قسمت اول

مفهومی راجع به ذهن وجود دارد که اساتید علم موفقیت و رشد و پیشرفت شخصی به عناوین مختلفی می خواهند آن را آموزش دهند

و درواقع این تمرینی هست که اگر شما در آن مهارت پیدا کنید، آنچنان زندگی شما متحول خواهد شد که شگفت زده می شوید

ذهن انسان به شدت تحت تأثیر محیط اطراف و افراد و جامعه و والدین قرار می گیرد و اگر انسان بتواند نگرانی که آن را واقعی می پندارد از خود دور کند می تواند زندگی رویایی و بهشتی را تجربه کند که آن را در جهان دیگری وعده داده اند.

من در طی چهار ویدئو این آموزش را که برگرفته از آموزشهای اساتید موفقیت است تهیه کرده و در اختیار شما قرار داده ام.

امیدوارم که بتواند کمکی به افرادی که واقعا خواهان تجربه زندگی همراه با آرامش و زیبایی و رسیدن به خواسته ها هست، باشد.

قسمت اول

6 thoughts on “رازی که ذهنت دوست نداره که بدونی!!

 1. Toma says:

  سلام و عرض ادب
  میخواستم از شما بابت تمامی راهنمایی ها و آگاهی هایی که در این وب سایت به مردم عزیز ایران عاشقانه و از صمیم قلب تقدیم میکنید سپاسگزاری کنم و از خداوند برای شما بهترین ها رو آرزو کنم.
  شاد و ثروتمند باشید.

  • مدیر سایت says:

   سلام و درود بر شما
   از اظهار لطف و محبت شما و دعای زیبای شما بسیار سپاسگزارم . متقابلا اینجانب بهترین ها را برای شما و همه یکتاپرستان عالم آرزومندم. شاد و ثروتمند باشید.

 2. hamid says:

  سلام
  ازاینگونه مطالب وقانون جذب.به طریق مختلف دراینترنت مطلب هستدواساتیدی هستندکه مشغول اموزشند.
  اماتاجایی که من متوجه شده ام کمترکسی نتیجه میگیرد.وبسیاری نیزدراولیل راه .رهامی کنندوبه دنبال راهی دیگرمیروند.
  وگویاکسانی میتوانندازاین آموزشهابهره ببرندکه شرایط مناسبی ازهرلحاظ داشته باشند
  وگرنه.افرادی که مشکلات سنگینی دارند.ازقبیل بیکاری.بیماری.بی پولی و…نمیتوانند.به تکنیکهای این قانونهاعمل کنند.
  گویاابتدابایدمشکل بیکاری.بی پولی یابیماری خودراحل نمایندوهرگاه توانستنددرشرایطی مناسب باشند..بیایندوبه فکرپیشرفت وقانون جذب ومثبت اندیشی باشند
  بنظرم اگرگفته شودحداقل شرایط افرادچگونه باشدتاسپس بتوانندآموزش راشروع کنند.
  خوب است.
  باعرض معذرت.اگرسخنانم بی ربط است.

  • مدیر سایت says:

   سلام
   تقریبا در هر موردی که شما جستجو کنید مطالب فراوانی را میتوانید پیدا کنید و از این بابت بسیار خوشحال باید بود چون آگاهی و دانش در دسترس قراردارد و این یعنی فراوانی و نعمت گسترده ای که در جهان هست.
   و اما در مورد مطلبی که مطرح فرمودید باید بگویم که عجول بودن انسان برای دریافت نتیجه هست که موجب عدم نتایج از اجرای قوانین و آموزشها می شود/فرد سالها با تفکرات و اندیشه هایی که دارد زندگی کرده و انتظار دارد به محض اینکه مدتی کم با اندیشه های جدیدی روبرو شد نتایج بزرگ هم بگیرد و این مانع بزرگی برای او میشود و فرد را در همان جایگاهی که هست وباور دارد نگه می دارد و دلیل دیگر اینکه بسیاری از افراد آموزشهایی را که میبینند با ذهنشان تفسیر میکنند و مسلما ذهنی که طی سالهای عمر شخص برنامه ریزی شده و واقعیتهایی را مسلم می داند نمیتواند به راحتی تغییر زندگی را قبول کند و از آنجا که تا در ذهن تغییر زندگی منطقی نشود در جهان واقعی هم هیچ تغییری ایجاد نمیشود باعث می شود که فرد نه نتیجه بگیرد و نه راه موفقیت را دنبال کند.
   ودر جواب شما اینکه چه شرایطی لازم هست برای شروع
   هر کسی در هر جایگاهی که الان هست میتواند برای تغییر به جایگاه بهترش اقدام کند و هیچ چیز دیگری بجز ادامه راه لازم نیست.
   میخواهم این راه را به سفری تشبیه کنم که شما باید برای اینکه به مقصد برسید باید از راهی که تا مقصد میروید لذت ببرید وگرنه به مقصد نمیرسید.
   یا مانند ورزشکاری قهرمان که وقتی شروع به کار کرد در ابتدایی ترین وضعیت بود و با لذتی که مرحله به مرحله از ورزشش برد، پیشرفت هم کرد و الان در وضعیت بسیار خوبی از نظر ما قرار دارد و ما شاید دسترسی به جایگاه اون رو خیلی دور میبینیم ولی اون از جایگاه صفر شروع کرد وتنها مزیت اون زمانی هست که در این مسیر گذاشت.
   پس با اطمینان می شود گفت که هر کس در هر مسیر و روشی که به آن توجه کند و ادامه دهد به موفقیت می رسد/چه آن توجه روی منفی ها و بدبختی ها و بی پولی ها و… باشد و چه آن توجه روی ثروت و روابط خوب و شغل عالی و… باشد / حالا شخصی با روشهایی درست تر و بهتر زودتر به نتیجه می رسد و شخصی دیگر کمی دیرتر.

 3. سوشيانت says:

  استاد عزیز درود
  استاد من سعی کردم حالم رو خوب نگه دارم ، و فقط چیزهایی ک قراره نصیبم بشه رو بهش فکر میکنم و لذت میده بهم . قرارهای بسیار خوب و بزرگی نزدیک کردم که به خواسته های مدنظرم و اون مبلغ دلخواهم میرسم . اما نمیدانم چرا هی عقب و جلو میشه و قرارها هی می افته عقب . دلیل این اتفاق چی میتونه باشه ؟ راهنماییم کنید لطفا . ممنون .

  • مدیر سایت says:

   درود بر شما
   دوست عزیز شما باید ابتدا هویت و زندگی که دوست داری را مشخص کنی و بعد از آن باید آن را زندگی کنی/ دیگر باید در آن هویت و زندگی باشی و حتی لحظه ای نباید شک داشته باشی که اینی که الان هست، آیا همانی هست که من میخواستم؟/آنقدر باید در این فرکانس باشی تا تجربه اش کنی/بعد از اینکه انتخاب کردی و مشخص کردی دیگر شکی نباید باشد/ مانند بسته ای که سفارش دادی و میدانی که قرار هست به دستت برسد و مطمئن هستی که دارد میرسد و دیگر سفارشش نمی دهی چون می دانی که قرار هست برسد./باید اینقدر مطمئن باشی/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *