بنام خدای بسیار بخشاینده مهربان

سلام من علیرضا علی زاده هستم/می خواهی چه چیز را درباره من بدانی؟

من ۳۹ سال دارم و شغل ورشته اصلی من حسابداری می باشد، بدنبال یک علاقه طولانی مدت از دوران نوجوانی وارد  حوزه رشد و پیشرفت شخصی شدم  و  هدف اصلی من برای ورود به این حوزه موفقیت در هر زمینه ای بود که مهم ترین زمینه از نظر مالی و ثروت بود/در رشته حسابداری درس خواندم و سالها خزانه دار یک شرکت بزرگ ومعتبر بودم  و در کنار کار اصلی ام عاشق مطالعات موفقیت وپیشرفت وهمچنین کسب وکارهای اینترنتی بودم و دراین راه کتابهای بسیاری خواندم،از جمله کتابهای آنتونی رابینز،پل مکنا،رابرت کیوساکی،راندابرن،جری واسترهیکس،جک کنفیلد،استادکابوک یا پدر هیپنوتیزم ایران،برایان تریسی،والاس واتلز،جیم ران،وین دایرو… و همچنین دوره های بسیاری نیز شرکت کردم و اما بعد…

دوست عزیز

در جهانی سرشار از فراوانی و نعمت و وفور زندگی می کنیم،

هر چه که می گذرد و دانش انسان که بیشتر می شود، زندگی آسانتر و راحت تر می شود و این بستگی به این دارد که شما توجهتان را بر چه چیزی بگذارید.

اینها را گفتم تا این را بگویم که دسترسی به اطلاعات و آگاهیها الان خیلی خیلی راحت تر و ساده تر شده و شما به راحتی می توانی در هر زمینه ای که بخواهی، بی نهایت اطلاعات را بدست آوری و گوگل نمونه کوچکی از این واقعیت دارد.

و من هم دنبال اطلاعات و دانشی بودم که زندگی بهتری را تجربه کنم و به آن دانش موفقیت می گویند، در ابتدای کار سرگردان بودم و مانند زمین خشکی که بسیار تشنه آب هست، از هر طرف بدنبال آب بودم و آنقدر حرص و ولع دانستن داشتم که اصلا به نوع اطلاعاتی که برای سیراب شدن جمع می کردم توجهی نداشتم ولی در طول مسیر آنقدر با دریایی از آگاهیهای موفقیت روبرو شدم که سرگرم شدن با آنها تا آخر عمرم هم برای من وقت کم می آورد و به همین دلیل به این مسیر هدایت شدم تا انتخاب کردن را یاد بگیرم.

بله الان به دانشی رسیدم که خودم انتخاب می کنم چه نوع اطلاعاتی برایم مفید هست و می تواند موجب پیشرفت من باشد و چه آگاهیها و اطلاعاتی می تواند نتنها پیشرفتی را برایم رقم نزند بلکه حتی خودش مانع بزرگی برایم بشود.

در همین راستا با علم به اینکه شما هر چه بخواهی بدست می آوری، دراین سایت تجربه و دانشم و هرآنچه آموختم و یاد گرفتم را در قالب اطلاعات و آگاهیهای موفقیت با شما دوست عزیز به اشتراک  می گذارم.

پس اگر فایلها و متن های رایگان و یا محصولی از موفقیت در سایت قرار می دهم و شما را دعوت به خرید آن می کنم همه آنها تجربه خودم از بهترین بهترین ها هست و همیشه در آموزشهایم این را می گویم که همه اینها تجربه خودم می باشد و شما به تجربه من باور نکن!

بله تجربه من را باور نکن

ولی فقط یک خواهش دارم و اینکه اگر طالب زندگی بهتر هستی، در قبال مطالبی که در این سایت مطرح می شود گارد نگیر و ابتدا به آنها عمل کن و اگر نتیجه گرفتی دیگر برایت تمام شده باشد چون خودت تجربه اش کردی و دیگر شک و تردید نداشته باش که در همه موارد برایت کار خواهند کرد.

پس دوست من، ابتدایی ترین چیزی که باید بگویم اینست که هیچ ادعایی ندارم ازینکه فلان میکنم و بهمان می کنم و فقط شما را به درونت هدایت می کنم و مابقی همه خودت هستی که هر چه باید باشی را برای خودت بوجود خواهی آورد.

فقط یک قول می توانم به شما بدهم و اینست که هیچ آگاهی را بدون اینکه خودم لمسش کرده باشم و از آن نتیجه گرفته باشم در سایت و محصولاتم قرار ندادم و شما لازم نیست راه بی پایان جستجو برای آگاهیهای موفقیت را انجام بدهی و مطمئن باش، بهترین بهترین ها را چکیده کردم و آنهایی که واقعا در زندگیت کاربردی خواهند بود و شما را به نتیجه می رساند در اختیارت قرار دادم و این خدمت من به شما خواهد بود.

موفقیت شما آرزوی من است.

 

با تشکر

علیرضا علیزاده