کاربران گرامی‌ لطفا موارد زیر را مطالعه فرمائید تا با شرایط و خدمات سایت آهن ربای ذهن ، بیشتر آشنا شوید.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می‌باشد.  در همین راستا کاربر نیز موظف است به قوانین مربوط به کاربر در فضای مجازی نیز پایبند باشد.

ثبت نام در سایت آهن ربای ذهن، به معنای پذیرفتن تمام شرایط و قوانین در این تارنما می‌باشد. از این رو سایت آهن ربای ذهن،  نیز خود را موظف می‌داند تا بیش از پیش خدماتی مناسب و در خور شایسته و با کیفیت، برای شما کاربران را فراهم آورد.

این خدمات شامل مورد زیر می‌باشد:

 ارائه بهترین مطالب : این سایت خود را موظف می داند در ارائه مطالب کلیه استانداردها را رعایت نموده و محصولات خود را با کیفیت و کمیت مناسبی در اختیار کاربران و مشتریان خود قراردهد.

پرداخت آنلاین: کاربر پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش و انتخاب درگاه، وارد درگاه بانک مربوطه میشود و پس از اتمام عملیات بانکی‌ به صفحه مورد نظر جهت دانلود بصورت اتوماتیک هدایت می شود. برای خرید به این روش شما باید از قبل رمز دوم کارت بانکی‌ خود را در دسترس داشته باشید. در صورت عدم پاسخگویی از طرف بانک، میتوانید با تلفن و یا از طریق پست الکترونی یا تیکت به پشتیبانی، ما را از مشکل پیش آماده مطلع سازید. در صورت نیاز، به شما شماره حساب یا شمارهٔ ۱۶ رقمی‌ کارت‌های عضو شتاب داده میشود تا خرید شما با سرعت بیشتری مراحل خود را طی‌ کند

استفاده از وب سایت

* بند 1

افراد برای عضویت در سایت  و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

تبصره1-

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

تبصره2-

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره 3-

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره4-

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره5-

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و مدیریت سایت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

بند2-

اطلاعات این سایت برای استفاده شخصی شما می باشد، و شما نباید به هر شکلی آنرا نشر مجدد کنید. نشر مجدد اطلاعات با هر شکل و روشی اکیدا ممنوع است و فقط با عقد قرارداد با سایت آهن ربای ذهن و مجوز کتبی از مالک اطلاعات (مالک این سایت) امکان پذیر است.

بند3-

 آموزش های آهن ربای ذهن فقط از طریق سایت آهن ربای ذهن بفروش می رسد و هیچ سایت دیگری حق فروش آموزش های آهن ربای ذهن را ندارد.با متخلفین از طریق مراجع قضایی برخورد می شود.

بند4-

هیچ کس حق ندارد نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهد.

بند5-

لطفا ابتدا آموزش ها را کامل ببینید و سپس سوالات خود را مطرح فرمایید.

بند6-

 هر سایتی (یا کسب و کاری ) طبق سیاست کاری خود ، می بایست در زمان های مختلف قیمت های خود را کاهش یا افزایش دهد. چنانچه هزینه آموزش کمتر یا بیشتر شود این تغییرات برای کاربران جدید اعمال می شود و تاثیری بر هزینه پرداختی کاربران قدیمی ندارد. لطفا سوال نفرمایید.

بند7-

 لینک دانلود به مدت 2 ماه در حساب کاربری می ماند و سپس حذف می شود.

نظرات – پیشنهادات و شکایات خود را از طریق ایمیل مطرح فرمایید. پاسخ به ایمیل شما فرستاده می شود.

 

 

تغییر در قوانین و مقررات

ما ممکن است این شرایط را تغییر دهیم تا بعنوان مثال تغییرات قانون یا تغییرات سرویس‌های ما را منعکس کنند. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. تغییرات بصورت عطف‌به‌ماسبق اعمال نمی‌شوند. اگر شما با شرایط اصلاح شده برای یکی از سرویس‌ها موافق نباشید، باید استفاده خود از آن سرویس را متوقف کنید.
اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتیی در آینده) دست کشیده ایم.

ثبت نظرات:

نظرات باید در چارچوب اصول زیر باشد:

۱- نظرات ثبتی کاربر باید به زبان فارسی درج شود. به نظراتی که با حروف انگلیسی ثبت شده اند و یا به زبان انگلیسی نوشته شده اند ترتیب اثر داده نمی‌شود.

۲- فقط در مورد همان  محصول نظرات خود را بیان نمائید.

3- از هرگونه توهین، استفاده از الفاظ رکیک و تبلیغات سایتهای دیگر جدا خوداری نمائید.

۵- اگر سوالی که کاربر در رابطه با محصول می‌پرسد، نیاز به توضیح بیشتر داشته باشد، جداگانه و با ارسال ایمیل به ایشان پاسخ داده میشود.

۶- برای ارسال نظر، نام کاربری ارسال کننده نظر الزامی می‌باشد.

7- اگر نظری بر خلاف اصول و چارچوب مقررات سایت باشد، از طریق ایمیل به کاربر هشدار داده میشود.

8- اگر نظر کاربر با بخش مورد نظر همخوانی نداشته باشد، پس از پاسخگویی، آن نظر به بخش مرتبط با آن قسمت ارسال خواهد شد.

نمایندگی:

سایت آهن ربای ذهن در هیچ نقطه‌ی از کشور نمایندگی‌ فروش ندارد. در صورت تصمیم مبنی بر ایجاد نمایندگی‌، از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

سایت آهن ربای ذهن با دامین ahanrobayezehn.com  فعالیت می کند.