چگونه می توان بدون زحمت کشیدن و بدون محدود کردن رفتارها و بدون نگرانی، به سرعت ذهن ناخودآگاه خود را برای موفقیت ، تمرکز ، ثروت ، قدرت درونی ، عزت نفس و سعادت و خوشبختی، برنامه ریزی  مجدد کرد.

روشهای نفوذ در ناخودآگاه

چه عواملی افرادی را بدون توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و بازار موفق می کند؟

 این بخاطر هوش بیشتر نیست.

چند شخص موفق را شخصاً می شناسید که هرگز به دانشگاه نرفتند؟ و بسیاری هستند که از دانشگاه فانتزی فارغ التحصیل شده اند و هنوز از نظر مالی مشکل دارند و در حال جنگ برای بدست آوردن پول هستند.. تعداد زیادی از افراد هستند که به اندازه شما باهوش نیستند و در عین حال پول بیشتری کسب می کنند و بدست می آورند.

 این بخاطر تجربه بیشتر نیست.

افرادی هستند که با سابقه کار طولانی مدت در حال ورشکستگی هستند و در مقابل تازه کارهایی هستند که در سال اول فعالیت خودشان میلیون ها تومان درآمد بدست می آورند.

 این بخاطر دانش بیشتر نیست.

همه ما یک قفسه کتاب ، یادداشت های سمینارهای مختلف و دوره های آموزشی را در هاردهای گوشی و کامپیوترمان داریم و با این حال ، به نظر نمی رسد که هیچ یک از این دانشها،  جادوی درآمد و موفقیت را جذب می کند ، درست است؟

 باکمال تعجب این به سختی کارزیاد کردن هم نیست!

خیلی از افراد بسیار زیاد کار می کنند و زحمت می کشند ولی نتایج دلخواهی در زندگیشان ندارند.

سلام من علی زاده هستم و به طور مداوم چهار سال گذشته را در حال مطالعه عوامل موفقیت هستم و متوجه شدم که دو الگو در همه افراد موفق مشترک هستند

 و اینها هستند، آنچه که آنها فکر می کنند وآنچه آنها باور دارند.

بله، خودشه،اعتقادات (باورها) و افکار شما اقدامات و نتایج شما را هدایت می کنند.

اگر شما در جایی(جایگاهی) که می خواهید باشید، نیستید، این به دلیل ابزارهای بازاریابی ، تبلیغات ، تجربه ،دانش بیشتر ، کار سخت و شانس نیست.  و این درحالی هست که اکثریت گمان می کنند اینها همه عوامل موفقیت و به اهداف رسیدن هست،

همه این عوامل کمک کننده هستند  ولی در نهایت درصد ناچیزی از موفقیت یک فرد را شکل می دهند، اما جواب آن نیستند.

چه شما دوست داشته باشید و چه دوست نداشته باشید، این افکار و باورهای  شما هستند که رفتارشما و در نهایت کیفیت زندگی شما را کنترل می کنند.

همانطور که می دانید برای مطالعه در هر زمینه ای باید هزینه کرد و من طی این سالها مبالغ بسیار زیادی هزینه کردم تا به قلب موفقیت برسم. و همیشه فکر می کردم که باید چیزی بیشتر از اینکه درست فکر کنیم و باورهای درست در هر زمینه ای داشته باشیم باید وجود داشته باشد.

من کسب دانش در زمینه حرفه خودم که حسابداری بود و کار سخت کردن و تلاش زیادتر از حد برای موفقیت، مطالعه فراوان و دیدن سمینارها و دوره های آموزشی مختلف را امتحان کردم.بارها سریال راز که درباره قانون جذب صحبت می کند دیده ام و …. ولی خیلی به رویاهام نزدیک نشده ام.

دلیلش اینه….

ذهن ما مثل یک کامپیوتر هست. من و شما اعتقادات مشخصی داریم که در ذهن ناخودآگاه ما ثبت شده است- خیلی از اونها از زمان کودکی ما و درست مثل یک برنامه در رایانه – 

این الگوهای تفکر وباورها، باعث شده که ما به روش خاصی فکر کنیم ، صحبت کنیم و عمل کنیم.

و این باعث میشه که ما کارهای مشخصی رو برای رسیدن به موفقیتی که در زندگی می خواهیم، انجام بدیم یا ندیم.

به عنوان مثال….

