید بازی رو از اول شروع کنم یا خیر؟با تشکر از شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ توصیه من این هست که از اول شروع کنید/ با رعایت قوانین این بازی،پیام هایی به ناخودآگاه ارسال میشوند که نتیجه را بیشتر میکند./
   اگر از فایل اکسل استفاده کنید خیلی ضریب اشتباه پایین میاید. با تشکر از توجه شما

 59. محمدرضا ساعت گفته:

  باعرض سلام و احترام خدمت شما
  خداقوت
  سوالى از شماى عزيز داشتم
  مثلا اگر من بخوام ملكى يا اتومبيلى خريدارى كنم كنم كه مثلا ارزش آن در حد ميليارد ويا مثلا سه ميليارد باشد و با توجه به اينكه مى بايست پول رو در همون روز خرج كرد ، اين به چه صورت حل مى شود، چون مثلما هيچ روزى يك ميليارد به حساب واريز نمى شود.
  با سپاس فراوان

  • محمدرضا ساعت گفته:

   با عرض سلام و ادب و احترام فراوان
   خداقوت
   از حضورتون سوالى داشتم ، خدمت تون عارضم كه اگر مد نظر ما يك ملك به ارزش سه ميليارد يا يك اتومبيل به ارزش دو ميليارد باشه چجورى ميشه خريدارى كرد،چون همه پول رو بايد همون روز خرج كرد ، ميخواستم بدونم راه حل چيه؟
   با سپاس فراوان

   • مدیر سایت گفته:

    سلام.دوست عزیز در پاسخ به سوالی این مورد را توضیح دادم.مواردی که قیمت زیادتری دارند میتوان در چند مرحله مبلغ آن را پرداخت کرد.دقیقا مانند همان چیزی که در واقعیت انجام میشه.مثلا شما ویلا یا زمین یا ماشینی بسیار گران قیمت می خواهید .میتونید در قرارداد خرید با فروشنده به توافق برسید که مبلغ آن را در چند مرحله مطابق با دریافتی روزانه پرداخت کنید و یا همون لحظه دریافتش کنید یا بعداز پرداخت کامل.با تشکر از توجه شما.

 60. محمدرضا گفته:

  با سلام و احترام فراوان
  خداقوت
  سوالم اين بود كه بعد از يك دوره يكساله بازهم بايد از اول شروع كنيم
  و سوال دوم اينكه شخص يا اشخاصى بودند كه در اين بازى واقعا به ثروت ميليارد رسيده باشند
  با سپاس فراوان

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/دوست عزیز برای این بازی یک دوره یکساله در نظر گرفته شده ولی شاید فردی باشد که با همین مدت زمان بالا هنوز باورهای فراوانی در ذهن ناخودآگاهش ایجاد نشده باشد./در ضمن نتایج در افراد مختلف فرق میکند وقبلا هم گفتم این بازی ابزاری عالی برای تغییر باورهای ذهنی جهت ثروتمند شدن میباشدواین صفحه از سایت برای تقویت باورهای ذهنی ثروت با دیدن نتایج افراد هست.ولی این همه کار نیست.با این بازی نتایج خیلی بزرگی گرفته شده و افرادی به ثروت میلیاردی رسیدند ولی نه فقط بخوام بگم با انجام این بازی بلکه عوامل دیگه ای هم دخالت دارند.

 61. علی گفته:

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم آیا کسی که مثلا میخواد دنبال یه کاره ایده عالی بگرده رو انداختن به کسی یا دنبال کار گشتن درسته یا وقتی که تمارینه قانون جذبو انجام بدیم کار بهم پیش نهاد میشه ببخشید این سوالم در رابطه با بازی فراوانی نیست ولی خیلی فکرمو مشغول کرده اگه یه راهنماییم کنید ممنون میشم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام . این سوال شما یکم توضیحات زیاد میخواد و بیشتر دوست داشتم صوتی جواب بدم ولی خیلی خلاصه با یک مثال براتون روشن میکنم.فرض کنید می خواهید به مسافرت برید.آیا یک جا مینشینید و به اون فکر میکنید/خیر/شما مقدمات سفر رو آماده میکنید البته اگر واقعا خواستار سفر باشید. پس ابتدا در ذهنتان کار سفر رو انجام میدید و در حین تهیه مقدمات سفر یکدفعه مشکلی که بابت ماشین نداشتن داشتید با پیشنهاد مثلا دوستتان برطرف میشه و../در طی این مراحل هنوز به مسافرت نرفتید ولی ابزار اون یکی یکی جور میشه و شما میدونید که با این جور شدن ها سفر حتمی هست و وقتی سفر رو شروع کردید ایمان دارید که به مقصد می رسید حتی اگر طول بکشد ./پس با توجه به این مثال اولین کار شما ذهنی و قانون جذبی هست و بعد اقدام همراه با ایمان به نتیجه و با رعایت اصول قانون جذب بهتربن نتایج برای شما ایجاد خواهد شد.

    • مدیر سایت گفته:

     برای کار پیدا کردن ابتدا مشخص کنید که چه کاری دوست دارید/خواسته کاملا مشخص باشه/خودتون رو در اون کار تجسم و تصور کنید/هر روز این تجسم رو ادامه بدید و از خدا بابت کار انجام شده که همون کار دلخواهتون هست و در اون هستید سپاسگذاری کنید/حالا هر اقدامی که به ذهنتون میرسه انجام بدید/ایمان داشته باشید که خداوند کار دلخواهتون رو به شما میده/اگر مراحل فوق رو انجام دادید قانون جذب عمل میکنه و شما با کار دلخواهتون برخور خواهید کرد./ زمان تعیین نمیکنم ولی مطمئن باشید که شما در کار دلخواهتون هستید./

  • مدیر سایت گفته:

   هم ارتعاش شدن یعنی رعایت مرحله سوم قانون جذب که دریافت هست. یعنی شما درخواست میکنید که یعنی خواستن شما ابتدا از نظر ذهنی و بعد هر اقدامی که شروع میکنید و دقیقا با این درخواست پاسخ داده میشه ولی زمانی لازم هست که شما به کار دلخواهتون که تجسم کردید و میکنید برسید و اون زمان یک ایمان لازم داره که هم ارتعاش با خواسته بمونید /واین یعنی شما کاملا خودتان را در کاری که دوست دارید تجسم میکنید ولی نه اینکه در خانه بنشینید و بگید کار میاد سراغ شما/من سفر رو مثال زدم تا کاملا روند رو متوجه بشید.تا شما مقدمات سفر رو آماده نکنید و دنبال سفر نرید قانون جذب عمل نمیکند.در واقع درخواست ابتدا ذهنی و سپس فیزیکی انجام میشه و تاکید براینه که تلاش فیزیکی بدون آمادگی ذهنی 99درصد نتیجه نداره./ یک ضرب المثل ختم صحبت من که قانون جذبی که من آموزش میدم بر پایه از تو حرکت و از خدا برکت هست./خواست شما در جهان ارتعاش ایجاد میکند و شما را به خواسته میرسونه ولی به شرطی که شما واقعا اون رو بخواهید.اگر من بگم میخوام و بنشینم تا بیاد یعنی برای خواستم ارزش قائل نیستم.ولی اگر حرکت کنم و اقدامی انجام بدم قانون جذب کل هستی رو به حرکت در میاره تا من زودتر و براساس باورهام به خواستم برسم./اگر ثروت بخواهید و به شما بگن در فلان جا گنجی هست چکار میکنید؟مینشینید که خودش بیاید یا به سمتش با بیل و کلنگ حرکت میکنید . قانون جذب رسیدن شما رو از راهی که باورش نمیکردید پیش پای شما میگذارد.شما حرکت میکنید و قانون جذب عمل میکند و با خواسته برخورد میکنید.توضیحات بیشتر اگر خواستید دوره استاد قانون جذب شوید توصیه من هست.

