مختصر و مفید از کوین ترودو

کوین ترودو کیست؟

آهن ربای هن/کوین ترودو
Kevin Trudeau

کوین ترودو متولد فوریه سال 1963 میلادی هست.

او  در حال حاضر که سال 2019 میلادی می باشد 56 سال سن دارد .

ابتدا کوین فروشنده خوردو بود و ابتدا پیشرفت خودش رو از شرکت در سمینارهای تقویت حافظه شروع میکنه و در سال 1993 به سمت بازاریابی شبکه ای میره .

کوین ترودو همیشه در ذهنش این سوال رو داشته که چرا فقط یک عده خاصی سالم تر و ثروتمند تر از بقیه هستند.

و برای یافتن جواب این سوال مدت های زیادی رو در میان ثروتمندان با حالت تحقیق و هدفمند می گذرونه  و از محتویات دورش مشخص هست که خیلی تحت تاثیر اندرو کارنگی قرار گرفته که سعی داشته قوانین ثروتمند شدن رو به عموم مردم آموزش بده که برای این کار ناپلئون هیل رو انتخاب کرده بود

بالاخره  کوین میتونه به قول خودش به رمزهای ثروت دست پیدا کنه و حدود 60 شرکت تاسیس میکنه و ثروت عجیبی رو بدست می آره.

کوین که دیده به راحتی با استفاده از این آگاهیهایی که بدست آورده میتونه پول بدست بیاره شروع میکنه به آموزش این اطلاعات به دیگران و آنها هم همان نتایج عجیب رو بدست آوردند.

البته این آموزش رو از دوستان نزدیکش شروع می کنه و وقتی که عملکرد این قوانین رو میبینه تصمیم می گیره که از بین گروه های ثروتمندی که بوده خارج بشه و این رمزهای بدست آوردن پول وثروت و سلامتی رو به افرادی که آماده هستند در سطح جهانی آموزش بده (البته این حرکتش به مذاق پولدارهای عضو گروه های مخفی خوش نیومده و دردسرهایی رو برای کوین بوجود میاره و منجر به این میشه که کوین رو به زندان می فرستند)

و یک سمینار در حد جهانی رو برگزار میکنه که رموز موفقیت و ثروت رو در اون سمینار فاش میکنه و با عمل کردن به اون دوره نتایج وارد زندگی افراد شده و نام اون سمینار دوره

آرزوی تو دستور توست

نام داره

کوین در این دوره پله پله اصول پایه و قانون بدست آوردن ثروت و خواسته ها رو میگه و این حرف ها توسط کسی گفته میشه که خودش به ثروت رسیده و بعد شروع به آموزش اون کرده.

در این دوره کوین ترودو اسرار ذهن ثروتمندان رو فاش می کنه و رموزی که اونها بکار می برند رو بیان میکنه.

در طی این دوره کوین نمیگه در خونه بشین و برای جذب ثروت مدیتیشن کن بلکه بیان میکنه که ثروتمندان از قوانینی استفاده میکنند که برای ثروت یا هر خواسته ای که دارند از اون قوانین استفاده می کنند، اصولی که با بکار بردن اون هر کسی به هر چیزی که می خواد میتونه برسه.

کوین در دوره خودش این رموز رو کاملا توضیح داده و جالبه بدونی که کوین ترودو آموزش تقویت حافظه هم میده و اذعان داره که ثروتمندان به تقویت ذهن و حافظه تاکید دارند.

در این دوره کوین با بکارگیری متد جدید یادگیری، ذهن شما رو وارد بازی ثروت میکنه، شیوه بکارگیری ذهن رو به شما میگه و این شما هستید که باید اون رو بکار ببندید.

کوین در مدت عمر خودش شاگرد استادان میلیاردر بوده و میگه شما در هر رتبه ای که باشی استادی داری که بالاتر از توست و وظیفه تو رسیدن به رتبه ی اون از لحاظ ثروت و بالاتر از اون هست.

مثل عرفا که برای رسیدن به مقام معنوی نیاز به پیر دارند و یا شاگردی که برای آموزش  نزد یک استاد میره و برای رسیدن به درجات بالاتر

باید استاد بالاتری رو انتخاب کنه و این فرد با قبول هزینه ای سعی میکنه به شما رموز رو یاد بده.

شما با یادگیری اصولی که کوین ترودو در دوره با ارزش خودش از اونها یاد میکنه و تدریسش میکنه، در بدو ورود به یک مسیر فوق العاده ای قرار میگیری.

مسیری که زندگی شما رو عوض میکنه و با بکارگیری این اصول شما میتونی به هر خواسته ای که داری برسی.