یک مشاور املاک وقتی در دفتر کار خودش حاضر میشه، بیشتری کاری که میدونه باید بطور مداوم انجام بشه چیه؟ خوب شاید دنبال فایل مناسب در حال گردش باشه، شاید تماس با فروشنده و دریافت مشخصات ملک و قیمت اون و شاید پیگیری از طریق تماس با خریدار تا منجر به ملاقات اون برای بازدید ملک باشه.

ببین دوست من، در حال حاضر اون شخص میدونه که چه کارهایی باید انجام بده.ولی اونچه که به شما پول میده چیه؟

شما در هر کاری که هستید، در حال حاضر میدانید که کارتان را چطور باید انجام بدهید، درست هست؟بدون داشتن کتابها و شرکت در سمینارها یا دوره های دیگر و به اندازه کافی می دانید ودانسته هایی دارید که اگر این کارها را بطور مداوم انجام دهید ، درآمد بیشتری کسب می کنید ، درست است؟

 میدونید که پاسخ شما بله هست.

در همان مثالی که زده شده، فردی در کار مشاوری املاک  میداند که باید به اندازه کافی  مهارت و دانش در کارش برای لیست کردن املاک به فروش گذاشته شده و تبلیغات برای فروش آنها و جذب مشتری و… را برای کسب درآمد داشته باشد.

ولی باز هم احساس میکند که در کارش یک مانعی برای کسب پول وجود دارد. پس چکار میکند؟ خودش را مدتی در فشار کاری بیشتری قرار می دهد و سعی می کند با نظم و پیگیری و جدیت بیشتری کارش را انجام دهد ولی نمی تواند مدت زیادی به این منوال ادامه دهد و متوقف می شود وباز ادامه می دهد و باز متوقف می شود و این روال ادامه پیدا می کند

یا خودش را با مشغله های فکری بی مورد یا وقت هدردادن های بی مورد مثل چرخه زدن در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام و … مشغول میکند.

در هر صورت ، احساس ناامیدی می کند و نتایج مطلوبی بدست نمی آورد. درست است؟

یا به عنوان مثال شخصی را در نظر بگیرید که خواسته اش بدست آوردن تناسب اندام است و از چاقی و بزرگ بودن شکمش در رنج است . چنین شخصی که برایش تناسب اندامش مهم است ممکن است بارها به پزشک مراجعه کرده باشد، انواع رژیم های لاغری را امتحان کرده باشد ویا کتابهایی هم در مورد کاهش وزن خوانده باشد و یا به توصیه های افراد مختلفی در مورد روشهای کاهش وزن عمل کرذه باشد.

پس دانسته هایش کافی هستند ولی یک تداوم و پیگیری دائم در کارش ندارد و همیشه احساس میکند که مانعی برای موفق شدن در بدست آوردن هدفش وجود دارد.

هر بار با اشتیاقی که دارد اراده اش را بکار می برد ولی بعد از مدتی سرخورده و ناامید می شود و در نهایت همان وضعیت بدنی چاق خود را دارد.

دوست من بنابراین سؤال اینجاست: این الگوهای فکری که باعث تحریک همه این احساسات منفی و رفتارها و عادتهای ضد پیشرفت می شوند از کجا آمده اند؟

و از آنجا که می دانیم این مسئله ما را دچار مشکل می کند ، آیا برنامه نویسی ذهن شما قابل تغییر است؟

هم اکنون به چگونگی کارکرد آن می پردازیم:

اعتقادات اصلی موفقیت شما را کنترل می کند

وضعیت مالی فعلی شما نتیجه مستقیمی از افکار و اقدامات روزانه شما است. اینها عادات شماست.

آنها از احساسات و الگوهای رفتاری ناشی می شوند.

و اینها (احساسات و الگوهای رفتاری) از باورهای اصلی برنامه نویسی شده ذهن شما ناشی می شوند.

این برنامه نویسی اختصاصی ذهن شماست – سیستم عامل شما که به طور خودکار و اتوماتیک کامپیوتر ذهن شما را اجرا می کند .

یک کشف بزرگ در علم عصبی رخ داد:

ذهن

دانشمندان کشف کردندکه افکار و رفتارهای ما تا ۹۸٪ از باورهایی که در ناخودآگاه ما ثبت و برنامه نویسی شده اند، ناشی می شوند.