 62. محمدرضا گفته:

  باعرض سلام و احترام فراوان خدمت شما
  روزتون بخير و سلامتى ,خداقوت
  عذرخواهى مى كنم ، در مورد بازى فراوانى مزاحم شدم ، حقيقتا تا تسلط كامل بر بازى يك زمان كوتاهى وقت ميبره و اينكه مايلم دقيقا قوانين رو اجرا كنم.
  موردى پيش اومد كه من در اوايل بازى روز دوم خريدى كردم طبق قوانين و بعد متوجه شدم اونجايى كه اجناس رو خريدارى كردم به درد من نمى خوره و بايد از جاى ديگر جديد خريد مى كردم ،( منظورم به لحاظ سايزى هستش كه من فعلا بايد سايز بزرگ استفاده كنم) وكل خريد اون روزم بهم ريخت و فرادى اون روز كلا اصلاحش كردم، ميخواستم بدونم بايد از اول شروع كنم يا اينكه اشكالى نداره
  با تشكر و سپاس از شماى عزيز

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/دوست عزیز،پیگیری شما بابت انجام درست بازی بسیار عالیست و همینطوره که تا به بازی تسلط کامل پیدا کنید کمی تمرین و وقت گذاشتن می خواهد و بهمین خاطر شاید لازم باشه چندبار از اول شروع کنید/ شما با توجه به اینکه هر روز مبلغ قابل توجهی پول ارتعاشی وارد حسابتون میشه ، به روزی که در پیش دارید توجه کنید،همه ما ممکن هست در هنگام خرید دچار این مورد که شما فرمودید بشیم ولی باور به فراوانی،همه چیز رو اصلاح میکنه،شما بخاطر اصلاحی که کردید از اول شروع کنید ولی بعدها هر چه خرید کردید،چون مربوط به همون روز هست ،کاری نداشته باشید وبگذرید و روز بعد یا روزهای بعد همون چیزی که دوست داشتید و میخواستید رو انتخاب کنید وبخرید،این بازی معرکه هست و جدای باورهای فراوانی که به ذهن ما میده ،در واقع تمرینی فوق العاده برای فهمیدن نیازهای واقعی ما می باشد / سپاس از توجه شما به سایت آهن ربای ذهن

 63. زیبا گفته:

  من میخام تجربه مو از این بازی بگم
  من بازی رو با شور اشتیاق شروع کردم و روز چهارم چهارتا نشونه دریافت کردم، بعدا اشتیاقم فروکش کرد و نشونه ها ناپدید شد و روز نوزدهم بازی من متوقف شد، امروز میخام دوباره از اول شروع کنم

 64. فرهاد گفته:

  با سلام و خداقوت
  من ۸ روزه دارم این بازی رو به اتفاق دوستانم انجام میدی
  و سوالی که برامون پیش اومده اینه :آیا میشه این پول رو بدون اینکه چیزی بخریم به کسی هدیه بدیم؟ مثلا توپاکت کنیم و به کسی بدیم؟
  یا میتونیم رهن خونه کسی رو با این پول بدهیم؟
  خیلی ممنون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/به این سوال قبلا جواب داده شده بود/ اگه شما در واقعیت چنین پولی به حسابتون میومد و میتونستید این کار رو انجام بدید، پول ارتعاشی رو هم میتونید همونطور خرج کنید/باید دقیقا حس داشتن این پول رو داشته باشید و اونوقت ببینید میتونید به دیگران ببخشید؟اگه پاسختون مثبت بود ،در این بازی هم میتونید همون کار رو انجام بدید.

 65. لیلا گفته:

  سلام وممنون از شما.من از امروز بازی پول را شروع کردم سوالی که دارم ما برای روز اول برای ۱ ملیون وروز دوم برای ۲ ملیون وروز سوم برای ۳ ملیون خرج کنیم وهمینطور ادامه بدیم مثلا برای روز ۱۴ برای ۱۴ ملیون خرج کنیم درسته؟ وسوال بعدی اگر بخواهیم خانه ای بخریم میتوانیم شرایطظاهری ومکانی را ذکر کنیم.ممنون از راهنمایتون

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/بله درست هست و روند بازی به همین منوال هست/بله ،اتفاقا هر چه به جزئیات بیشتری اشاره کنید بهتر هم هست ،فقط یک نکته رو مد نظر داشته باشید از نظر قانون جذب نباید به مورد خاصی توجه داشته باشید، بگویید مثلا یک خانه شبیه این و در یک چنین جایی نه اینکه یک خانه ببینید و بهش علاقمند بشید و بگید من همین خانه رو می خوام ،این با باور فراوانی جور در نمیاد /تشکر از توجه شما

 66. لیلا گفته:

  سلام وتشکر وافر از شما ممنون وسپاس فراوان که جواب سوالها را میدهید.چون با دقت میخواهم این بازی راادامه بدم سوال زیاد میکنم امیدوارم شما راخسته نکنم.اینکه گفتم شرایط ظاهری خانه منظورم اینه بنویسم خونه ای میخرم که به طور مثال نزدیک فضای سبزیا نزدیک کوه باشه یا مثلا یه خونه بزرگ ویلایی.پاس از شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام / از پیگیری شما و افرادی مانند شما خیلی خوشحال میشم ،چون برای زندگی و آینده خودتون ارزش قائل هستید و دنبال زندگی بهتر هستید و هر چقدر افرادی مانند شما بیشتر باشند،جهان جای بهتری برای زندگی میشه، در مورد خانه همین که گفتید ،عالی هست و منظور من هم همینه.

 67. bahram گفته:

  سلام اقای علیزاده شما خودتون از این تمرین نتیجه دیدید ؟؟ میشه بگید روی شما چه تاثیراتی داشت ؟ واینکه تو توضیحات گفتید نمشه سرمایه گذاری کرد ولی در جواب دوستی گفتید نداره ؟ میشه توضیح بدید که بالخره میشه سرمایه گذاری کرد یا نه ؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ از قوانین این بازی این هست که نباید پول به مصرف سرمایه گذاری برسه/ در جواب یکی از دوستان گفتم که نتایج در افراد مختلف تفاوت داره و این تمرین فقط مربوط به ارتعاش مالی میشه و نتایج من در زندگیم تنها قسمتی از اونها بابت انجام این بازی بود و هست و به این صورت خودش رو نشون داد که هر چه که از ابتدا نوشته بودم و در این بازی خریدم ، به طور عجیبی وارد زندگیم شد و میشه / شما بیشتر به درون خودتون رجوع کنید و ببینید آیا نتیجه میگیرید یا خیر؟ اگر نتیجه گرفتید ادامه بدهید و در غیر اینصورت میتونید این تمرین رو انجام ندید./انجام این بازی یک پیشنهاد هست برای هر کسی که دوست داره از نظر مالی یک تغییری در زندگیش بوجود بیاد و بخواد از روش قانون جذب استفاده کنه. جهان سرشار از فراوانی هست و هر کس میتونه از هر روشی برای بهتر زندگی کردنش استفاده کنه.

 68. bahram گفته:

  اصلا” شما نگفتید الان تو چه مرحله از زندگی هستید؟ کجا بودید به کجا رسیدید ؟ که ما به شما اعتماد کنیم .تو درباره ما هم یه صفحه کلا” تئوری بود که کپی از کتابها کردید . همین

  • مدیر سایت گفته:

   من در بهترین شرایط دارم زندگی میکنم/از نظر روابط و آرامش فکری و سلامتی و مالی و هر آنچه دوست دارم ، در زندگیم فراهم هست/ خداوند رو بسیار سپاسگزارم/ تجربه زندگی لذت بخشی دارم که دوست دارم با هر کسی که دوست داره به اشتراک بگذارم/نمیگم برای من مشکلات نمیاد ولی وقتی میاد به شکلات تبدیل میشه/ولی اگر منظورتون این باشه که بیام لیست اموال تهیه کنم و از دارایی خودم صحبت کنم ،این اصلا در سیستم من نیست و روش من اینه که شما فکر کنید من یک محقق موفقیت هستم ، ماهها وقت گذاشتم و تحقیق کردم و مطالعه کردم و هزینه کردم و یک سری اصولی دارم که مطمئن هستم اگر هر کسی اونها رو اجرا کنه ،به نتیجه میرسه، روش من رسیدن به زندگی بهتر از درون هست ، تا شما خودتون تجربه نکنید ،میتونید هر چی من بگم ،فکر کنید که دروغ میگم و یا نتیجه ای نداره ، ولی از شما میخوام ابتدا پیش قضاوت نکنید و اول تجربه کنید و اگر نتیجه نگرفتید ، میتونید برید از روش یک استاد و یا شخص یا کتاب دیگه ای استفاده کنید./میتونید از همین بازی شروع کنید و یا در سیستم برمودای موفقیت من ثبت نام کنید که در سایت هست ومراحل ابتدایی تغییر و تحول در خودم و وضعیت زندگیم رو در اون از ابتدا وکامل شرح دادم /تجربه درونی ،معجزه ای هست که نقش اون در تغییر وتحول هر فردی ، بی نذیر هست./فلسفه موفقیت من ،تحول از درون هست ،درون ماست که بیرون رو میسازه. / بنابراین این خیلی خوبه که شما ابتدا به من اعتماد نکنید ولی بعد ازینکه روش من بر شما جواب داد و از درون به نتیجه درست رسیدید، اونوقت در خدمت شما هستم./این روحیه پیشرفت در شماست که اینطور دقیق همه چیز رو بررسی میکنید/

 69. لیلا گفته:

  سلام آقای علیزاده.من برای روز دومم هم خرید کردم البته از صبح تو ذهنم لیستشو تهیه کردم اما بنا بدلایلی امروز حال روحیم خوب نبود اما موقع نوشتن لیست خرید سعی کردم وحتی نوشتم که تمام ناراحتیهامو به خدا میسپارم و برای خریدی شیرین آماده میشم.سوالی که دارم میتونم گزارش نوشتن خریدم را براتون بذارم تا اگه ایرادی داره راهنماییم کنید.ضمنا من صبح توذهنم وسیله ای را برای کسی میخواستم بخرم اما موقع نوشتن ترجیح دادم برای خودم بخرمش.ممنون آقای علیزاده

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/این که گفتید از صبح لیست رو در ذهنتون تهیه کردید عالی هست واینکه سعی کردید علاوه بر روحیه بدی که تصور کردید دارید ،همه چیز رو به خدا بسپارید عالی تر هست. لزومی نداره که لیست رو برام بفرستید،مهم قرار گرفتن این باور در ذهنتون هست که امروز هر چی خریدید ،حتی اگه مشکل دار بود،گرون بود، ایراد داشت و یا هر چیز دیگه ،فردا هم وجود داره که هم یک فرصت دیگه هست و هم مقدار بیشتر از امروز/مهم باور فراوانی هست که در ذهنمون جا بیفته ،این برای بعضی ها سخته و برای بعضی ها راحت تر هست و فقط تمرین بیشتر وادامه اون میتونه به ما بیشتر کمک کنه/در مورد خرید برای خودتون هم هیچ مشکلی نیست ،آخرین تصمیم شما مهم هست که نوشته میشه/فراوانی در زندگیتون رو آرزومندم از هر چه که دوست دارید.