دوره آرزوی تو دستور توست شما رو با ابزارها و راهبردها و تمرین هایی مجهز میکنه تا بزرگ ترین اهدافتون رو به حقیقت تبدیل کنید.

من از اصول کوین ترودو استفاده کردم و با مطالعات دیگری که داشتم تلفیق کردم و با بکارگیری هیپنوتیزم و برنامه ریزی ذهن و استفاده از فایل های سابلیمینال بخصوصی توانستم نتایج بسیار خوبی بدست بیاورم.

و دوره استاد قانون جذب شوید را بر پایه و اساس دوره کوین ترودو و همچنین تجربیات خودم و علم برنامه ریزی ذهن از طریق ناخودآگاه و همچنین استفاده از سابلیمینال تهیه کردم.

و شما میتوانی  کتاب کل دوره کوین ترودو رو به همراه کتاب دوره آرزوی تو دستور توست که اصلا در دوره قرار داده نشده و حاوی تمرین های اختصاصی هست که برای نتیجه گرفتن 100درصد از دوره جداگانه تهیه شده همینک از سایت آهن ربای ذهن تهیه کنی و این کتاب به صورت گام به گام و طی 13 گام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

16 دیدگاه برای “آرزوی تو دستور توست/ Your wish is your command/کوین ترودو/Kevin Trudeau

 1. Toma گفته:

  درود بر آقای علیزاده عزیز.
  من با دیدن دوره آرزوی تو دستور توست یه ابهام بزرگ برام پیش اومده ممنون میشم بازم مثل همیشه منو راهنمایی کنید.
  ایشون در ابتدای دوره به مردی اشاره میکنند که گفته بود تو خونه بشین و مدیتیشن کن و به ثروت دست پیدا کن.
  اگه کتاب بخواهید تا به شما داده شود خانم استرهیکس و آقای جری هیکس رو خونده باشید در این کتاب یکی از تمرین ها مربوط به مدیتیشن بود و خانم استر هیکس در مورد اهمیت بالای مدیتیشن برای قرار گرفتن در مرحله پذیرش میگه. و خیلی ها بعد از یک ماه با انجام دادن منظم این تمرین به تمام خواسته هاشون رسیده بودند که آبراهام هیکس دلیل این اتفاق رو مدیتیشن گفته بودند.
  این در مورد مدیتیشن بود اما در اواسط دوره آرزوی تو دستور توست آقای کوین ترودو میگه شما نیاز نیست حتی از خونتون خارج بشید برای اینکه به خواسته هاتون برسید فقط کافیه بر روی این قوانینی که بهتون یاد میدم تسلط پیدا کنید و حتی یکی از شرکت کنندگان از ایشون میپرسه آیا با یک جا نشستن میشه به ثروت رسید و ایشون میگه بله ولی خودتون دوست دارید یه کارایی بکنید.
  من خودم رو مثال میزنم که راحت تر راهنمایی ام کنید من دوست دارم از راهی و کاری درآمد داشته باشم که به اون به شدت علاقه داشته باشم و دوست ندارم کارمند باشم چون امکان نداره از کارمندی کسی به اون جایگاهی که هر انسانی لیاقت داره بهش برسه.
  ببخشید طولانی شد!

  • مدیر سایت گفته:

   درود بر شما / در هر کاری شما باید تکامل خودتون رو طی کنید تا مرحله به مرحله پیشرفت کنید/مگه بارها نشنیدیم که شخصی با یه اتفاقات بسیار ساده در نهایت به ثروت زیادی دست پیدا کرد یا اینکه خیلی ساده و راحت با شخص دلخواهش ازدواج کرد و موارد زیادی از این دست وجود دارند/پس میشود که حتی با مدیتیشن و باور واقعی به خواسته های خود رسید ولی باید تکامل طی بشه/یعنی شما از موارد کوچک شروع کنید ناخودآگاه شما که قبول کرد و توانست خودآگاه شما رو متقاعد کنه ، در اون صورت اون خواسته خودبخود وارد زندگی شما میشه / بارها گفتم و اینجا هم تکرار میکنم که تجربه خود شما از قوانین مهم هست و صحبتهای افراد مختلف فقط بیان کردن تجربیاتشون هست.شما با الگو قرار دادن اون افراد و دیدن نتایجشون فقط متوجه میشید که امکانش هست و میشه به خواسته ها و رویاها رسید چون افرادی با رعایت این قوانین واقعا به خواسته هایشون رسیدند/ در مورد کار فیزیکی هم این نکته مهم رو باید بگم که شما برای متقاعد کردن ذهن هوشیار خودتون همکه شده باید یک حرکتی انجام بدید/اگر پول کافی برای خرید ماشین هم داشته باشید برای خریدش به چند سایت یا بنگاه مراجعه میکنید و یا تماس میگیرید/در مورد مثال خودتون باید بگم شما باید تکامل خودتون رو از نظر مالی طی کنید یعنی شاید این تکامل با کارمندی شروع بشه ولی در نهایت با رعایت قوانین به کاری منجر بشه که درآمدهای بسیار زیادی برای شما رقم بزنه/منظور این که باید از جایی شروع کنید که هستید و منتظر موقعیت دلخواه نباشید و جهان خودبخود شما رو به خواسته خودتون میرسونه یعنی کار مورد علاقه ای که درآمد زیادی هم داشته باشه و شاید راهش از همون جایی که الان هستید باشه که مثلا میتونه کار کارمندی باشه/موفق و پیروز باشید.