بنابراین این بدین معنی است که شما می توانید نتیجه ای را که اکنون دریافت می کنید تغییر دهید ، فقط باید برنامه نویسی اعتقادات اصلی(باورها) خود را تغییر دهید.

واین مثل بارگذاری یک برنامه جدید در رایانه است.

وقتی احساس تنبلی ، ترس ، استرس ، نگرانی یا بی نظمی می کنید – اینها همه عواطف اصلی شما هستند.

اگر شما تا به حال خودتان را برای خوردن غذای سالم تر، ورزش کردن یا هر کار ارادی دیگر تحت فشار قرار میدهید، می دانید که من درباره چه چیزی صحبت می کنم، درست است؟

بیشتر افراد هرگز به اهداف تعیین شده خود نمی رسند – مثلاً  لیست اهدافی که برای خودشان تنظیم کرده اند، زیرا آنها تغییر را در سطح خودآگاه و مغز استدلال منطقی  خودشان دنبال می کنند. اینجاست که سعی می کنند با نظم و انضباط و اراده زندگی کنند. و شما می دانید که با استفاده از نظم و انضباط و قدرت اراده ، نتایج دائمی را که می خواهند به دست نمی آورند ، زیرا این سطح خودآگاه مرکز قدرت ذهن نیست.

تغییرات در شما دائمی و ثابت نمی مانند، مگر اینکه شما قادر باشید در نرم افزار ذهن ناخودآگاهتان برنامه نویسی کنید و در آنجا تغییرات لازم را بوجود آوردید.

برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه

در حقیقت کشف کردن هسته فعلی و فعال برنامه نویسی ضمیرناخودآگاه شما  بسیار ساده است. فقط به نتایجی که امروز بدست می آورید و یا اینکه در هفته ها و ماه های گذشته بدست آورده اید، نگاهی بیندازید.

زندگی امروز شما نتیجه مستقیمی از  باورهای اصلی فعلی شما است.

و اما خبر خوب اینست که با روشهای مختلفی می توان به برنامه نویسی ضمیرناخودآگاه پرداخت

 اکنون طبق تحقیقات و جدیدترین علوم ذهنی  می دانیم  چگونه  ذهن را برای بدست آوردن پول بیشتر، اعتماد به نفس ، موفقیت در کار و روابط و…  سریعتر و آسان تر از گذشته  برنامه نویسی کرد و جایگزین برنامه های قبلی قرار داد.

روش های نفوذ و برنامه نویسی مجدد ناخودآگاه

حالا که به اهمیت فراوان ضمیرناخودآگاهمان پی بردیم باید بدانیم که چه طور باید آن را برای موفقیت برنامه ریزی کنیم که در مرحله اول باید به ارتباط بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاهمان پی ببریم . از جمله ویژگی های ضمیرخودآگاهمان این است که دارای استدلال و منطق است و هر چیزی را قبول نمی کند و از طرفی ضمیر ناخودآگاهمان مانند یک کودک ساده لوح است و هیچگونه منطقی ندارد به همین خاطر است که به آن کودک درون نیز گفته می شود .

برای دسترسی به ضمیرناخودآگاه ساده لوح باید از سد ضمیرخودآگاه دارای استدلال و منطق عبور کنیم . برای روشن شدن مطلب ضمیر ناخودآگاه را همانند باشگاهی در نظر بگیرید که یک در ورودی دارد و این در ، نگهبانی دارد به نام ضمیرخودآگاه و هر چیزی ابتدا باید از فیلتر ضمیرخودآگاه عبور کند تا بتواند به سرزمین ضمیرناخودآگاه وارد شود و این هم موهبتی از جانب پروردگار مهربان است چون خیلی از چیزهایی که ما با آن سروکار داریم مفید نیست بلکه باعث ضرر رساندن به ما می شود و ضمیرخودآگاه چون دارای استدلال و منطق است از ورود این اطلاعات به ضمیر ناخودآگاه جلوگیری می کند . برای این کار ما از قدرت تلقین استفاده  می کنیم

تلقین به روشهای مختلفی انجام می شود که برای گرفتن بهترین نتیجه پیشنهاد می شود از تلفیق همه روشهای تلقین با هم استفاده شود و هر چند ممکن هست که نتایج در افراد متفاوت باشد و هر شخصی از یک روش بیشتر نتیجه بگیرد که با استفاده از همه روشهای تلقین می توان آگاهی لازم را پیدا نمود لازم به ذکر است که سعی شده از هر ۵ روش تلقین برای برنامه نویسی ناخودآگاه در محصولات سایت آهن ربای ذهن استفاده شده است.  