 70. لیلا گفته:

  سلام قای علیزاده.لطف میکنید وچند کتاب مفید معرفی کنید تا من که ابتدای این راه هستم بااطلاعات بیشتری پیش برم همچنین میشه چند فایل صوتی وموسیقی تاثیر گذار برذهن برام ارسال کنید.با تشکر فراوان از شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/بسیار عالی/اگر در دوره برمودای موفقیت ثبت نام نکردید،حتما توصیه میکنم ، از اون فایل ها شروع کنید.میتونید از این لینک وارد اون صفحه بشید و باوارد کردن ایمیلتون ،15 فایل طی 14 روز براتون ارسال میشه ، وبه اون فایل ها فقط از طریق ایمیلهایی که براتون ارسال میشه میتونید دسترسی داشته باشید.

 71. مینا گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی :
  فایل اکسل تون برای من ارسال نشد و توی پوشه spam هم نبود. لطفا برای من هم ارسال کنین . ممنون

 72. لیلا گفته:

  با سلام خدمت شما.آقای علیزاده بزرگوار.سوالی از خدمتتون داشتم من قصد خرید خونه را دارم اما الان چون روزای ابتدایی این بازی شیرین هستم میتونم ابتدا از خرید وسایلش شروع کنم.نکته ای که خیلی برای خودم جالبه من هیچ نگرانی از بابت خرج کردن ندارم وهیچ اولویتی را هم برای خرید درنظر نمیگیرم.البته گزینه های خرید زیاد دارم اما اینکه وسواس بخرج بدم اینطور نیست چون میدونم که فردا معادل این مبلغ حتی بیشتر بحسابم واریز میشود.بنظرتون اشتباه که نمیکنم……… ممنون از راهنماییهای ارزشمندتون

  • مدیر سایت گفته:

   اگه بعضی وقتها یکم جواب دیر شد به بزرگواریتون ببخشید/مشغول ضبط دوره استاد قانون جذب شوید هستم و بزودی فایل های رایگانی رو براتون ارسال میکنم که روش زندگی قانون جذبی رو تشریح میکنه.موفق باشید.

 73. لیلا گفته:

  سلام آقای علیزاده در کتابی خوتندم که ما برای برکت پولمون باید از پولی که بدستمون میرسه عشریه پرداخت کنیم یعنی یک دهم آنرا در راه خدا بدهیم آیا میتونیم در این بازی هم هر روز این کارا انجام بدیم واگر میتونیم من باید بازی را از ابتدا شروع کنم یا از ادامه بازی میتونم شروع کنم.ممنون از شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/بله ، بخشش مقداری از پول ، برکات بسیار زیادی وارد زندگی ما میکنه و در این مورد خیلی ها نظرشون اینه که بگذار من پولدار بشم و بعد ببخشم و باید بگم شخصی که درآمدش مثلا 2 میلیون تومان در ماه هست و نمیتونه صدهزار یا دویست هزار تومانش رو در راه خدا و فقط و فقط برای خدا خرج کنه ، نمیتونه وقتی درآمدش به 20میلیون تومان در ماه رسید، یک یا دو میلیون تومانش رو خرج کنه و همینطور ادامه داره ، / و شما میتونید در این بازی هم همین مورد رو پیاده کنید و مقداری از پول ارتعاشی که به حسابتون وارد میشه رو در هر زمینه ای که خواستید و هر موسسه یا شخص و… بخشش کنید ولزومی نداره از ابتدا شروع کنید و از ادامه این مورد رو در نظر بگیرید.

 74. مهدیه گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  یه سوال برام پیش اومده
  من میخوام یه خونه درست کنم.ولی الان بیست میلیون بیشترندارم.میشه یه زمین بخرم به ارزش دویست میلیون ده تاچک بیست میلیونی تا ده روز آینده براش بدم؟
  مرسی ازینکه جواب ها روجواب میدید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/در این موارد ، روش من صحبت هنگام قرار داد هست و با طرف صحبت میکنم که من مبلغ شما رو طی مثلا 5 یا ده مرحله پرداخت میکنم/و کالا یا زمین یا ساختمان را یا بعد از پرداخت کامل پول دریافت می کنم و یا همان موقع قرار داد ،آن را تحویل میگیرم ، چون مطمئن هستم که هر روز بیشتر از دیروز پول به حسابم واریز میشه و نگرانی وجود نداره ، ولی دادن چک رو توصیه نمیکنم .

 75. علی گفته:

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم چجوری حسمو خوب کنم که بتونم تمرینو انجام بدم و از کجا بدونم که تمرینو دارم با حس خوب انجام میدم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/دوست من وقتی شما تجسم کنید که این پول رو واقعا در حسابتون دارید و میتونید با اون هر چی که خواستید بخرید ، حستون خود بخود خوب میشه/واین تنها در صورتی انجام میشه که لیستی از مواردی که دوست دارید بخرید داشته باشید/پس یک لیست تهیه کنید که از کوچکترین مواردی که دوست داریدتا بزرگترین چیزهایی که در زندگیتان آرزوی داشتنشون رو دارید در اون بنویسید و هر روز که پول ارتعاشی به حسابتون واریز میشه ، طی لیستتون خرید کنید/اینطوری حستون خوب میشه و هیچ کس مثل خودتون نمیدونه که حستون خوب هست یا نه/این یک چیز درونی هست/فقط یک مطلب بگم که من هر چی که از ابتدا در این بازی نوشتم ، دارم کم کم میبینم ،از کوچکترینشون تا چیزهای بزرگ/فقط ناامید نشید و ادامه بدید/مثلا یک پالتوی ایتالیایی که خیلی گرون بود در اون نوشتم و چند وقت پیش یک نفر برای من هدیه آورد، راه تعیین نکنید،نگید چطور این موارد وارد زندگیم میشه و درباره این موضوع فکر نکنید/این فقط یک مثال بود بخاطر اینکه تشویق بشید و ادامه بدید/من هدفم بیشتر اینه که خودتون تجربه کنید/به نتایج دیگران کار نداشته باشید و شاید شما خیلی زودتر برسید.ولی اگه نتایج دیگران رو ببینید و باعث حسرت شما بشه ویا کمی در رسیدن به اونچه نوشتید و خواستید زمان بگذره و ببینید که دیگران زودتر رسیدند ،توجه به اونها مشکل ایجاد میکنه.

 76. لیلا گفته:

  سلام.وقتتون بخیر،آقای علیزاده عزیز من برای خودم در این بازی ماشینی خرید کردم وبرای پسرم هم وسیله ای خرید کردم روز قبل فراموش کردم وطبق قرارداد هرروز باید پولی را واریز میکردم اما امروز صبح متوجه شدم دیروز درلیست خرید این پول راواریز نکردم وخریددیگه ای انجام دادم آیا باید بازی را دوباره شروع کنم یا میتونم ادامه بدم وامروز پولشو پرداخت کنم.با تشکر از شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/اگر پول دیروز رو خرج کردید و فقط واریز قرارداد مانده بود مشکلی نیست و میتونید امروز اون رو جبران کنید و بازی درست هست/تنها زمانی که پول ارتعاشی خودتون رو خرج نکردید و به هر دلیلی یادتون رفت و 24 ساعت گذشت باید از ابتدا شروع کنید و این از قوانین این بازی هست.

 77. لیلا گفته:

  باسلام خدمت شما.آقای علیزاده من دراین چند روزی که بازی ثروت راشروع کردم برای نزدیکانم هم خریدهایی راانجام دادم سوالی که دارم اگر ما از اینکار بدلایلی پشیمون باشیم آیا میتونیم بازی را از ابتداشروع کنیم یا ادامه بدیم.اینکه پشیمون باشیم بخاطر اینکه کاری کردن که واقعا باعث رنجشمون شدن

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ هدف این بازی نگرش به فراوانی هست ،پس توصیه نمی کنم به عقب برگردید و بابت پولی که خرج کردید ، پشیمان باشید ، چون پول بیشتر وارد زندگی شما میشه/البته در زمینه روابط هم از نظر قانون جذب شما نباید به موارد منفی در افراد توجه کنید،چون توجه منفی ،از همان رفتارها بیشتر وارد زندگی شما میکند و اگر نمیتوانید این توجه رو نکنید ،سعی کنید اون افراد رو نبینید و این موضوع روابط یک بحث مفصل در قانون جذب دارد که باید در جای خودش به اون پرداخته بشه.

  • مدیر سایت گفته:

   بله /شما در خرید از هرکجای جهان هیچ محدودیتی ندارید/مبلغ دلار رو به روز محاسبه کنید و به مقدار آن خرید کنید.یعنی همون به تومان محاسبه کرده و خرید رو انجام بدید./سایتهایی هستند که در لحظه از هر سایتی بخواهید خرید داشته باشید ،برای شما محاسبه میکنند و میتونید از اونها استفاده کنید /کافیه عبارت خرید از سایتهای خارجی رو در گوگل جستجو کنید و چندین سایت به شما نمایش داده میشه.

 78. فرهاد گفته:

  سلام
  ببخشید یه سوالی برام پیش اومده
  میشه با پولمون کسب و کار راه بندازیم؟
  مثلا میشه یه زمین بخریم بعد بسازیمش بعد بفروشیمش تا بتونیم پول خونه رویاییمون رو بسازیم؟

 79. لیلا گفته:

  سلام.آقای علیزاده عزیز ابتدا بابت فایل صوتی بسیار زیبای گذر از تاریکی از شما سپاسگزارم من تا دو روز پیشبازی ثروت راانجام میدادم اما برای دوروز بازی را کنارگذاشتم چون فهمیدم از خیلی خصایص که مانعی برای آرامش خودم هست باید عبور کنم باگوش کردن به فایل شما که هر صبح گوش میکنم انگیزهای تازه وشیرین برای شروع دوباره این بازی پیدا کردم امیدوارم که اشتباه نکرده باشم لطفا راهنماییم کنید.سپاسگزارم.لطفا از این فایلهای صوتی زیبا باز هم بذارید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/از توجه شما سپاسگزارم /گفتم که بازی فراوانی تمرینی عالی برای بالابردن ارتعاش مالی میتونه باشه ولی میدونیم که زندگی فقط بهتر شدن وضع مالی نیست و وقتی کسی از نظر مالی به ایده آل های نسبی خودش رسیده باشه میدونه که تازه چیزهای دیگه ای در زندگی ش ، خودش رو نشون میده ،از جمله ،سلامتی ،روابط ، احترام و… و به همین خاطر ما باید عاشق ثروت باشیم ولی نباید وابسته به اون باشیم تا با بهتر شدن وضعیت مالیمون از اون ور بوم نیفتیم/ در مورد بازی که باید از اول شروع کنید ولی هر حس وحالی در ذهن و روح انسان که باعث تفکر بشه ، تجربه یک لذتی هست که هر کسی به اون نمیرسه. براتون بهترین ها رو آرزو میکنم.

 80. F.P گفته:

  سلام
  روز بخیر
  یک بار بازی رو تا روز 11 انجام دادم و بعد دو سه روز به دلیل مشغله فرصت نکردم پولمو خرج کنم و مجبور شدم دوباره شروع کنم
  با اینکه شاغلم و شکر خدا تقریبا امورات دخل و خرجم مناسب هم هستند اما همیشه از اینکه برای خودم چیزی بخرم ناراحت می شدم یعنی دلم می خواست بابت تلاشم به خودم جایزه بدم و یه خرید فانتزی انجام بدم اما دلم نمی اومد و این باعث میشد کار زیاد خسته ام کنه نه دل خرج کردن داشتم نه انگیزه برای سخت کار کردن
  با انجام بازی کلی به ارزوهای کوچیکم خندیدم و لذت بردم ،چند تا جذب داشتم که تقریبا از راه های باور نکردنی انجام شدند و الان حس بهتری دارم و راحت تر می تونم تو دنیای واقعی برای خودم هزینه کنم و از درامدم لذت ببرم و شکر گزار خداوند باشم

  برقرار و شکیبا بمانید

 81. هستی گفته:

  با درود برشما.
  از کار بسیار زیبای شما بینهاااااایت ممنونم.شدیدا با جدیت دنبال میکنم.بسیار مشتاقم بازی رو شروع کنم.واقعا وقتشه دیگه .از یکنواختی خسته شدم.
  اما این فایل اکسل برام دانلود نشد.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ اگر در سایت عضو شدید و پسورد را فراموش کردید ،روی دکمه ورود/عضویت در سایت ، در صفحه اصلی کلیک کنید /در انتهای قسمت ورود ، روی سوال ، گذرنامه خود را فراموش کردید؟ کلیک کنید/سپس ایمیل خودتان را وارد کنید تا لینک ساختن پسورد جدید برای شما در ایمیل تان ارسال شود و بعد از کلیک روی لینک در ایمیل وارد صفحه مورد نظر در سایت می شوید و رمز جدید را برای خودتان صادر می کنید/این عملیات به طور خودکار توسط سایت انجام میشود./با تشکر از توجه شما

 82. زیبا گفته:

  سلام ، من در روز 49 بازی 48 میلیون پولمو خرج کرده بودم که خوابم برد، اما بازی یادم بود و نصف شب از خواب بیدار شدم و اون یه تومن باقیمونده رو هم خرج کردم. الان بازیم درسته یا از اول شروع کنم؟ چون 24 ساعت فرصت داریم که خرجش کنیم به نظرم مشکلی نباشه؟

 83. علی گفته:

  سلام روزتون بخیر یه سوال داشتم یه مشکل دارم شبا که میخوام تجسم کنم زود خوابم میبره بعد صبحا هم که بیدار میشم بیشتره اوقات کسل بی حالم انرژی ندارم به نظرتون چکار کنم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/دوست من ازینکه در هنگام تجسم خوابتون می بره بخاطر این هست که اشتیاق سوزان ندارید./مگه میشه به خواسته ها و رویاهاتون فکر کنید و تجسم کنید که اونها رو دارید و از هیجان در پوست خودتون نگنجید./اگر می خواهید از روش تجسم استفاده کنید حداقل یک موضوعی انتخاب کنید که از ته دلتون و از اعماق وجودتون خواهانش هستید و وقتی اون خواسته رو پیدا کردید، موقع تجسم سرحال میشید،و وقتی به یاد خواستتون میفتید که دارید، ذوق میکنید.تجسم واقعی اینگونه هست.و موضوع انرژی هم حل میشه /تشکر از توجه شما به سایت آهن ربای ذهن

 84. رامين گفته:

  سلام
  اگر روزي كه بايد 12 ميليون خرج كنيم ،10 ميليون خرج شود بايد از اول شروع كنيم يا مشكلي نيست ميتوانيم تمرين را در روزهاي بعد ادامه دهيم

 85. ساناز گفته:

  سلام این بازی برای هر نوع سنینی قابل اجرا هست؟ مثلا من14 سالم هست میتونم این بازی رو انجام بدم و به نتیجه برسم؟چون من نه کار میکنم و نه چیزی پس پولا چطور به دستم میرسه؟ ممنون میشم جواب بدید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/بله شما هم میتونید این بازی رو انجام بدهید و برای بدست آوردن هر چیزی نباید بپرسید/ چطوری؟/ با این سوال، ذهن استدلالی شروع به کار میکنه و میبینه هیچ راهی وجود نداره ویا راههای خیلی کمی جلوی خودش میبینه که امکانش خیلی خیلی محدود هست/با درخواست شما و راه تعیین نکردن برای آن، جهان شما رو در وضعیتی قرار میده ویا شرایطی رو برای شما بوجود میاره که به خواسته تون می رسید.