 2. سوشيانت گفته:

  استاد سلام
  پر از عشق و سلامتي باشيد
  يه سوال داشتم . ايا قدم زدن و شمردن قدم ها يكجور مراقبه ست؟
  اينكه فقط به قدم هام تمركز كنم …

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/از محبت شما سپاسگزارم
   شما هر طور که راحت هستید میتونید مراقبه انجام بدید/مثلا حتی وقتی که دارید چای مینوشید/موقعی که همه تمرکزشما به همین نوشیدن چای توسط شما باشه/این یک نوع مراقبه هست /منتها مراقبه در معنای کلی یعنی رها کردن ذهن و افکار و تماشا گر و نظاره گر بودن بدون مقاومت ذهن هوشیار که معمولا توصیه میشه حداقل روزی 5 دقیقه چنین مراقبه ای داشته باشیم و اثرات شگفت انگیزی در آرامش و سلامتی و قدرت ذهن داره/از توجه شما سپاسگزارم.

 3. سوشيانت گفته:

  استاد سلامي دوباره
  من قبلا هم بهتون گفتم تو كار املاک هستم .من وقتي هر روز كتاب آبراهام رو ميخونم و به خواسته هام فكر ميكنم احساس خوبي بهم دست ميده .هر روز صبح تقريبا يكي دو ماهي هست كه اين شيوه رو دارم . حالم خوب ميشه … و هر وز فرصت هاي خوبي توي شغلم ايجاد ميشد … در حدي كه چند قرارداد خوب دستم رسيد اما به طور عجيبي افتادن بعد تعطيلات ….! اين برام قابل تعجب بود … اين روزاي آخر اسفند هم كه يه نشست خيلي خوبي داشتم … اما دقيقا زمان نشست رسيد و مالك نيومد … و خيلي حالم رو خراب كرد … فقط برام فرصت هاي خوب پيش اومد ولي هيچكدومش به بار ننشست … چي ميشه اين اتفاق مي افته … امروز به حدي حالم بد شد كه گريه ام گرفت و گفتم من كه قوانين رو درست بازي كردم چرا نشدن ؟!

  • مدیر سایت گفته:

   سلام/ طبق قوانین جهان شما هر ارتعاشی که بفرستی که همون حس شماست به سمت شما برمیگرده/ شما از تکنیک تجسم با توجه بیشتری استفاده کنید/ هر روز تجسم کنید که قرارداد کاری شما انجام شده و خودتون رو در احساس بعد از انجام اون قرار بدید/اون حسی که بعد از انجام شدن اون چیزی که میخواهید و مد نظرتون هست/ خودتون رو در همون شخصیت و حالتی قرار بدید که قراردادهای موفق و به اتمام رسیده انجام دادید/ باید توجه داشته باشید که درخواستهای شما به اجابت رسیده و هر چقدر این را درک کنید در زمان زودتری بدستشان خواهید آورد/ یک تکنیک که خودم استفاده میکنم و اسمش رو گذاشتم تکنیک ضبط حسی و اینه که از موفقیت های قبلی خودم استفاده می کنم در حقیقت اونها رو در حافظم کاملا ضبتشون کردم و اون حسی رو که تجربه کردم و بعد از اون موفقیت بود رو در خودم برای درخواست بعدیم زنده میکنم و خیلی زودتر به مورد دلخواهم می رسم/شاد و پیروز باشید.

 4. رهرو گفته:

  درود استاد عزيز
  ميخام موضوعي رو با شما در ميون بذارم . من اخراي اسفند به دليل فشار كاري و عقب افتادن كارها هي خودمو تجسم ميكردم كه از يه ارتفاعي خودمو پرت كردم پايين … يعني همش خودكشي رو تصور ميكردم … خسته شدم … با احساس هم تصور ميكردم در حدي كه اشك ميريختم براش … فرداش حالم بهتر شد و ديگه اينكارو نكردم . يعني كلن نيم ساعت بود داشتم به خودكشي فكر ميكردم . بعد پنج روز يهو از خواب پا شدم رفتم آب بخورم ، آب خوردم و يهو سرم ديدم داره گيج ميره بعد ديگه چيزي يادم نمياد چيشد. ديدم افتادم زمين خانوادم هي دارن صدام ميكنن و ديدن ك دو تا از دندوناي جلوم شكسته از وسط . خلاصه هيچكس باورش نميشد كه تو خونه رو فرش بيفتم زمين و دندونام بشكنه غير قابل باور بوده . بعد من اصولا به علم پزشكي اصلا اعتقادي ندارم و كاملا رد شده ميدونم . ولي بخاطره خانوادم رفتيم اسكن مغز و اين حرفا . يكي گفت چيزي مصرف كردي يكي گفت بيخوابي و خستگيه و بخاطره گوشي و لب تاپه كه من كلن قبول هم ندارم . چون ميگم اين فقط جذب خودم بوده و هيچ دليل پزشكي اي براش وجود نداره .دكتره ميگفت تشنج كردي و ممكنه رعايت نكني باز اين اتفاق بيفته . به نظر شما همچين چيزي ممكنه ؟ من ميگم هرچي به بدن بگي انجام ميده و همه چي از انرژيه . دوسدارم نظر شمارو هم بدونم .

  • مدیر سایت گفته:

   درود بر شما
   من به هیچ وجه قصد ندارم نظرم رو به کسی ثابت کنم و فقط میتونم از تجربیات خودم برای شما توضیح بدم و در جواب سوال شما باید بگم که شک نکنید هر چیزی که میبینید جذب خودتون هست. شما باید جهان بیرون رو مثل آینه در نظر بگیرید که هر عملی که خودتون انجام میدید در آینه نشون داده میشه/یعنی اصل و مبدا اون چیزی که در جهان بیرون تجربش میکنید از درون خودتون نشات میگیره / پس با این دانستنیها و آگاهیها شما باید کنترل رو ذهن خودتون داشته باشید و نیروی ذهنتون رو برای خواسته ها و چیزهایی که دوست دارید بکار ببرید و این دست خود شماست/با تشکر از توجه شما

 5. دوست گفته:

  سلام استاد گرامى/
  من توي خونه اي هستم كه چند وقته ديگه دارم خيلي اذيت ميشم و بي احترامي هايي بهم ميشه و دعوا زياد كردم باهاشون ولي زماني ك سركارم حالم خوبه وقتي زمان رسيدن به خونه ميشه حالم خيلي بد ميشه اصن حالم خراب ميشه قراره تا هفته ديگه خونه بگيرم راه حل چيست تو اين مدت ؟ خيلي از نظر روحي اذيت ميشم .

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   دوست عزیز شما نباید به مشکل خودتون و اذیتها و ناراحتی ها توجه کنید/طبق قوانین جهان توجه به هر موردی از همون موارد رو وارد زندگی شما میکنه و همین که گفتید وقتی سرکار هستید حالتون خوبه، وقتی هم که به خونه رفتید تمام توجه خودتون رو معطوف به چیز یا چیزهایی کنید که مورد علاقه شماست و میتونه کانون توجه شما رو تغییر بده و مدام به لحظاتی فکر کنید که دوست دارید و زندگی و روابطی که مورد علاقه شماست و اونها رو تجسم کنید و احساس کنید/ و یک مطلب دیگه اینکه حس فرار نداشته باشید که فرار میکنم و ازینجا میرم و راحت میشم/شما این مواردی که توصیه کردم اگر رعایت کنید خودبخود و خیلی راحت وارد جریان جدیدی از زندگی دلخواه خواهید شد.

 6. نويد گفته:

  درود استاد عزيز
  يك سوالي هميشه توي ذهنم هست
  چرا خواسته هامون بهمون نزديك و نزديك تر ميشن وقتي ك فاصلشون يكم مونده يهو دووور ميشن ؟
  چ اتفاقي مي افته يهو ؟
  بعد خيلي اوقات زماني كه كلن نااميد ميشم يا غمگين ميشم اتفاق خوبه مي افته . دليل اين تناقض ها چي ميتونه باشه؟

  • مدیر سایت گفته:

   درود/ نباید به خواسته وابسته بود/ باید بخواهید و آن خواسته را زندگی کنید، انگار که دارید/اینطوری خواسته را رها میکنید و هیچ نگرانی در ذهنتان بوجود نمی آید ولی همین قانون ساده را ذهن نمی گذارد97درصد افراد جهان اجرا کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image