روش اول برنامه نویسی مجدد  ضمیرناخودآگاه= استفاده از فایل های برنامه ریزی ذهن ، هیپنوتراپی و خودهیپنوتیزم شخصی(خودخلسه ارادی)

این روش، یکی از سریعترین و موثرترین و قدرتمندترین و نتیجه بخش ترین روشهای برنامه نویسی ضمیرناخودآگاه هست که استفاده از فایل های خودهیپنوتیزم یا خودخلسه ارادی می باشد که در دسته تلقین فکری قرار می گیرد .

این روش  به شما اجازه می دهد تا  سیستم امنیتی ( ضمیرخودآگاه و محافظ و نگهبان ناخودآگاه) را دور زده و ذهن  ناخودآگاهتان را از تغییراتی که دوست دارید در بدن، ذهن و رفتار خود ایجاد کنید آگاه کند. 

روش خواب کردن محافظ دروازه یا خودخلسه ارادی(خودهیپنوتیزم) شیوه ی عاقلانه و مناسبی را برای واردکردن باورهای مورد نیاز ودوست داشتنی به ناخودآگاه، ارائه  میدهد. خودهیپنوتیزم  سیستم امنیتی ذهن را به گونه ای خلع سلاح کرده و آن را دور  میزند که مستقیماً با ذهن درونی ارتباط برقرار کند. ودراین حالت، ناخودآگاه شروع به پذیرش پیشنهادها و تلقین ها می کند و فرقی  نمیکند که این پیشنهاد کنار گذاشتن سیگار، وفادار ماندن به رژیم غذایی جدید خود یا هر مفهوم دیگری باشد که می خواهید ذهن  درونیتان آن را جذب کند. پیشنهادات شما همچون یک  برنامه ی جدید است و خودهیپنوتیزم به شما اجازه می دهد تا آن برنامه را بدون دخالت معمول شک ها و سوالاتی که ذهن خودآگاه  را بمباران  میکند نصب کنید.

خود هیپنوتیزم تغییر را  سریعتر و آسان تر می کند و تغییرات را به نحوی درونی انجام می دهد که شخص ناگهان خود را در شخصیت جدیدی که مورد انتظارش بود می بیند و این آنچیزی است که آن  را به  وسیله ی قدرتمند و قابل ترجیحی برای تغییر تبدیل  میکند.

روش دوم برنامه نویسی مجدد  ضمیرناخودآگاه = سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان مغز

فایل های پیام پنهان مغز با قرار گرفتن پیامهایی(فایل های تلقین) به صورتی که فقط برای ناخودآگاه قابل درک باشد، می باشند.

در این روش که در دسته تلقین شنیداری قرار می گیرد سعی شده به کمک تکنولوژی کار برنامه نویسی مغز راحت تر شود و به کمک این فایل ها می توان بدون در نظر گرفتن حالت خاصی که در روش هیپنوتراپی مورد نیاز هست، در هر جا و مکانی از آن استفاده کرد.

فایل های پیام پنهان مغز با قرار گرفتن پیامهایی(فایل های تلقین) به صورتی که فقط برای ناخودآگاه قابل درک باشد، می باشند.

با فناوری که در این فایل ها بکار برده شده، پیام های پنهان تلقینی در مورد موضوع مورد نظر از سد نگهبان خودآگاه بدون اینکه برای آن قابل تشخیص باشد عبور کرده و مستقیم وارد ناخودآگاه می شود.

این فایل ها خود به دو صورت هستند

نوع اول فایل های پیام پنهان مغز که کاملا گوش به صورت موسیقی آنها را می شنود و هیچ فایل تلقین کلامی را نمی توان حتی با دقت فراوان از طریق خودآگاه شنید

نوع دیگر این فایل ها هم به صورت پیام های پنهان و هم آشکار تولید می شوند که شما می توانید پیام های تلقینی مورد نظر را بشنوید.