 86. شقایق صالحیان گفته:

  سلام و عرض ادب لطفا فایل اکسل بازی ثروت و‌متن سه گام اساسی تا استادی قانون جذب و فایل صوتی موسیقی تاثیرگذار بر ذهن را برایم ارسال بفرمایید
  با سپاس فراوان

 87. محسن گفته:

  سلام
  من به تازگی و به طور کاملا تصادفی با سایت شما آشنا شدم، هنوز هم خیلی در جریان رسالت و اهداف شما نیستم؛
  ولی یه مشکلی داشتم، احساس کردم شاید شما بتونید به من کمک کنید، شغل من به نحوی هست که دائما باید در جلساتی که برخی از آنها هم جلسات مهمی هستند شرکت کنم و مطالبی رو در ابتدای جلسه عنوان کنم، ولی بیشتر مواقع موقع حرف زدن استرس دارم، صدام می لرزه و به اصطلاح کم میارم و نمی تونم به خوبی ادای مطلب کنم،
  یکی دو جمله که حرف می زنم نا خودآگاه و بی اختیار این فکر میاد سراغم که : ” وای، من الان دارم صحبت می کنم، نکنه دوباره استرس بگیرم و خراب کنم” که همین موضوع باعث می شه کارم خراب بشه.
  البته بلافاصله بعد از صحبت کردن وقتی چند تا نفس عمیق می کشم، احساس می کنم که اگر الان حرف بزنم خیلی راحت تر می تونم ادامه بدم، ولی دیگه فایده ای نداره…..
  ناگفته نماند به دفعات هم از تکنیک تصویر سازی مثبت استفاده کردم ولی متاسفانه در حین صحبت کردن اون فکر به سراغ من اومده!
  ممنون می شم اگه بتونید راهنمائیم کنید.
  با تشکر فراوان.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز/اینجانب علیرضا علی زاده هستم/بدنبال یک علاقه طولانی مدت از دوران نوجوانی وارد حرفه رشد و پیشرفت شخصی شدم و رسالتم کمک به دیگران جهت زندگی بهتر هست/در رشته حسابداری درس خوندم ولی مورد علاقه من نبود و سالها خزانه دار یک شرکت بزرگ و معتبر بودم.والان در زمینه تغییر ذهن به سمت موفقیت و خواسته ها فعالیت می کنم و اگر بخوام کسی من را بشناسد، دو خصوصیت هست که دوست دارم خودم را با آنها معرفی کنم اول اینکه شکرگزار هستم و دیگر اینکه متخصص ناخودآگاه و تغییر از طریق نیروی درون و قانون جذب، هستم. از خدا سپاسگزارم که روزهای خوبی را سپری می کنم و نعمت های پروردگار به سمت من سرازیر هست /این مشکلی که شما گفتید،من هم داشتم و البته این را بگم که حتی بزرگترین سخنرانان جهان،موقع استارت سخنرانی،یک احساس اضطراب دارند ولی لحظه ای هست و به سرعت تمام می شود. واین طبیعی هست،چون اگر اینطور نبود و برای ما مهم نبود که در جمع چه حرفی را بزنیم ویا نزنیم /من هم وقتی در جلسه کاری در شرکت می خواستم صحبت کنم،نمی توانستم، صحبتهای خودم را إرائه بدهم و یا از حق خودم دفاع کتم و همه موضوع یادم می رفت و چهره من سرخ می شد./الان در هر جمعی همان چند لحظه اولیه هست که اون هم طبیعی هست/تنها راه موفقیت قطعی شما توجه به ناخودآگاه هست/یعنی شما در کنار همه تکنیک هایی که برای سخنرانی و یا اصلا حرف زدن یاد میگیرید،اگر ذهنتون همونی باشه که از قبل بود،هیچ فایده ای نداره/همه این تکنیک ها موقع عمل، انگار محو میشن و شما میگی همه اینها حرف هست و کار نمیکنه/راه حل شما کار در حالت خلسه بر روی ناخودآگاه خودتون جهت رفع استرس و اعتماد بنفس و خودباوری هست و در کنار اینها تمرین هایی که به صورت خودآگاه میتونید انجام بدید،هم خیلی موثر هست مثل اینکه روی یک متن کار کنید و مفهومش رو متوجه بشید و هر اونچه که فهمیدید،اول به صورت انفرادی برای خودتون ویک جمع خیالی صحبت کنید و بعد برای شخصی که به حرف شما گوش میده اجرا کنید،حالا هر کسی می تونه باشه،فقط مسخرتون نکنه و به حرفهای شما گوش کنه و دیگه اینکه مثلا مهمونی رفتید اگه جای صحبت شما بود،در جمع صحبت کنید،یا در جمع های کوچیک و با حرف های کم شروع کنید و کم کم مدت صحبتهای خودتون رو زیادتر کنید ولی اصل کار روی ناخودآگاه هست. وبا استفاده از قانون جذب و فکر کردن به خواستتون میتونید بر این مشکل خودتون به راحتی غلبه کنید و یک دوره رایگان بنام برمودای موفقیت در سایت قرار دادم که خیلی میتونه جواب سوالات شما در زمینه نحوه کار کردن ذهن رو به شما بده/این رو هم یادم رفته بگم که بعد ازینکه میدیدم نمیتونم حرفهام رو کامل بزنم و بخاطر همین از خیلی موارد منصرف میشدم و بی خیال صحبت کردنش میشدم یه کاری کردم این بود که اول چند کلمه یا جمله اولیه رو می نوشتم و از روی نوشته تو دستم میگرفتم وصحبت میکردم و وقتی استرس اولیه رد میشد، خیلی راحت تر حرف هام رو می زدم و الان هم ازین تکنیک در بعضی موارد استفاده میکنم ولی خیلی آرامشم بیشتره/از توجه شما به سایت آهن ربای ذهن سپاسگزارم.

 88. دافی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من روز دوم این بازی جالب هستم و خیلی سریع پولو خرج میکنم طوریکه ده دقیقه یا کمتر وقت میبره و خیلی حس خوبی دارم همش منتظرم فرداش بشه که زودتر باز خرجش کنم..فقط اینکه چون خیلی زود من خرج میکنم باید حتما تجسم کنم در حال خریدم؟چون تا2سرکارم اینترنتی قیمتارو میبینم که دقیق بنویسم چقد خرج شده..الان من دارم درست بازی میکنم؟ممنون میشم زودتر جواب بدید

 89. Nilu گفته:

  سلام خدمت مدیریت محترم
  سایتتون عالیہ
  من یہ سوال خیلی فوری دارم اما متاسفانہ ھرچی گشتم آدرسی از شما ندیدم کہ بتونم سوالمو شخصی ازتون بپرسم
  اگر براتون مقدور ھست خواھش میکنم بہ تلگرام من پی ام بدین این آیدیمہ 👇🏻
  *******
  سپاس 🙏🏻🌸

 90. فرزانه گفته:

  با سلام و خسته نباشيد خدمت شما استاد گرامي.من بتازگي با سايت شما اشنا شدم.من به قانون جذب شديدا معتقد هستم.اثراتش را هم در زندگي ديدم.مثلا اكسپت مقاله ام رو با قانون جذب از يكي از بهترين مجلات پزشكي نترلند دريافت كردم.و باعث تعجب كادر هييت علمي شد بطوري كه شروع به مكاتبه با هلند كردن كه از صحت اكسپت مطمئن بشن.چون اغلب اكسپت مقالات در بهترين حالت٣الي ٦ماه برا مقالات علوم پزشكي طول ميكشه.همچنين فردي رو كه ميخواستم رو با قانون جذب بدست اوردم.حتي جزيي ترين خصوصياتش همان شد مثل اينكه دلم ميخواس مديرعامل باشه و انسان معتقد و با اخلاقيات خوب باشه كه دقيقا همين شد.و خودم تعجب كردم.اما من فقط مرحله اول رو اجرا كردم و فقط درخواست دادم و اونو دريافت كردم.اما چون خودم باور نداشتم و خودم رو لايق نميدونستم رابطه به طرز عجيبي از دست رفت.من پراكنده در مورد قانون جذب ميدونم و چندتا كتاب خوندم.نميدونم از كجا بايد شروع كنم و اصولش چيه؟؟؟چطور بايد خودم رو باور كنم و لايق بدونم؟در صورتي كه خدا خصوصيات خوبي به من داده اما عزت نفسم پايينه و خودم رو لايق نميدونم.ببخشيد زياد صحبت كردم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  • مدیر سایت گفته:

   سلام /بسیار از شنیدن موفقیت شما خوشحال شدم و این به این معنی هست که شما توانایی های زیادی دارید و حتی از قانون جذب نتیجه هم گرفتید و این بسیار عالی هست و حتی خیلی دقیق مشکل خودتون رو هم گفتید ، من نظرم اینه که شما باید در بعضی موارد روی خودتون کار کنید.مثلا در بحث روابط و شروع قانون جذب خیلی ساده هست و این که فقط به چیزهایی که دوست دارید فکر کنید و تا میتونید از فکر کردن به ناخواسته ها دوری کنید.و اما در مورد اعتماد بنفس راهکار طلایی که اگر انجامش بدهید در مدت زمان کمی حس می کنید که چقدر قوی تر شدید این است که یک دفتر تهیه کنید بنام دفتر اعتماد بنفس و در خاطرات خودتون کنکاش کنید و هر اقدام مهمی که تا الان انجام دادید، در آن با شماره یادداشت کنید/مثلا دوران مدرسه تمام مواردی که تشویق شدید، نمرات خوب گرفتید، مدارکی که تونستید بگیرید، مثلا قبول شدن در دانشگاه و یا گواهینامه رانندگی ویا حتی روابط خوبی که با کسی داشتید و نشون از توانایی شما بود و هر چیزی که حتی به نظرتون کوچیک بیاد،یادداشت کنید، و روزانه 5دقیقه این دفتر رو مرور کنید و خودتون رو در احساس اون مواردی که نوشتید قرار بدید واینکه چه کارهایی انجام دادید و با این کار ناخودآگاه شما دنبال خاطراتی می گرده که تونسته موفق بشه و اونها رو پررنگ میکنه و با ادامه این تمرین کم کم اعتماد بنفس شما در هر زمینه ای قوی میشه. مطمئن باشید شما لایق بهترین ها هستید و همین که دنبال این هستید که شخصیت وزندگی بهتری داشته باشید و برای این مورد تو سایت ها می چرخید و همین جا پیام دادید و پیگیر هستید، مطمئن باشید که همه اون چیزهای خوبی که می خواهید برای شما مهیا هست .فقط به این راه ادامه بدهید، کمی عجول و کمی سست نباشید، تداوم داشته باشید/

