درباره ما…

هدف ما کمک به شما برای یافتن انگیزه ، الهام بخشی و ایده هایی است که زندگی شما را بهبود می بخشد.

رسالت ما موفقیت شماست!

آهن ربای ذهن ، به شما روزانه نقل قول های الهام بخش ، داستان های انگیزشی ، مقالات با کیفیت بالا ، مصاحبه با افراد موفق ، محصولات رایگان ، ابزار و برنامه ها ، توصیه ها و نکات ارزشمندی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا موفق شوید ، به هر هدف برسید. زندگی خود را سازماندهی کنید ، تا عادات بهتری ایجاد کنید و ذهن یک برنده را پرورش دهید!

توصیه می کنم که به طور مرتب از صفحه وب خود بازدید کنید زیرا موفق بودن ، مهارتی است که می توانید یاد بگیرید و ما در اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کرده و در مسیر موفقیت به شما انگیزه دهیم!

هدف این سایت تبدیل شدن به بزرگترین مجله اینترنتی توسعه شخصی در ایران است زیرا به شدت اعتقاد دارم، موفقیت زندگی نتیجه ای از افکار ، انتخاب های شما و اقدامات شما است.

اگر در مورد زندگی موفقیت آمیز جدی هستید ، باید مسئولیت و کنترل زندگی خود را بر عهده بگیرید و این سایت در اینجا هست تا به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید!

و اما درباره من :

یک حسابدار سابق که سالها با برنامه ریزی از پیش تعیین شده ذهنم زندگی ناخواسته ای را تجربه کرده بودم و وقتی به قدرت ضمیرناخودآگاه و نقش آن در همه ابعاد زندگی ، پی بردم، سعی در شناخت آن و آگاهیهای مربوط به آن کردم و نتایج عجیب بکار بردن این آگاهیها را  تجربه کردم و برآن شدم،  هر آنچه از علم و دانش جهت زندگی بهتر میدانم با خودم در میان بگذارم ( زیرا این مسیری دائمی و بدون توقف هست)

و در این میان افرادی هستند که اگر در مدار من قرار بگیرند، بسیار خوشحال می شوم که این آموزه ها را  با ایشان به اشتراک گذاشته و سهمی در اضافه کردن دانش در دیگرانی که خواهان باشند را نیز داشته باشم

زیرا برکات به اشتراک گذاشتن دانشی که بدست آوردم را به زیبایی در زندگیم دیدم

و این سایت در پی همین هدف بوجود آمد و خدا را بسیار سپاسگزارم که در طی این مدت که از ورود من به دنیای آگاهیهای تغییر ذهن می گذرد،  بهترین ها را تجربه کردم و روز بروز از هر نظر بهتر و بهتر می شوم .