در مورد فایل های پیام پنهان مغز در این مقاله توضیحات کامل داده شده است. کلیک کنید

روش سوم برنامه نویسی مجدد  ضمیرناخودآگاه = تلقین کلامی

دانشمندان به دفعات نشان دادند هر نوع تلقین در شرایط خاصی ، مورد پذیرش ضمیر ناخودآگاه قرار میگیرد و این موضوع را اثبات کردند که بخشی از اثرات داروها ، اثرات تلقینی  آنهاست، بهمین خاطردر پزشکی ،  امروزه ، استفاده از شبه داروها مطرح شده که هیچ اثر دارویی یا شیمیایی ندارند و بیمار فقط با تصور اینکه آن شبه دارو قدرت شفادهی دارد، ، وبا همین باور بهبود پیدا می کند.

 تلقین در همه دورانها  نقش مهمی در زندگی انسان بازی کرده. از تلقین میشود  برای تحت کنترل در آوردن نفس  استفاده کرد. تلقینِ سازنده، نیروی شگفت انگیزی دارد.

باور مهمی که برای نتیجه بخش بودن تلقین، مهم است اینست که  تلقین کلامی بخودی خود،  قدرتی ندارد ، مگر اینکه شما این قدرت را قبول کنید.

بنابراین با آگاهی از اثرات تلقین از آن در جهت مثبت استفاده کنید و خودتان را از تلقینات منفی دیگران و محیط در امان نگه دارید.

دراینجا به طور خلاصه انواع تلقین مورد بررسی قرار گرفته اند:

انواع تلقین:
۱- تلقین کلامی(فرد با کلام خودش به خود تلقین کرده و ذهنش را برنامه نویسی می کند و به مرور زمان واگویه های ذهنی فرد تغییر کرده و ناخودآگاهش برنامه نویسی مجدد می شود و یا به تلقین کلامی از پیش ضبط شده گوش می دهد)
۲- تلقین فکری(استفاده از فایل های هیپنوتراپی، به این روش تله پاتی نیز گفته می شود)
۳- تلقین شنیداری( استفاده از فایل های سابلیمینال یا پیام پنهان مغز در این دسته جای می گیرند)
۴- تلقین دیداری(فرد از طریق نوشته هایی که فایل های تلقین در آن قرار دارند ذهنش را برنامه نویسی می کند که این می تواند هم به صورت دستی و هم به کمک تکنولوژی و استفاده از نرم افزارهای مخصوص این مورد انجام شود)
۵- تلقین نوشتاری( فرد با نوشتن متن تلقین و خواندن آن به برنامه نویسی ناخودآگاه خودش می پردازد)

شما به راحتی می توانید با خرید هر کدام از محصولات سایت که مرتبط با هدفتان است از این  روش های تلقین برای برنامه نویسی مجدد ضمیرناخودآگاهتان و خلق اهداف و آرزوهایتان استفاده کنید. و در سایت آهن ربای ذهن دات کام سعی بر این بوده که در ارائه محصولات برنامه نویسی ذهن از همه این روشها برای بهترین نتیجه گیری استفاده شود.

 

 

روش چهارم برنامه نویسی مجدد  ضمیرناخودآگاه =  برنامه نویسی ضمیر ناخودآگاه از طریق تلقینات چشمی یا دیداری

در این روش شما می توانید عبارات تاکیدی مورد نیاز و متناسب با خواسته خود را در جاهای مختلفی که زندگی می کنید اعم از خانه، محل کار، ماشین و … قرار بدهید . ناخودآگاه به صورت خودبخود این پیام ها و تلقینات را بارها مشاهده کرده و برنامه نویسی آن انجام خواهد شد و همچنین نرم افزارهایی تولید شده اند که با قرار دادن دستی جملات تلقینی در آنها در موبایل و کامپیوتر ، بارها جملات تلقینی را در معرض دید ناخودآگاه قرار میدهند و اینگونه ذهن ناخودآگاه را برنامه نویسی مجدد می نمایند.

این بدینصورت می باشد که بعد از نصب نرم افزار بر روی کامپیوترو موبایلتان ابتدا متناسب با اهداف خود جملات و تصاویری را وارد این نرم افزار می کنید که بعد از شروع به کار، عبارات تاکیدی و تصاویر بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شود اما این کار آنقدر سریع اتفاق می افتد که ضمیرخودآگاهتان قادر به دیدن آن نیست ولی ضمیر ناخودآگاهتان آن را کاملا درک می کند و برنامه ریزی مجدد می شود یعنی هم زمان که شما در حال انجام کارهای خود با کامپیوتر و موبایلتان هستید بدونه صرف وقت ضمیرناخودآگاهتان برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی مجدد می شود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image