 91. فرزانه گفته:

  با سلام.من از تجربياتم گفتم ولي روي سايت نيومد.همچنين درخواست فايل هاي استاد قانون جذب و فايل اكسل بازي فراواني رو داشتم.اما به ايميلم ارسال نشد.پيشاپيش از پيگيريتون متشكرم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/دوست عزیز این فقط یک فایل اکسل و توضیحاتی درباره بازی فراوانی هست/شما می تونید در یک دفتر که برای این بازی اختصاص میدید هم اون رو انجام بدید و این فقط ساده ترین راه برای این هست که شما بازی رو به راحتی شروع کنید.

 92. ستاره گفته:

  درود وعرض ادب.بنظر بنده این بازی گویا برای اقشار خاصی درنظر گرفته شده.چرا که انجام آن نیازمنده داشتن مبلغ مذکورهست این درحالیست که جمع کثیری از افراد ازجمله دانشجویان.کارگران وسایر اقشاری که درامد پایینی دارن ممکنه چنین مبلغی رو درحسابشان برای انجام بازی نداشته باشن.کارگری که حقوقش ۹۰۰هزارتومان می باشد واین مبلغ رو برای دادن اجاره بها وسایر مخارج خویش دریک ماه باید صرف کند چگونه ممکنه این مبلغ روکه کمتر از مبلغ مذکور (۱میلیون تومان) می باشد را دریک روز صرف خرید وانجام این بازی کند؟؟لذا با یاس درانجام مواجهه میگردد. اگردرین امر وبرای این اقشار راهنمایی بفرمایید سپاس گزار میشم

  • مدیر سایت گفته:

   درود / اتفاقا این بازی برای وارد شدن پول وفراوانی در زندگی افرادی که فقط به کمبود و نداشتن توجه دارند، ساخته شده، چون افراد معمولا آن چیزی که با چشم خودشان می بینند، باور دارند و نمی توانند قبول کنند که با این شرایط بدی که دارند، چطور میشود، به ثروت و فراوانی برسند/و این بخاطر باورها و الگوهای ذهنی هست که در ذهن نهادینه شده و تا برای آن ها کاری انجام ندهند، نمیشود از وضعیت بد خلاص شد و این بازی یکی از راه هایی هست که شخص می تواند با آن باورهای رفاه و فراوانی را در ذهنش بکارد ، و با ادامه آن، رشد دهد و به ثمر بنشاند./البته طرحی را در دست دارم که برای افرادی که تا الان جذبی نداشتند و نمی توانند باور کنند که می شود به خواسته ها رسید، به اجرا بگذارند، و با چشم خودشان ببنند که می شود به هر خواسته ای رسید ولی باز هم اگر از دیدگاه شک و تردید به هر چیزی نگاه شود، جواب نمی دهد و کاری برای این مورد نمی شود کرد./ قانون زندگی قانون باورهاست./از توجه شما به سایت آهن ربای ذهن سپاسگزارم.

 93. منصوره گفته:

  سلام چند تا سوال دارم خدمتتون
  من تو واقعیت اگه پول داشته باشم بی انتها دلم میخواد تمام وسایل زندگیم رو تعویض کنم و وسایل جدید و به روز بگیرم
  میتونم یه لیست بنویسم و هرروز شروع کنم به خریدش وازاین بابت ذهنم مشکل نداره چی بخرم ولی یه موردهست اینکه وقتی میخوام خرید کنم تو ذهنم همش تو فکرم اینه خونه من کوچیکه و وسایلام جانمیشه باید تا روز ۲۰۰صبرکنم که بتونم با۲۰۰میلیون یه خونه بخرم الان چیکار کنم که ذهنم قبول کنه وسیله هارو بخرم فکر جاش نباشم؟
  اصلا اینکه من روز ۲۰۰ کل پول رو خونه ای که دوست دارم بخرم درسته؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/برای هر چیزی شما میتونید راهی پیدا کنید مثلا اول اینکه دونه دونه وسایلی که فعلا دارید رو میتونید با جدیدش تعویض کنید و این اولین مورد که احتیاج به جای جدیدی نیست و راه دیگه اینه که مثلا به فروشنده بگید من کل پول وسایلی که می خوام رو پرداخت میکنم و مقداری اضافه هم میدم و یکدفعه هشمون رو با خرید خونه جدیدم، می برم که ممکن هست زیاد طول نکشه و فروشگاه های بزرگی هستند که همه کالاها رو با هم دارند و اینطوری وقتی که به فروشگاه بزرگ میرید،حس خوبی هم بهتون دست میده و ذهنتون هم به راحتی میتونه قبول کنه که من دارم کم کم پول این وسایل رو میدم و به زودی این وسایل به خونه جدیدم وارد میشه. و دیگه اینکه شما خیلی زودتر در این بازی به مبلغ خرید خونه تون می رسید.چون هر روز یک میلیون تومان به روز قبل اضافه میشه.

 94. نگار گفته:

  سلام،واقعا ممنون
  من امروز شروع کردم و فقط یک روز خرید رو انجام دادم
  یعنی ۷تا قسط عقب افتاده دارم که خیلی اذیتم میکرد و امروز واقعا احساس کردم این پولو دارم و باذوق تمام البته فقط تونستم ۶قسط رو پرداخت کنم
  ۱۴هزار تومن موند که اونم از خودم با یه معجون پذیرایی کردم
  ولی درکل از صبح خیلی حسم خوب بود انگار واقعا این پول دستم بوده و این قسط ها رو پرداخت کردم
  البته یه سوال هم دارم
  من فایل رو دانلود کردم ولی تاریخ رو نمیتونم تغییر بدم چون برا فروردین ماهه
  و نیز داخل فایل نمیتونم بنویسم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ دوست عزیز از قوانین این بازی یکی این هست که برای پرداخت اقساط نمیشه از این پول استفاده کرد / اقساط تداعی کننده بدهی و کمبود پول هست و هدف این بازی تقویت باور به فراوانی و ثروت هست. بنابراین فقط جهت خرید و لذت و تفریح از پول این بازی استفاده کنید/ این فایل اکسل قابلیت ادیت دارد و با کلیک روی هر قسمت با داشتن نرم افزار آفیس میتونید ویرایش کنید.

   • نگار گفته:

    سلام مجدد
    ممنون از توضیحاتتون
    خوب من الان که چندین روز از پرداخت اقساطم گذشته چه کاری باید انجام بدم
    یعنی باید برگردم به همون روز و اون پول رو خرج کاره دیگه ای بکنم؟!
    و درضمن یعنی پس نمیتونیم خونه یا ماشینه شرایطی هم بخریم؟!

    • مدیر سایت گفته:

     سلام / اگر از پول بازی برای پرداخت اقساط استفاده کردید باید از اول شروع کنید/ در ضمن خرید شرایطی به معنی اقساطی، خیر نمیشه ولی میتونید پول رو به صاحب خانه یا ماشین بپردازید و به شرط پرداخت طی مثلا یک ماهه یا دوماهه یا هر چند وقت که دوست دارید، اون خونه یا ماشین رو خریداری کنید، که در واقعیت هم امکانش هست که شخصی قبول کنه پول فروش خونش طی چند مرحله پرداخت بشه واین به معنی اقساط نیست و شما اصلا میتونید پول رو به صورت روزانه پرداخت کنید و خونه رو موقعی که پولش کامل شد تحویل بگیرید. پیشنهادی که خیلی ها ازش شاید استقبال هم بکنند./ یه جورایی باید واقعیت رو با این بازی دخالت بدید.

     • نگار گفته:

      سلام
      من امروز روز دوازدهم بازیم بود و یعنی دوباره امروز رو روز اول فرض کنم؟ نمیشه بازی رو ادامه بدم؟
      و اینکه اگه نمیشه و بازی رو باید از اول شروع کرد، میشه بار سومی که دارم بازی رو شروع میکنم و آیا باید لیست خریدهای دو دوره قبل رو هم نگه دارم یا نه نمیتونم برگردم و ببینم چه چیزهایی خرید کردم و ….

     • مدیر سایت گفته:

      سلام / اگر طبق قوانین بازی عمل نکردید باید از اول شروع کنید / در مورد لیست خرید کاملا آزاد هستید، و به تناسب نیازتون و مقدار پولی که در روز بدست می آرید میتونید خرید کنید.

 95. جواد گفته:

  سلام استاد گرانقدر خداقوت
  ی سوال در مورد این بازی داشتم …
  من مربی ووشو و پرورش اندامم و رویاهای من خیلی خیلی بزرگه و یکی از چیزهایی ک بهش میخام برسم ساخت بزرگترین و مجهزترین سالن بدنسازی ایران با بهترین برندهاس و با توجه ب اینکه پولش خیلی زیاد میشه ، آیا میتونم تو این بازی هر روز چن تا از لوازم ورزشی رو بخرم و یک سوله ی خیلی بزرگ اجاره کنم و در اون سوله قرار دهم تا وقتیکه سالن بدنسازیم تکمیل بشه ؟ احتمال داره احداث سالن و خرید تجهیزات بالای 100 میلیارد تومن هزینه برداره ..
  لطفا راهنماییم کنید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ بله دوست عزیز / رویای زیبایی دارید که این بازی میتونه کمک قابل توجهی به شما در تصویرسازی، اون در ذهنتون انجام بده ، و تصویرسازی اولین گام برای داشتن هر خواسته ای هست./گام به گام با مقدارپول ارتعاشی که در این بازی به حسابتون واریز میشه به جلو حرکت کنید.

 96. جواد کرمی گفته:

  سلام استاد گرانقدر خداقوت
  ی سوال در مورد این بازی داشتم …
  من مربی ووشو و پرورش اندامم و رویاهای من خیلی خیلی بزرگه و یکی از چیزهایی ک بهش میخام برسم ساخت بزرگترین و مجهزترین سالن بدنسازی ایران با بهترین برندهاس و با توجه ب اینکه پولش خیلی زیاد میشه ، آیا میتونم تو این بازی هر روز ، چند تا از لوازم ورزشی رو بخرم و یک سوله ی خیلی بزرگ اجاره کنم و در اون سوله قرار دهم تا وقتیکه سالن بدنسازیم تکمیل بشه ؟ احتمال داره احداث سالن و خرید تجهیزات بالای 100 میلیارد تومن هزینه برداره ..
  لطفا راهنماییم کنید…

  • مدیر سایت گفته:

   البته مجموع واریزی در طی یک سال چیزی حدود 66 میلیارد تومان خواهد شد که با ادامه اون در سال بعدی میتونید مابقی پول مورد نیازتون رو از نظر ذهنی، بدست بیارید./و این یعنی باید گام به گام حرکت کنید تا همه چیز واقعی تر به نظر برسه،

 97. محمدرضا گفته:

  اگه این ۶۶ میلیارد رو آدم یکجا داشته باشه خیلی راحت میشه براش برنامه ریخت؛ولی من مثال روز دهم بازی هستم و میخوام یه خونه دو میلیاردی خریداری کنم؛اخه کدوم فروشنده قبول میکنه بری روزی ده میلیون بهش بدی و یکم مسخرست!!!!این یکم با واقعیت منافات داره!!!!واسه معامله های بزرگ پول رو در چند نوبت میدهند نه روزانه!!!!!واسه همین ذهنم یکم پس میزنه،خرید و فروش هم که ممنوعه!!!!یعنی نمیشه پول رو جایی گذاشت و یدفعه پولشو داد؟؟؟؛اخه کی هر روز میره قسط خونه میده اونم دویست میلیون!!!!!اینه که میگم از حالت واقعی خارج میشه؛چکم که میگید نمیشه داد!!!من میخوام طبق عرف واقعی جامعه و بازار با این پول رفتار کنم؛لطفا راهنماییم کنید ؛مدام ذهنم پس میزنه؛

  • مدیر سایت گفته:

   هدف این بازی ، قبول باور فراوانی به ذهن ناخودآگاه هست و ایجاد گام به گام این باور در ذهن به حقیقت بسیار نزدیک تر است / شما ابتدا باید از خریدهای جزئی و کوچک شروع کنید و کم کم به موارد گران تر بپردازید و برای خرید خانه در روز دهم خیلی زود هست .

 98. محمدرضا گفته:

  یک سوال دیگه داشتم؛اینکه شما یک خونه خریدی به قیمت یک میلیارد،روز دویست بازی هم هستی؛میتونی خونه رو بفروشی و دویست میلیون رو بزاری روش یه بهتر بگیری یه نه باید خونه رو رها کنی و فروش نباید انجلم داد؟

  • مدیر سایت گفته:

   بله /شما میتونید یک خانه یا ماشین رو با خانه یا ماشین بهتر تعویض کنید و مابقی رو پرداخت کنید./هدف باور فراوانی هست و هزینه فقط باید جهت تفریح و لذت و برطرف کردن نیاز صورت بگیرد.

 99. محمدرضا گفته:

  سلام
  اگر مثال من در روز پنجاه بازی باشم و به سیصد میلیون پول احتیاج داشته باشم؛ایا میتونم پنج روز سکه طلا خریداری کنم و در روز ششم همشون رو بفروشم تا به هدفم برسم(صرفا برای هدفم و استفادم)؟؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/دوست عزیز از قوانین این بازی این هست که خرید و فروش در آن ممنوع می باشد. در ضمن شما مثلا اگر در روز 50بازی باشید، 50میلیون تومان پول ارتعاشی دارید و در روز51 هم 51 میلیون تومان و در روز52 هم 52 میلیون تومان که اگه تا روز 55 ادامه پیدا کنه فقط طی 6 روز شما 315 میلیون تومان پول دارید و صبر 6 روز نمیتونه اینقدر در روز 50 به بالا سخت باشه/ لطفا بازی رو طبق قوانین اون انجام بدهید./با تشکر از توجه شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام / با وارد کردن ایمیلتون در باکس مربوطه به راحتی فایل دانلود میشود و این فایل زیپ شده هست و باید با نرم افزار وین زیپ آن را باز کرده و استفاده کنید./با تشکر از توجه شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام / کل شبکه های اجتماعی سایت آهن ربای ذهن در قسمت سمت چپ سایت به صورت آیکون های دایره ای قرار دارد وشما به راحتی میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها وارد شوید/با تشکر از توجه شما

 100. آيدا گفته:

  سلام و خسته نباشيد من چند بار اين بازى رو انجام دادم اما نهايتا تا روز ٢٠ و چندم موفق شدم كه پيش برم
  يه سوال برام پيش مياد كه حتما بايد ساعت خاصى از روز نوشته بشه ؟ مثلا عر شب ساعت ١٠؟ من حتى آلارم هم ميذارم كه يادم نره هرشب همون ساعت بنويسم.نميشه كه طول روز پول رو خرج كنيم ؟ مثلا هرچيزى كه از ذهنمون ميگذره كه ميخوايم بخريم رو همون موقع بنويسيم رو كاغذ !؟ من يه جا شنيده بودم هر روز همون ساعت بايد انجام بشه اما شبا يادم ميره كه طول روز چيا ميخواستم بخرم
  و اينكه من اين بازى رو با نامزدم باهم انجام ميدم اشكالى داره كه ما هر شب چيزايى كه خرج ميكنيم رو ليستش رو براى هم بفرستيم ؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/دوست عزیز اصلا مهم نیست که در چه ساعتی از روز انجام بشه و حتی شاید بهتر اینه که طی زمان های مختلفی شما خریدتون رو انجام بدید و حتی میتونید در طی روز یک کاغذ کوچیک همراهتون باشه وبه محض اینکه چیز دلخواهی رو دیدید، داخل اون کاغذ کوچیک یادداشت کنید که خریدید و بعد یا از همون کاغذها استفاده کنید ویا جایی دیگه ثبتش کنید/اگر دو نفری هم انجام میدید، اتفاقا خیلی هیجان انگیز هست و شما رو تحسین میکنم ، همینکه ایشون قبول دارند که با شما این بازی رو انجام بدهند، یعنی در فرکانس مشابهی قرار دارید و این خیلی خوب هست./حس انجام این بازی به صورت دو نفره و اونهم دو نفری که با هم نامزد هستند یا ازدواج کردند، خیلی جالب و زیباست و حتی شما میتونید با هم دیگه خریدهاتون رو انجام بدید، یعنی اگه با هم توافق دارید حسابتون مشترک باشه تا هیجانش بیشتر بشه و یا میتونید هر کدومتون جداگانه روی پولی که به حسابش واریز میشه، حساب کنید و خرجش کنید و حس داشتنشون رو احساس کنید./موفق و پیروز باشید.

 101. آيدا گفته:

  خيلى ممنونم از جواب زيباتون
  منظورتون اين بود كه ميتونيم روز اول باهم ٢ ميليون داشته باشيم مثلا و هرروز ٢ ميليون به پولمون اضافه بشه يا اينكه همون ١ ميليون رو مثلا با هم خرج كنيم؟

  • مدیر سایت گفته:

   بله/ ببنید چطور لذت بیشتری از بازی می برید/هم میتونید یک حساب اشتراکی یک میلیون تومان در روز داشته باشید و هم اینکه پولهاتون رو با هم جمع ببندید و روزی دو میلیون رو با هم خرج کنید/البته قانون بازی اینه که هر کس با پول خودش لذت ببره ولی با توجه به شرایط شما این پیشنهاد رو به شما دادم تا مدت زمان بیشتری این بازی رو انجام بدید.

 102. hossein.saholan گفته:

  سلام دوستان عزیز و گرامی. لطفا راهنمایی فرمایید فایل بازی فراوانی رو از کجا دانلود کنیم. ممنون از راهنمایی شما دوستان خون گرم.

 103. حمید گفته:

  سلام بر استاد گرانقدر
  یک صحبتی از کوین ترودو هست که میگه شما ببینید به چه کسی دارید گوش می دهید…

  که به نظرم صحبتی منطقی است.

  به همین خاطر اگر جنابعالی برایتان امکان داشته باشد که بیان کنید اجرای این روش در زندگی شما چه تغییراتی از لحاظ مالی ایجاد کرده است بسیار تاثیر گذار خواهد بود. البته این تاثیر از جهت افزایش ثروت، به غیر از درآمدهای احتمالی حاصل از تدریس می باشد.

  لذا ضمن تشکر از شما استاد گرانقدر که وقت می گذارید ممنون میشم جهت افزایش انگیزه کاربران این مورد را نیز بیان بنمایید.

  در ضمن خواهشمند است نظر خود را در خصوص روشهایی که اخیرا ارایه شده و به تغییر باورها برای کسب ثروت در کمتر از 60 ثانیه می باشد را بیان فرمایید که آیا منطبق بر واقعیت می باشد

  ارادتمند شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز / خود کوین ترودو از راه آموزش درآمدهای فوق العاده ای بدست آورده ، پس با احترام به آقای کوین ترودو که آموزشهاش رو از نظر خودآگاه قبول دارم (چون ایشان هم مثل بسیاری از اساتید قانون جذب، به ناخودآگاه و کار روی آن توجه کافی ندارند) می خوام این رو بگم که این یک باور هست که نباید از طریق آموزش ثروتمند شد/ هر شخصی دارای طرحی الهی هست که فعالیت در آن کار موجب موفقیت و پیشرفت آن شخص میشود و شخص در آن شغل احساس راحتی میکند و از آن شغل لذت می برد/ اگر منظور شما اینست که در سایت خودم دارایی های خودم را اعلام کنم و با ماشین ها و خانه و ویلا عکس بگذارم، هنوز به این جمع بندی نرسیدم که این کار بتواند مفید باشد. چون ثروت در نظر افراد مختلف معانی متفاوتی دارد /من تنها راهنما هستم / شما هم در صورت تمایل میتوانید این روش رو امتحان کنید و اگر این روش برای شما جواب داد، ادامه دهید ودر غیر اینصورت روش دیگه ای رو انتخاب کنید/بهیچ وجه وابسته به نتایج شخصی خاص نباشید/من فقط میگم بله نتایج چشمگیری در زندگی من با این بازی از نظر مالی به وقوع پیوست و 99درصد هم غیرآموزشی بود و هست ولی این همه کاری که برای تغییر باورهای ثروت در خودم انجام دادم نیست./درمورد سوال دومتون هم با توجه به مطالعاتی که تا اینجای کار دارم و با توجه به دانشی که تا الان بدست آوردم، نمیتونم این مورد رو قبول کنم ولی جهان ما سرشار از ممکن ها و شدنی هاست، پس نمیشه ردش کرد ولی تاییدش هم نمیکنم./موفق وپیروز باشید.

 104. آيدا گفته:

  سلام دوباره
  ما امروز روز ١١م بازى هستيم و خيلى خوب داره پيش ميره همه چى فقط يه سوال دارم اينكه ميشه با اين پول براى ديگران خريد كرد ؟
  مثلا وسيله اى براى خواهرم يا مادرم يا دوستم بخرم
  ممنون از حسن توجه شما

 105. آيدا گفته:

  و اينك من حساب هارو تو گوشيم هرروز هر ساعتى كه چيزى خريد ميكنم مينويسم نه رو كاغذ فكر نكنم كه موردى داشته باشه اينطور نيست ؟ يا حتما بايد روى كاغذ پياده شه
  بازى خيلى سرگرم كنندست و من نتيجشو بصورت چند ساعت بعد بازى حتى ديدم و خيلى لذت ميبريم از اين بازى و آثارش كاملا مشهوده برامون

 106. ریحانه گفته:

  سلام.خسته نباشین
  در رابطه با بازی فراوانی، من یک بار این بازی رو انجام دادم.و بعد از 40 روز که دیگه نمی دونستم پول رو چه جوری خرج کنم رهاش کردم.حالا بعد از 9 ماه دوباره می خوام این بازی رو شروع کنم.
  به نظرتون می تونم خریدهای تکراری داشته باشم؟
  مثلا من تو سری قبل قسمت هایی از خونه رو بنایی کردم.یا مثلا لوازم آشپزخونه و پذیرایی رو عوض کردم.الان می تونم با توجه به شرایط فعلی که خونه بنایی نشده یا لوازم خونه عوض نشده باز هم در موردشون هزینه کنم.یا باید مبنا رو بذارم خریدها و کارهایی که تو بازی فراوانی انجام دادم و بگم اینجا که بنایی شده. یا این وسیله ها که تازه خریداری شده.پس دیگه براشون هزینه ای نکنم.
  مرسی از راهنماییتون

 107. محمد جواد گفته:

  سلام وقت بخير.
  من به قانون جذب اعتقاد دارم و هرچه كه الان در زندگي دارم از قانون جذب هستش. الان هم در حال انجام بازي فراواني هستم.
  وقتي كه داشتم پاسخ هاي شما رو به سوالات دوستان ميخوندم به جمله رسيدم كه شما استاد گرانقدر فرموديد ” طبق قانون جذب،زیادی دنبال چیزی باشی ،از شما دورتر میشه ”
  ميشه لطفا يكم در اين مورد توضيح بديد. اين اولين باره كه همچنين چيزي در مورد قانون جذب ميشنوم.
  ممنونم.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز / این مربوط به قانون عدم وابستگی هست./شما اگر اصرار بر داشتن چیز بخصوصی داشته باشید و فکر کنید که همان راه یا چیز بهترین هست، وشما باید به آن برسید تا احساس خوبی داشته باشید، یعنی دارید در حقیقت یا آن مورد را از خودتان دور میکنید و یا داشتن آن به ضرر شما تمام می شود./وابستگی از نیاز می آید و قانون جذب با نیاز از جنس نیاز برخورد می کند/ شما هر چقدر نیاز بیشتری داشته باشید، از جنس نیاز بیشتر تجربه میکنید.

  • مدیر سایت گفته:

   توهم با تجسم فرق داره/تجسم یعنی خود را در موقعیتی از نظر ذهنی قرار دادن به صورت کاملا آگاهانه و هوشیار، قبل ازینکه در آن از نظر فیزیکی قرار بگیرید، ولی توهم یعنی تصورات باطل و بیهوده، یا گول زدن ذهن به علت نداشتن موقعیت مورد نظر تا آن را تجربه کند و علت توهم و خیال، می تواند حسرت نداشتن هم باشد. پس اگر کسی تجسم قوی داشته باشد، به صورت قدرتمندی میتواند، خود را در خواسته خود ببیند و خیلی زود میتواند، از نظر فیزیکی نیز آن خواست هرا تجربه کند.

 108. محمدرضا گفته:

  سلام استاد
  من روز پنجاهم هستم و بی وقفه و طبق مقررات بازی کردم،یک حسنی که برای من داشته این بازی اینه که ذهنیت من رو نسبت به پول و ثروت عوض کرد،من تازه متوجه شدم چقدر نسبت به پول و ثروت کوتاه فکر بودم،و اگر هم پولی تو زندگیم میومد صددرصد آتیشش میزدم،ولی الان برنامه ریزی و صبر در خرج کردن پول رو یاد گرفتم،
  یه سوالم در مورد بازی داشتم اینکه به نظر شما میشه با پول اپارتمان خرید و اجاره داد و پولش رو خرج رفع نیاز ها و لذت بردن از اون کرد،ضمن اینکه خود داشتن اون اپارتمان ها بمن لذت و اعتماد بنفس میده

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ دوست عزیز شما میتونی بی نهایت آپارتمان بخری ولی اجاره دادن آنها جزو قوانین بازی نیست/چون شما به اندازه کافی پول داری و نیازی به اجاره نداری/از توجه شما سپاسگزارم.